English Germany Russia Greek

Speltips
Livespel
Över 1,5 mål
Över 2,5 mål
Över 3,5 mål
Över 4,5 mål
Under 1,5 mål
Under 2,5 mål
Under 3,5 mål
Under 4,5 mål
Fotboll spel arkiv
Bookmakers
William Hill
Bwin
Betfair
Betway
Tipico
Unibet
Kalkylator
värde betting
Säkra betting
System betting
Nyheter
Satsa smart
Ryssland favoriter
Tennis 2018


William Hill Svenska


Fotboll Spel Arkiv






Spel Datum Details
Ivory Coast U23 - South Africa U23 2019-11-12 Se detaljer
Zambia U23 - Nigeria U23 2019-11-12 Se detaljer
Elche - Almeria 2019-11-16 Se detaljer
Alcorcon - Malaga 2019-11-17 Se detaljer
Argentina (W) - Colombia (W) 2019-11-12 Se detaljer
Hartley Wintney - Westfield 2019-11-12 Se detaljer
Barwell - Redditch United 2019-11-12 Se detaljer
Dundee Utd - Queen of South 2019-11-16 Se detaljer
Morton - Arbroath 2019-11-16 Se detaljer
Bogota - Fortaleza FC 2019-11-13 Se detaljer
Boyaca Chico - Real Cartagena 2019-11-13 Se detaljer
N Ireland (W) - Wales (W) 2019-11-12 Se detaljer
Buxton - Ilkeston FC 2019-11-12 Se detaljer
Market Drayton Town FC - Sutton Coldfield 2019-11-12 Se detaljer
Cirencester - Yate Town FC 2019-11-12 Se detaljer
Beaconsfield Town FC - Banbury Utd 2019-11-12 Se detaljer
CS Paraibano U20 - CA Porto Caruaru U20 2019-11-12 Se detaljer
Austria (W) - Kazakhstan (W) 2019-11-12 Se detaljer
MC Alger - Kabylie 2019-11-13 Se detaljer
Magallanes - Cobreloa Calama 2019-11-12 Se detaljer
Spartak Moscow II - FC Armavir 2019-11-13 Se detaljer
Shinnik - Luch-Energiya 2019-11-13 Se detaljer
Neftekhimik - FK Avangard Kursk 2019-11-13 Se detaljer
Krasnodar II - Yenisey Krasnoyarsk 2019-11-13 Se detaljer
FK Torpedo Moskva - FC Olimpiyets NN 2019-11-13 Se detaljer
HB Koge - Nykobing FC 2019-11-15 Se detaljer
Deportivo Cali - Santa Fe 2019-11-14 Se detaljer
America de Cali S.A - Alianza Petrolera 2019-11-15 Se detaljer
Annan - Brechin 2019-11-12 Se detaljer
Australia (W) - Chile (W) 2019-11-12 Se detaljer
Israel (W) - Bosnia (W) 2019-11-12 Se detaljer
Denmark (W) - Georgia (W) 2019-11-12 Se detaljer
Netherlands (W) - Slovenia (W) 2019-11-12 Se detaljer
Poland (W) - Spain (W) 2019-11-12 Se detaljer
Hungary (W) - Latvia (W) 2019-11-12 Se detaljer
Portugal (W) - Finland (W) 2019-11-12 Se detaljer
Switzerland (W) - Romania (W) 2019-11-12 Se detaljer
Greece (W) - Rep of Ireland (W) 2019-11-12 Se detaljer
Italy (W) - Malta (W) 2019-11-12 Se detaljer
Belgium (W) - Lithuania (W) 2019-11-12 Se detaljer
Jong FC Groningen - Jong Feyenoord 2019-11-12 Se detaljer
Jong Vitesse/AGOVV - Jong SC Heerenveen 2019-11-12 Se detaljer
Stourbridge - Lancaster City 2019-11-12 Se detaljer
Nantwich Town - Coalville Town 2019-11-12 Se detaljer
Carshalton Athletic FC - Frome Town 2019-11-12 Se detaljer
Biggleswade Town - Metropolitan Police 2019-11-12 Se detaljer
Whitehawk - Hastings United 2019-11-12 Se detaljer
Margate - Bognor Regis 2019-11-12 Se detaljer
Wingate and Finchley - Cray Wanderers 2019-11-12 Se detaljer
Leatherhead FC - Corinthian Casuals 2019-11-12 Se detaljer
Bowers & Pitsea - Bishops Stortford 2019-11-12 Se detaljer
Prescot Cables - Runcorn Linnets FC 2019-11-12 Se detaljer
Czech Republic (W) - England (W) 2019-11-12 Se detaljer
Kidsgrove Athletic - Warrington Town 2019-11-11 Se detaljer
France U20 (W) - Russia U20 (W) 2019-11-11 Se detaljer
Peru - Colombia 2019-11-16 Se detaljer
Sint Truidense (Res) - Gent (Res) 2019-11-11 Se detaljer
Maccabi Ahi Nazareth - Beitar Tel Aviv Ramla 2019-11-11 Se detaljer
Silkeborg (Res) - Viborg (Res) 2019-11-11 Se detaljer
Odense (Res) - SonderjyskE (Res) 2019-11-11 Se detaljer
Toluca (W) - Santos Laguna (W) 2019-11-12 Se detaljer
Pachuca (W) - Guadalajara (W) 2019-11-12 Se detaljer
Monterrey (W) - Pumas UNAM (W) 2019-11-12 Se detaljer
Harbour View FC - Arnett Gardens FC 2019-11-12 Se detaljer
Dundalk - Linfield 2019-11-11 Se detaljer
Bristol City U23 - Cardiff U23 2019-11-11 Se detaljer
Crewe Alexandra U23 - Millwall U23 2019-11-11 Se detaljer
Yeovil - Hartlepool 2019-11-12 Se detaljer
Western United - Newcastle Jets 2019-11-16 Se detaljer
Chelsea - West Ham 2019-11-30 Se detaljer
Leicester - Everton 2019-12-01 Se detaljer
Liverpool - Brighton 2019-11-30 Se detaljer
Man Utd - Aston Villa 2019-12-01 Se detaljer
Southampton - Watford 2019-11-30 Se detaljer
Norwich - Arsenal 2019-12-01 Se detaljer
Tottenham - Bournemouth 2019-11-30 Se detaljer
Wolves - Sheff Utd 2019-12-01 Se detaljer
Burnley - Crystal Palace 2019-11-30 Se detaljer
Newcastle - Man City 2019-11-30 Se detaljer
Leandro N Alem - Argentino de Merlo 2019-11-11 Se detaljer
CSD Liniers de Ciudad Evita - Juventud Unida San M 2019-11-11 Se detaljer
CSD Muniz - CA Atlas 2019-11-11 Se detaljer
Oeste - Atletico GO 2019-11-12 Se detaljer
Brasil de Pelotas - Coritiba 2019-11-12 Se detaljer
Ponte Preta - Figueirense 2019-11-12 Se detaljer
Criciuma - Londrina 2019-11-12 Se detaljer
Parana - Sao Bento 2019-11-13 Se detaljer
Operario PR - Bragantino SP 2019-11-13 Se detaljer
Vila Nova - Guarani 2019-11-13 Se detaljer
Vitoria BA - CRB 2019-11-12 Se detaljer
Botafogo SP - Sport Recife 2019-11-14 Se detaljer
Flamengo - Vasco da Gama 2019-11-14 Se detaljer
Hapoel Bnei Arrara Ara - Ironi Tiberias 2019-11-11 Se detaljer
Club El Porvenir (BA) - Sportivo Italiano 2019-11-11 Se detaljer
Reboceros De La Piedad - Inter Playa Del Carmen 2019-11-11 Se detaljer
Palmeiras U20 - Sao Paulo U20 2019-11-11 Se detaljer
Calcio Avellino SSD - Potenza 2019-11-11 Se detaljer
Mechelen (Res) - Genk (Res) 2019-11-11 Se detaljer
Ravenna - Feralpisalo 2019-11-11 Se detaljer
Hapoel Umm Al Fahm - MS Kfar Kasem 2019-11-11 Se detaljer
Sydney FC - Melbourne Victory 2019-11-17 Se detaljer
Brisbane Roar - Melbourne City 2019-11-17 Se detaljer
Central Coast Mariners - Adelaide United 2019-11-16 Se detaljer
Colombe du Dja et Lobo - Feutcheu FC 2019-11-11 Se detaljer
Weymouth Wales - Paradise FC 2019-11-11 Se detaljer
Brazil - Argentina 2019-11-15 Se detaljer
Cuiaba - America MG 2019-11-12 Se detaljer
Fleetwood Town - Oldham 2019-11-13 Se detaljer
Southend - AFC Wimbledon 2019-11-13 Se detaljer
Bristol Rovers - Swindon 2019-11-13 Se detaljer
Shrewsbury - Macclesfield 2019-11-13 Se detaljer
Exeter - West Ham U21 2019-11-13 Se detaljer
Burton - Mansfield 2019-11-12 Se detaljer
Scunthorpe - Sunderland 2019-11-12 Se detaljer
Tranmere - Salford City 2019-11-12 Se detaljer
Port Vale - Newcastle U21 2019-11-12 Se detaljer
Morecambe - Carlisle 2019-11-12 Se detaljer
Lincoln - Rotherham 2019-11-12 Se detaljer
Crawley Town - Oxford Utd 2019-11-12 Se detaljer
Cheltenham - Newport County 2019-11-12 Se detaljer
MK Dons - Wycombe 2019-11-12 Se detaljer
Bradford - Rochdale 2019-11-12 Se detaljer
Colchester - Ipswich 2019-11-12 Se detaljer
Peterborough - Cambridge Utd 2019-11-12 Se detaljer
Gillingham - Tottenham U21 2019-11-12 Se detaljer
Walsall - Forest Green 2019-11-12 Se detaljer
Lowestoft Town - Kings Langley 2019-11-12 Se detaljer
Leiston - Hednesford Town 2019-11-12 Se detaljer
Tamworth FC - Alvechurch 2019-11-12 Se detaljer
Welling Utd - Dulwich Hamlet 2019-11-12 Se detaljer
Billericay Town - Wealdstone 2019-11-12 Se detaljer
Hereford FC - Alfreton Town 2019-11-12 Se detaljer
Kings Lynn - Leamington 2019-11-12 Se detaljer
Spennymoor Town - Boston Utd 2019-11-12 Se detaljer
Deportivo Riestra - Defensores de Belgrano 2019-11-11 Se detaljer
Chacarita - Tigre 2019-11-11 Se detaljer
Cunupia FC - AC Port Of Spain 2019-11-10 Se detaljer
CD Olimpia - CD Marathon 2019-11-10 Se detaljer
Once Municipal - CD Fas 2019-11-10 Se detaljer
CD Municipal Limeno - CD Aguila 2019-11-10 Se detaljer
Liga de Loja - LDU de Portoviejo 2019-11-10 Se detaljer
CDS Santa Rita - Independiente Juniors 2019-11-10 Se detaljer
Morvant Caledonia United - FC Phoenix 2019-11-10 Se detaljer
Atletico San Luis II - Tlaxcala F.C 2019-11-10 Se detaljer
Osters - Landskrona 2019-11-10 Se detaljer
Rodez - Lens 2019-11-11 Se detaljer
Marcilio - Avai U23 2019-11-10 Se detaljer
Corinthians U20 - Flamengo U20 2019-11-10 Se detaljer
UD Ourense - Rapido De Bouzas 2019-11-10 Se detaljer
Desamparados - Sportivo Penarol 2019-11-10 Se detaljer
CA Douglas Haig - Sportivo AC Las Parejas 2019-11-10 Se detaljer
CA Union de Sunchales - CA Central Norte 2019-11-10 Se detaljer
Deportivo Laferrere - Real Pilar FC 2019-11-10 Se detaljer
General Lamadrid - Canuelas 2019-11-10 Se detaljer
Justo Jose de Urquiza - San Telmo 2019-11-10 Se detaljer
CA Colegiales - Talleres (RE) 2019-11-10 Se detaljer
Defensores Unidos - Uai Urquiza 2019-11-10 Se detaljer
Acassuso - Almirante Brown 2019-11-10 Se detaljer
Villa San Carlos - Sacachispas 2019-11-10 Se detaljer
Cordoba (W) - Levante (W) 2019-11-10 Se detaljer
SKA Rostov - Volgar Astrakhan 2019-11-10 Se detaljer
CSD Central Ballester - CA Deportivo Paraguayo 2019-11-10 Se detaljer
De Treffers - Koninklijke HFC 2019-11-10 Se detaljer
Urozhay Krasnodar - FK Makhachkala 2019-11-10 Se detaljer
Legion Dynamo - FC Krasnodar III 2019-11-10 Se detaljer
Brusque FC - CA Tubarao 2019-11-10 Se detaljer
Ethnikos Olympiakos Volos - Ialysos 2019-11-10 Se detaljer
Burnley (W) - Nottm Forest (W) 2019-11-10 Se detaljer
Hull City (W) - Middlesbrough (W) 2019-11-10 Se detaljer
Hansa Rostock II - Blau-Weiss 1890 2019-11-10 Se detaljer
SF Baumberg - SpVg Schonnebeck 2019-11-10 Se detaljer
Kaan-Marienborn - SC Paderborn 07 II 2019-11-10 Se detaljer
Siegburger SV�04 - FC Hennef 05 2019-11-10 Se detaljer
Antigua GFC - S Lucia Cotzumalguapa 2019-11-10 Se detaljer
Malacateco - Deportivo Mixco 2019-11-10 Se detaljer
Ciliverghe Mazzano - Vigor Carpaneto 1922 2019-11-10 Se detaljer
Scandicci - SC Trestina 2019-11-10 Se detaljer
Rabotnicki - Shkendija 2019-11-10 Se detaljer
Wydad Casablanca - RSB Berkane 2019-11-10 Se detaljer
Znicz Pruszkow - Widzew Lodz 2019-11-10 Se detaljer
Lechia Tomaszow - Swit Nowy Dwor Mazowiecki 2019-11-10 Se detaljer
MKS Pogon Szczecin II - KKS Kalisz 2019-11-10 Se detaljer
Radunia Stezyca - Gwardia Koszalin 2019-11-10 Se detaljer
Famalicao U23 - CD Cova Piedade U23 2019-11-10 Se detaljer
FC Spartak Trnava (W) - NMSK 1922 Bratislava (W) 2019-11-10 Se detaljer
Slavoj Trebisov - FC Kosice 2019-11-10 Se detaljer
CE L Hospitalet - CP San Cristobal 2019-11-10 Se detaljer
CD Toledo - Quintanar Rey 2019-11-10 Se detaljer
CD Estradense - Deportivo La Coruna II 2019-11-10 Se detaljer
Gaj Mace - NK Hask 2019-11-10 Se detaljer
Coria CF - AD Ceuta FC 2019-11-10 Se detaljer
Avion Academy FC - Stade Renard 2019-11-10 Se detaljer
Maracena - Ciudad de Torredonjimeno 2019-11-10 Se detaljer
Mladost Doboj Kakanj - Borac Banja Luka 2019-11-10 Se detaljer
FC Sabah - FK Sumqayit 2019-11-10 Se detaljer
IK Frej - Umea FC 2019-11-10 Se detaljer
AD Berazategui - Victoriano Arenas 2019-11-10 Se detaljer
FC Cherkashchyna-Akademiya - Obolon-Brovar Kiev 2019-11-10 Se detaljer
Deportivo Lara - Zulia 2019-11-10 Se detaljer
Portuguesa FC - Mineros Guayana 2019-11-10 Se detaljer
Deportivo La Guaira - Estudiantes de Merida 2019-11-10 Se detaljer
Metropolitanos - Aragua FC 2019-11-10 Se detaljer
LALA FC - Monagas 2019-11-10 Se detaljer
Deportivo Tachira - Puerto Cabello 2019-11-10 Se detaljer
Estudiantes de Caracas - Atletico Venezuela 2019-11-10 Se detaljer
Zamora FC - Trujillanos 2019-11-10 Se detaljer
Slovan HAC - SV Wienerberger 2019-11-10 Se detaljer
UTA Arad - Gloria Buzau 2019-11-13 Se detaljer
Sportul Snagov - Vointa Turnu Magurele 2019-11-13 Se detaljer
CS Mioveni - Rapid Bucharest 2019-11-13 Se detaljer
ACS Petrolul 52 - ACS Viitorul Tg Jiu 2019-11-12 Se detaljer
Uni Cluj - Concordia Chiajna 2019-11-13 Se detaljer
Dunarea Calarasi - Arges Pitesti 2019-11-13 Se detaljer
Ripensia Timisoara - Politehnica Timisoara 2019-11-13 Se detaljer
Brown de Adrogue - Gimnasia Mendoza 2019-11-10 Se detaljer
Guillermo Brown - Belgrano 2019-11-10 Se detaljer
Independiente Rivadavia - Deportivo Moron 2019-11-10 Se detaljer
San Martin de Tucuman - Gimnasia Jujuy 2019-11-10 Se detaljer
El Palo - CD Huetor Tajar 2019-11-10 Se detaljer
Lucena CF - Conil FC 2019-11-10 Se detaljer
CD As Pontes - Bergantinos CF 2019-11-10 Se detaljer
SD Textil Escudo - CD Cayon 2019-11-10 Se detaljer
UE Vilassar de Mar - UA Horta 2019-11-10 Se detaljer
Olimpic Xativa - Alcoyano 2019-11-10 Se detaljer
Silla CF - UD Alzira 2019-11-10 Se detaljer
La Roda - CD Torrijos 2019-11-10 Se detaljer
Almagro CF - Albacete Balompie II 2019-11-10 Se detaljer
Real Jaen - Polideportivo Almeria 2019-11-10 Se detaljer
Xerez Deportivo FC - Real Betis B 2019-11-10 Se detaljer
CD Teruel - CD Robres 2019-11-10 Se detaljer
CD Ibiza Islas Pitiusas - CF San Rafael 2019-11-10 Se detaljer
SD Oyonesa - CDFC La Calzada 2019-11-10 Se detaljer
UE Figueres - FC Santfeliuenc 2019-11-10 Se detaljer
CDA Navalcarnero - AD Parla 2019-11-10 Se detaljer
CD Illueca - Villanueva CF 2019-11-10 Se detaljer
AD Almudevar - CF Calamocha 2019-11-10 Se detaljer
CD Calahorra B - CP Calasancio 2019-11-10 Se detaljer
UD San Fernando - CD Santa Ursula 2019-11-10 Se detaljer
V de Santa Brigida - CD Atletico Paso 2019-11-10 Se detaljer
Conquense - CD Guadalajara 2019-11-10 Se detaljer
LDU Loja - CD El Ejido 2012 2019-11-10 Se detaljer
CD Cuarte - Utebo CF 2019-11-10 Se detaljer
CD Siete Villas - CD Bezana 2019-11-10 Se detaljer
Futbol Alcobendas Sport - DAV Santa Ana 2019-11-10 Se detaljer
Real Murcia B - Plus Ultra 2019-11-10 Se detaljer
FC Fastav Zlin B - Slovacko B 2019-11-10 Se detaljer
SC Beira Mar Aveiro - Anadia 2019-11-10 Se detaljer
UD Leiria - Sertanense 2019-11-10 Se detaljer
Amora - Pinhalnovense 2019-11-10 Se detaljer
Wofoo Tai Po - Hong Kong Rangers FC 2019-11-10 Se detaljer
Admira Prague - Sparta Prague B 2019-11-10 Se detaljer
Lokomotiv Moscow (Res) - FK Krasnodar (Res) 2019-11-10 Se detaljer
Toyama - Nagano Parceiro 2019-11-10 Se detaljer
CD Santurtzi - CD Basconia 2019-11-10 Se detaljer
Nara Club - FC Osaka 2019-11-10 Se detaljer
Tokyo Musashino City - Tegevajaro Miyazaki 2019-11-10 Se detaljer
Veertien Kuwana - Suzuka Unlimited 2019-11-10 Se detaljer
Japan (W) - South Africa (W) 2019-11-10 Se detaljer
Alianza FC (SLV) - Sonsonate FC 2019-11-10 Se detaljer
CD Walter Ferreti - Deportivo Ocotal 2019-11-10 Se detaljer
Alianza FC (Pan) - Sporting San Miguelito 2019-11-10 Se detaljer
Alianza FC (Pan) - Sporting San Miguelito 2019-11-11 Se detaljer
Alianza FC (Pan) - Sporting San Miguelito 2019-11-09 Se detaljer
Independiente (Pan) - Costa Del Este 2019-11-09 Se detaljer
Club Sporting Canamy - Deportivo CAFESSA 2019-11-09 Se detaljer
UAEM Potros - Tampico Madero 2019-11-09 Se detaljer
Spartans WFC (W) - Celtic (W) 2019-11-10 Se detaljer
Club Sando - San Juan Jabloteh 2019-11-09 Se detaljer
CS Chebba - US Tataouine 2019-11-10 Se detaljer
Penarol - River Plate (Uru) 2019-11-09 Se detaljer
Club Africain - CA Bizertin 2019-11-10 Se detaljer
Tuzos de la UAZ - CD Tepatitlan De Morelos 2019-11-09 Se detaljer
Real Monarchs SLC - El Paso Locomotive FC 2019-11-09 Se detaljer
Indy Eleven - Louisville FC 2019-11-09 Se detaljer
La Horquetta Rangers FC - Point Fortin FC 2019-11-09 Se detaljer
FCV Dender - Rupel Boom 2019-11-09 Se detaljer
Cesena - Reggiana 2019-11-09 Se detaljer
Zamora - UD Santa Marta 2019-11-09 Se detaljer
Arroyo - CF Trujillo 2019-11-09 Se detaljer
Juventud De Las Piedras - Danubio 2019-11-09 Se detaljer
Arosa FC - Ourense CF 2019-11-09 Se detaljer
Urraca - CD Llanes 2019-11-09 Se detaljer
South Africa U23 - Zambia U23 2019-11-09 Se detaljer
Cordoba - CP Villarrobledo 2019-11-09 Se detaljer
Defensor Sporting - Cerro 2019-11-10 Se detaljer
CA Fenix - Cerro Largo FC 2019-11-10 Se detaljer
HUSA Agadir - Moghreb Athletic Tetouan 2019-11-10 Se detaljer
Olympic Safi - Raja Beni Mellal 2019-11-10 Se detaljer
Moldova (W) - Azerbaijan (W) 2019-11-10 Se detaljer
Club Atletico de Pinto - CD Mostoles 2019-11-10 Se detaljer
UE Sant Andreu - CF Peralada 2019-11-10 Se detaljer
Cerdanyola del Valles - UE Sants 2019-11-10 Se detaljer
CE Manresa - FC Vilafranca 2019-11-10 Se detaljer
CE Europa - Pobla de Mafumet CF 2019-11-10 Se detaljer
CD Ariznabarra - Santutxu FC 2019-11-10 Se detaljer
CD Vallobin - UD Gijon Industrial 2019-11-10 Se detaljer
Parnu JK Vaprus - JK Tammeka Tartu II 2019-11-10 Se detaljer
FC Elva - Tallinna JK Legion 2019-11-10 Se detaljer
Levadia Tallinn II - Flora Tallinn II 2019-11-10 Se detaljer
Tallinna Kalev II - JK Welco Elekter 2019-11-10 Se detaljer
Kohtla-Jarve - Rakvere Tarvas 2019-11-10 Se detaljer
Atherton Collieries AFC - Morpeth Town AFC 2019-11-09 Se detaljer
Nyiregyhaza - Szeged 2011 2019-11-10 Se detaljer
Kazincbarcika - Csakvar 2019-11-10 Se detaljer
Vac - Gyirmot 2019-11-10 Se detaljer
FC Ajka - Dorogi 2019-11-10 Se detaljer
FC Utd Manchester - Basford United FC 2019-11-09 Se detaljer
FK Javor Ivanjica - Crvena Zvezda 2019-11-10 Se detaljer
FK Backa Topola - Vozdovac 2019-11-10 Se detaljer
SV Oberachern - TSV Ilshofen 2019-11-10 Se detaljer
Barmbek-Uhlenhorst - Union Tornesch 2019-11-10 Se detaljer
Gzira United FC - Sirens FC 2019-11-10 Se detaljer
SD Lenense - CD Tuilla 2019-11-10 Se detaljer
Siroki Brijeg - FK Velez Mostar 2019-11-10 Se detaljer
Partizan Belgrade - Indija 2019-11-10 Se detaljer
Club Siero - CD Llanera 2019-11-10 Se detaljer
Trenkwalder Admira (A) - Wiener Victoria 2019-11-10 Se detaljer
Floriana - Paola Hibernians FC 2019-11-10 Se detaljer
Qarabag FK - Zira 2019-11-10 Se detaljer
Varnamo - Malmo FF 2019-11-10 Se detaljer
FC Eddersheim - Viktoria Griesheim 2019-11-10 Se detaljer
Lausanne - Schaffhausen 2019-11-10 Se detaljer
USC Paloma - FC Suderelbe 2019-11-10 Se detaljer
Liverpool Montevideo - Boston River 2019-11-10 Se detaljer
Progreso - Nacional (Uru) 2019-11-10 Se detaljer
Santa Tecla - Independiente FC 2019-11-09 Se detaljer
Managua FC - Deportivo Las Sabanas FC 2019-11-09 Se detaljer
Retro FC Brasil - Decisao 2019-11-09 Se detaljer
Viktoria Plzen B - Slavia Praha B 2019-11-10 Se detaljer
Velke Mezirici - FC Odra Petrkovice 2019-11-10 Se detaljer
Universidad Guadalajara - Loros de la Universidad 2019-11-10 Se detaljer
Hradec Kralove B - FK Teplice B 2019-11-10 Se detaljer
FC Astana - Irtysh Pavlodar 2019-11-10 Se detaljer
Club Mutual Crucero del Norte - CD Juventud Unida 2019-11-09 Se detaljer
Wong Tai Sin - Hong Kong FC 2019-11-10 Se detaljer
CSD Municipal - Deportivo Sanarate FC 2019-11-09 Se detaljer
Jocoro - AD Isidro Metapan 2019-11-09 Se detaljer
XV de Piracicaba - Sao Caetano 2019-11-09 Se detaljer
Shatin SA - Central & West DR & SA 2019-11-10 Se detaljer
South China - Hoi King SA 2019-11-10 Se detaljer
C-Osaka U23 - Tottori 2019-11-10 Se detaljer
Kumamoto - Kitakyushu 2019-11-10 Se detaljer
Sagamihara - Yokohama SCC 2019-11-10 Se detaljer
Vanraure Hachinohe - Thespakusatsu Gunma 2019-11-10 Se detaljer
Vasas - Szolnoki MAV 2019-11-10 Se detaljer
Fukushima Utd - Kamatamare Sanuki 2019-11-10 Se detaljer
MTK Budapest - Siofok 2019-11-10 Se detaljer
EC Sao Jose Porto Alegre - SC Internacional B 2019-11-09 Se detaljer
Dessel Sport - Heist 2019-11-09 Se detaljer
Deportivo Merlo - San Martin de Burzaco 2019-11-09 Se detaljer
Central Cordoba - Excursionistas 2019-11-09 Se detaljer
Azul Claro Numazu - Fujieda MYFC 2019-11-10 Se detaljer
Xelaju - Coban Imperial 2019-11-10 Se detaljer
CA San Miguel - Deportivo Armenio 2019-11-09 Se detaljer
Comunicaciones B Aires - Tristan Suarez 2019-11-09 Se detaljer
CA Argentino de Rosario - CSD Yupanqui 2019-11-09 Se detaljer
Bahia EC U20 - AD Confianca U20 2019-11-09 Se detaljer
Botafogo PB U20 - America RN U20 2019-11-09 Se detaljer
FC Jove Espanol - CF Intercity 2019-11-09 Se detaljer
Becerril - Arandina CF 2019-11-09 Se detaljer
Atletico Union Guimar - CD Buzanada 2019-11-09 Se detaljer
Gobelins F.C. - AS Vitre 2019-11-09 Se detaljer
Macva Sabac - Vojvodina 2019-11-09 Se detaljer
JD Somorrostro - Club Portugalete 2019-11-09 Se detaljer
Andrezieux Boutheon - Nantes 2 2019-11-09 Se detaljer
Rouen - CChartres Football 2019-11-09 Se detaljer
CD El Alamo - Ed Moratalaz 2019-11-09 Se detaljer
RB Brasil U20 - Ituano FC U20 2019-11-09 Se detaljer
Stockport - Dag and Red 2019-11-09 Se detaljer
FC Lokomotivi Tbilisi - Chikhura Sachkhere 2019-11-09 Se detaljer
FK Suduva - FK Spyris Kaunas 2019-11-09 Se detaljer
FC Saburtalo Tbilisi - FC WIT Georgia Tbilisi 2019-11-09 Se detaljer
Boluspor - Bursaspor 2019-11-10 Se detaljer
Umraniyespor - Hatayspor 2019-11-10 Se detaljer
Keciorengucu - Adanaspor 2019-11-10 Se detaljer
Balikesirspor - Altinordu 2019-11-10 Se detaljer
Eastern AA - Southern District 2019-11-09 Se detaljer
FC Rustavi - Dinamo Tbilisi 2019-11-09 Se detaljer
Bengaluru FC - Chennaiyin FC 2019-11-10 Se detaljer
Stratford Town - Coalville Town 2019-11-09 Se detaljer
Energetik - BGU Minsk - Torpedo BelAZ 2019-11-10 Se detaljer
Vitebsk - Bate Borisov 2019-11-10 Se detaljer
Isloch - Dinamo Brest 2019-11-10 Se detaljer
Ferro Carril Oeste - Agropecuario 2019-11-09 Se detaljer
Alvarado - Atletico Mitre 2019-11-09 Se detaljer
CA Atlanta - Barracas Central 2019-11-10 Se detaljer
CA Platense - CA Temperley 2019-11-09 Se detaljer
Almagro BA - All Boys 2019-11-09 Se detaljer
Nueva Chicago - Estudiantes de Caseros 2019-11-09 Se detaljer
Instituto - Santamarina 2019-11-09 Se detaljer
Villa Dalmine - Atletico Rafaela 2019-11-09 Se detaljer
Uzbekistan - Kyrgyzstan 2019-11-09 Se detaljer
Club Sportif Sfaxien - Ben Guerdane 2019-11-09 Se detaljer
Monastir - Kairouan 2019-11-09 Se detaljer
Enskede - AIK 2019-11-09 Se detaljer
UD Tamaraceite - SD Tenisca 2019-11-09 Se detaljer
Rad - FK Spartak 2019-11-09 Se detaljer
FK Napredak - Cukaricki 2019-11-09 Se detaljer
Gudja United - Tarxien Rainbows FC 2019-11-09 Se detaljer
Santa Lucia FC - Birkirkara 2019-11-09 Se detaljer
FK Borec - FK Makedonija 2019-11-09 Se detaljer
FK Renova - Akademija Pandev 2019-11-09 Se detaljer
FC Kaiserslautern II - FV Diefflen 2019-11-09 Se detaljer
Dolni Benesov - MFK Frydek-Mistek 2019-11-09 Se detaljer
Shakhter Soligorsk - Slavia Mozyr 2019-11-09 Se detaljer
FC Gomel - FC Minsk 2019-11-09 Se detaljer
Rodina - FK Dolgoprudny 2019-11-09 Se detaljer
Leningradets - Znamya Truda 2019-11-09 Se detaljer
FK Metallurg Lipetsk - FK Ryazan 2019-11-09 Se detaljer
Shakhtar Donetsk U21 - Dynamo Kyiv U21 2019-11-09 Se detaljer
CE Esporles - SD Formentera 2019-11-09 Se detaljer
FC Saturn Moscow Region - Sokol 2019-11-09 Se detaljer
Salyut - FK Strogino 2019-11-09 Se detaljer
Anzhi Makhachkala - Alania Vladikavkaz 2019-11-09 Se detaljer
GD Estoril Praia U23 - Portimonense SC U23 2019-11-09 Se detaljer
Vitoria de Setubal U23 - Sporting Lisbon U23 2019-11-09 Se detaljer
Feirense U23 - Rio Ave FC U23 2019-11-09 Se detaljer
Benfica U23 - Leixoes U23 2019-11-09 Se detaljer
Kesla - Neftchi Baku 2019-11-09 Se detaljer
FK Qabala - Sabail 2019-11-09 Se detaljer
Zenit St Petersburg II - Zvezda St Petersburg 2019-11-09 Se detaljer
Kolomna - Torpedo Vladimir 2019-11-09 Se detaljer
FK Sochi (Res) - CSKA Moscow (Res) 2019-11-09 Se detaljer
FK Orenburg (Res) - FC Ufa (Res) 2019-11-09 Se detaljer
Banik Ostrava B - Znojmo 2019-11-09 Se detaljer
Arsenal Tula (Res) - Zenit St Petersburg (Res) 2019-11-09 Se detaljer
SD Panama Oeste - Atletico Nacional (Pan) 2019-11-09 Se detaljer
CAFESSA Tlajomulco - Real Canamy Tlayacapan 2019-11-09 Se detaljer
Defence Force FC - W Connection 2019-11-09 Se detaljer
Rampla Juniors - Plaza Colonia 2019-11-09 Se detaljer
Agrobiznes Volochysk - Inhulets Petrove 2019-11-09 Se detaljer
Jerv - Kongsvinger 2019-11-09 Se detaljer
Real Cartagena - Fortaleza FC 2019-11-09 Se detaljer
Quindio - Tigres FC Zipaquira 2019-11-09 Se detaljer
Argentino de Quilmes - CA Fenix 2019-11-09 Se detaljer
Correcaminos UAT - Venados FC 2019-11-09 Se detaljer
Malaysia - Tajikistan 2019-11-09 Se detaljer
Lancaster City - Hyde 2019-11-09 Se detaljer
Club Atletico Furrial - CD Hermanos Colmenarez 2019-11-08 Se detaljer
Egypt U23 - Mali U23 2019-11-08 Se detaljer
Atletico de Kolkata - Jamshedpur FC 2019-11-09 Se detaljer
Spartans - Berwick 2019-11-08 Se detaljer
Polonia Warsaw - RKS Radomsko 2019-11-08 Se detaljer
VMFD Zalgiris - Riteriai 2019-11-08 Se detaljer
Atlantas Klaipeda - Baltija Panevezys 2019-11-08 Se detaljer
Dinamo Batumi - Sioni Bolnisi 2019-11-08 Se detaljer
Vibonese - Rieti 2019-11-09 Se detaljer
Leones Negros Udg - Coras de Nayarit FC 2019-11-09 Se detaljer
Pumas UNAM II - Cruz Azul Hidalgo 2019-11-09 Se detaljer
CAYB Youssoufia Berrechid - Raja Casablanca 2019-11-09 Se detaljer
DHJ El Jadida - TAS Casablanca 2019-11-09 Se detaljer
Vyskov - CSK Uhersky Brod 2019-11-09 Se detaljer
Al-Sadd - Qatar SC 2019-11-09 Se detaljer
Al Gharafa - Umm Salal 2019-11-09 Se detaljer
Sloboda Tuzla - Zeljeznicar 2019-11-09 Se detaljer
Posta Rangers - Chemelil Sugar FC 2019-11-09 Se detaljer
Zrinjski - Tuzla City 2019-11-09 Se detaljer
Celik Zenica - Zvijezda 09 Bijeljina 2019-11-09 Se detaljer
Slutsk - Gorodeya 2019-11-09 Se detaljer
SC Kalsdorf - Asco Atsv Wolfsberg 2019-11-09 Se detaljer
St.Anna - Atsv Stadl-Paura 2019-11-09 Se detaljer
FC Wels - Tus Bad Gleichenberg 2019-11-09 Se detaljer
Team Wiener Linien - FC Mauerwerk 2019-11-09 Se detaljer
SC Schwaz - SV Worgl 2019-11-09 Se detaljer
Zirl - SV Hall 2019-11-09 Se detaljer
MO Bejaia - JSM Skikda 2019-11-09 Se detaljer
CS Constantine - Belouizdad 2019-11-09 Se detaljer
USM Alger - NA Hussein Dey 2019-11-09 Se detaljer
MC Oran - NC Magra 2019-11-09 Se detaljer
AS Ain Mlila U21 - ASO Chlef U21 2019-11-09 Se detaljer
CABB Arreridj U21 - AC Paradou U21 2019-11-09 Se detaljer
FC Tokyo U23 - Blaublitz Akita 2019-11-09 Se detaljer
Grulla Morioka - G-Osaka U23 2019-11-09 Se detaljer
Atlante - Cimarrones de Sonora 2019-11-09 Se detaljer
UD Ibarra - CD Tenerife II 2019-11-08 Se detaljer
Alverca - Real SC 2019-11-08 Se detaljer
Cameroon U23 - Ghana U23 2019-11-08 Se detaljer
CA Claypole - CD Cambaceres 2019-11-08 Se detaljer
CSM Focsani - Otelul Galati 2019-11-08 Se detaljer
ACS SR Municipal Brasov - Sporting Rosiori 2019-11-08 Se detaljer
Central FC - Police FC 2019-11-08 Se detaljer
Aberystwyth - Bala Town 2019-11-08 Se detaljer
Ballymena - Carrick Rangers 2019-11-09 Se detaljer
Cliftonville - Warrenpoint 2019-11-09 Se detaljer
Institute - Glentoran 2019-11-09 Se detaljer
Coleraine - Glenavon 2019-11-09 Se detaljer
Larne - Crusaders 2019-11-11 Se detaljer
Guria Lanchkhuti - FC Zugdidi 2019-11-08 Se detaljer
TSV Rain/Lech - Burghausen 2019-11-09 Se detaljer
Schalding-Heining - Eichstatt 2019-11-09 Se detaljer
Schweinfurt - Greuther Furth II 2019-11-09 Se detaljer
Racing Club - Huracan 2019-11-10 Se detaljer
Velez Sarsfield - Boca Juniors 2019-11-10 Se detaljer
Central Cordoba (SdE) - Patronato 2019-11-10 Se detaljer
Aldosivi - Gimnasia La Plata 2019-11-10 Se detaljer
Newells - Defensa y Justicia 2019-11-10 Se detaljer
River Plate - Rosario Central 2019-11-10 Se detaljer
Avranches - Dunkerque 2019-11-08 Se detaljer
CA Aldosivi (Res) - Gimnasia (Res) 2019-11-08 Se detaljer
Estudiantes (Res) - CA Talleres (Res) 2019-11-08 Se detaljer
Newells Old Boys (Res) - Defensa y Justicia (Res) 2019-11-08 Se detaljer
San Lorenzo (Res) - Argentinos Juniors (Res) 2019-11-08 Se detaljer
CA Lanus (Res) - CA Banfield (Res) 2019-11-08 Se detaljer
Racing Club (Res) - CA Huracan BA (Res) 2019-11-08 Se detaljer
Godoy Cruz (Res) - CA Independiente (Res) 2019-11-08 Se detaljer
CA River Plate BA (Res) - Rosario Central (Res) 2019-11-08 Se detaljer
CA Union Santa Fe (Res) - Atletico Tucuman (Res) 2019-11-08 Se detaljer
Velez Sarsfield (Res) - Boca Jrs (Res) 2019-11-08 Se detaljer
Leopards Douala - Fauve Azur Elite 2019-11-08 Se detaljer
Ihud Bnei Baqa - Hapoel Tirat HaCarmel 2019-11-08 Se detaljer
Hajduk Split II - Medimurje 2019-11-11 Se detaljer
M Sektzia Tarshicha - Bnei Nahaf Kasem 2019-11-08 Se detaljer
FC Tzeirei Kfar Kanna - FC Tzeirey Tamra 2019-11-08 Se detaljer
Maccabi Ironi Sderot - Shikun Hamizrach 2019-11-08 Se detaljer
FCSB II - CS Faurei 2019-11-08 Se detaljer
ACS Poli Timisoara - CNS Cetate Deva 2019-11-08 Se detaljer
Deportivo Capiata - Sol de America (Par) 2019-11-12 Se detaljer
Sportivo Luqueno - River Plate Asuncion 2019-11-12 Se detaljer
Maccabi Umm Al Fahm - Pardes Hana Karkur 2019-11-08 Se detaljer
BFC Daugavpils - FK Jelgava 2019-11-09 Se detaljer
FK Riga - FK Spartaks 2019-11-09 Se detaljer
FK Ventspils - Liepajas Metalurgs 2019-11-09 Se detaljer
Sarmiento de Junin - Quilmes 2019-11-09 Se detaljer
Estudiantes Rio Cuarto - San Martin De San Juan 2019-11-09 Se detaljer
Seraing Utd - K Sint-Eloois-Winkel 2019-11-09 Se detaljer
FC Petrzalka - Partizan Bardejov 2019-11-10 Se detaljer
Dubnica - MSK Zilina II 2019-11-09 Se detaljer
Tatran Lip Mikulas - FK Puchov 2019-11-09 Se detaljer
Nacional (Uru) - CA Fenix 2019-11-07 Se detaljer
Avarta - FC Helsingor 2019-11-10 Se detaljer
Jammerbught FC - Thisted 2019-11-09 Se detaljer
FC Wil - Chiasso 2019-11-09 Se detaljer
Kriens - Stade Lausanne-Ouchy 2019-11-10 Se detaljer
Aarau - FC Vaduz 2019-11-10 Se detaljer
Triglav - NK Bravo 2019-11-10 Se detaljer
Olimpija - Tabor Sezana 2019-11-10 Se detaljer
Mura - NK Aluminij 2019-11-10 Se detaljer
Wuppertaler - Rot-Weiss Essen 2019-11-10 Se detaljer
Alemannia Aachen - Bergisch Gladbach 09 2019-11-09 Se detaljer
Freiburg II - Aalen 2019-11-10 Se detaljer
SSV Ulm - Bahlinger SC 2019-11-09 Se detaljer
Altglienicke - Hertha Berlin II 2019-11-09 Se detaljer
Chemie Leipzig - Meuselwitz 2019-11-09 Se detaljer
Hannoverscher SC - TSV Havelse 2019-11-10 Se detaljer
Heider SV - Hamburg II 2019-11-09 Se detaljer
Altonaer FC Von 93 - Norderstedt 2019-11-10 Se detaljer
CFR Cluj SA II - ACS Sticla Ariesul Turda 2019-11-08 Se detaljer
Godoy Cruz - Independiente 2019-11-09 Se detaljer
San Lorenzo - Argentinos Juniors 2019-11-09 Se detaljer
Lanus - Banfield 2019-11-09 Se detaljer
ACS Foresta Suceava - Husana Husi 2019-11-08 Se detaljer
Metalul Buzau - FC Unirea Slobozia 2019-11-08 Se detaljer
CS Tunari - CS Medgidia 2019-11-08 Se detaljer
FC Unirea Dej - Sanatatea Cluj 2019-11-08 Se detaljer
Avantul Reghin - CF Metalurgistul Cugir 2019-11-08 Se detaljer
Ghiroda si Giarmata Vii - Acso Filiasi 2019-11-08 Se detaljer
Dunarea Galati - CSM Bacau 2019-11-08 Se detaljer
Progresul 1944 Spartac - AFC Astra II 2019-11-08 Se detaljer
Creteil - Villefranche Beaujolais 2019-11-08 Se detaljer
Lyon Duchere - Quevilly Rouen 2019-11-08 Se detaljer
FC Astoria Walldorf - SV Steinbach 2019-11-08 Se detaljer
Germania Halberstadt - Lokomotiv Leipzig 2019-11-08 Se detaljer
Viktoria Berlin - BFC Dynamo 2019-11-08 Se detaljer
Drochtersen-Assel - Hannover II 2019-11-08 Se detaljer
Sevilla B - Don Benito 2019-11-09 Se detaljer
CD Badajoz - Atletico Sanluqueno CF 2019-11-09 Se detaljer
Villarrubia CF - Recreativo Huelva 2019-11-09 Se detaljer
Andorra CF - Sabadell 2019-11-09 Se detaljer
Union de Salamanca - Real Union 2019-11-09 Se detaljer
Sociedad B - Salmantino 2019-11-09 Se detaljer
Leioa - CA Osasuna II 2019-11-09 Se detaljer
Haro - CD Calahorra 2019-11-09 Se detaljer
UD Logrones - Valladolid B 2019-11-09 Se detaljer
Marino Luanco - SS Reyes 2019-11-09 Se detaljer
US Virtus Francavilla Calcio - Rende 2019-11-10 Se detaljer
Cavese - Catanzaro 2019-11-10 Se detaljer
Monopoli - Viterbese 2019-11-10 Se detaljer
AZ Picerno ASD - Teramo 2019-11-10 Se detaljer
Reggina - Casertana 2019-11-10 Se detaljer
Ternana - Paganese 2019-11-10 Se detaljer
Sambenedettese - Rimini 2019-11-10 Se detaljer
Pesaro - Imolese 2019-11-10 Se detaljer
Triestina - LR Vicenza Virtus 2019-11-10 Se detaljer
Novara - Como 2019-11-10 Se detaljer
US Pianese - Pergolettese 2019-11-10 Se detaljer
Juventus B - Pistoiese 2019-11-10 Se detaljer
Rudes - NK Solin 2019-11-10 Se detaljer
NK Croatia Zmijavci - Sibenik 2019-11-10 Se detaljer
Osijek II - NK Sesvete 2019-11-10 Se detaljer
Altay - Fatih Karagumruk Istanbul 2019-11-09 Se detaljer
Giresunspor - Osmanlispor 2019-11-09 Se detaljer
Istanbulspor - Menemen Belediyespor 2019-11-09 Se detaljer
Cortulua - Deportivo Pereira 2019-11-10 Se detaljer
Erzurum BB - Akhisar Belediye 2019-11-09 Se detaljer
Adana Demirspor - Eskisehirspor 2019-11-08 Se detaljer
Yeclano Deportivo - Linense 2019-11-10 Se detaljer
San Fernando CD - Talavera CF 2019-11-10 Se detaljer
Real Murcia - Marbella 2019-11-10 Se detaljer
Algeciras - UCAM Murcia 2019-11-10 Se detaljer
Granada B - FC Cartagena 2019-11-10 Se detaljer
Cadiz B - Merida 2019-11-09 Se detaljer
La Nucia - Villarreal B 2019-11-10 Se detaljer
Cornella - UE Llagostera 2019-11-10 Se detaljer
Lleida - Orihuela CF 2019-11-10 Se detaljer
Badalona - Gimnastic 2019-11-10 Se detaljer
CD Castellon - Hercules 2019-11-10 Se detaljer
Olot - Prat 2019-11-10 Se detaljer
CD Ebro - Barcelona B 2019-11-10 Se detaljer
Espanyol B - SD Ejea 2019-11-10 Se detaljer
Valencia-Mestalla - Atletico Levante UD 2019-11-10 Se detaljer
Barakaldo - Tudelano 2019-11-10 Se detaljer
Guijuelo - Amorebieta 2019-11-10 Se detaljer
Burgos - Athletic Bilbao B 2019-11-10 Se detaljer
CD Izarra - Arenas Club de Getxo 2019-11-10 Se detaljer
CD Alaves B - Leonesa 2019-11-10 Se detaljer
UP Langreo - UD Las Palmas II 2019-11-10 Se detaljer
Getafe B - Sporting Gijon B 2019-11-10 Se detaljer
Real Oviedo II - CF Internacional Madrid 2019-11-10 Se detaljer
Santa Eulalia - CF Rayo Majadahonda 2019-11-10 Se detaljer
Real Madrid Castilla - Ibiza Eivissa 2019-11-10 Se detaljer
Celta Vigo B - Racing de Ferrol 2019-11-10 Se detaljer
CD Las Rozas - Pontevedra CF 2019-11-10 Se detaljer
Atletico Madrid II - Atletico Baleares 2019-11-10 Se detaljer
Melilla - Coruxo 2019-11-10 Se detaljer
Farul Constanta - Pandurii 2019-11-09 Se detaljer
Rapid Bucharest - Uni Cluj 2019-11-10 Se detaljer
Gloria Buzau - FC Metaloglobus Bucuresti 2019-11-09 Se detaljer
Alianza Universidad - Sport Boys (Per) 2019-11-10 Se detaljer
Real Garcilaso - UTC Cajamarca 2019-11-08 Se detaljer
Carlos Mannucci - Universidad Cesar Vallejo 2019-11-10 Se detaljer
Uni San Martin - AD Cantolao 2019-11-10 Se detaljer
Melgar - Sporting Cristal 2019-11-09 Se detaljer
Binacional - Alianza Lima 2019-11-10 Se detaljer
Union Comercio - Sport Huancayo 2019-11-10 Se detaljer
Sportivo San Lorenzo - Guarani (Par) 2019-11-10 Se detaljer
Cerro Porteno - Nacional (Par) 2019-11-10 Se detaljer
Libertad - General Diaz 2019-11-11 Se detaljer
Deportivo Santani - Olimpia 2019-11-11 Se detaljer
Deutschlandsberger SC Mithlinger - WSC Hertha Wels 2019-11-08 Se detaljer
Ergotelis FC - AOK Kerkyra 2019-11-11 Se detaljer
Apollon Smirnis - Doxa Dramas 2019-11-10 Se detaljer
A.E. Karaiskakis - Levadiakos 2019-11-10 Se detaljer
Winterthur - Grasshoppers Zurich 2019-11-08 Se detaljer
Apollon Kalamaria FC - Platanias 2019-11-10 Se detaljer
Radnicki Pirot - Sindelic Belgrade 2019-11-08 Se detaljer
Newry - Portadown 2019-11-08 Se detaljer
Botafogo - Avai 2019-11-11 Se detaljer
Chapecoense - Gremio 2019-11-10 Se detaljer
Fortaleza EC - Ceara SC Fortaleza 2019-11-10 Se detaljer
CSA - Vasco Da Gama 2019-11-10 Se detaljer
Flamengo - Bahia 2019-11-10 Se detaljer
Internacional - Fluminense 2019-11-10 Se detaljer
Cruzeiro MG - Atletico MG 2019-11-10 Se detaljer
Sao Paulo - Atletico PR 2019-11-10 Se detaljer
SE Palmeiras - Corinthians 2019-11-09 Se detaljer
Goias - Santos 2019-11-09 Se detaljer
Club Necaxa (W) - Atletico San Luis (W) 2019-11-08 Se detaljer
Cruz Azul (W) - Club Tijuana (W) 2019-11-08 Se detaljer
Mineros de Zacatecas - Dorados 2019-11-08 Se detaljer
Queretaro (W) - Tigres (W) 2019-11-08 Se detaljer
Veracruz U20 - Club America Mexico U20 2019-11-08 Se detaljer
Hapoel Bnei Lod - Bnei Sakhnin 2019-11-08 Se detaljer
Landskrona - Osters 2019-11-07 Se detaljer
Marquense - Aurora FC 2019-11-08 Se detaljer
Tennis Borussia Berlin - Torgelower 2019-11-08 Se detaljer
SC Eltersdorf - DJK Ammerthal 2019-11-08 Se detaljer
Albania (W) - Scotland (W) 2019-11-08 Se detaljer
Independiente (Ecu) - Colon 2019-11-09 Se detaljer
Croatia (W) - Belgium (W) 2019-11-08 Se detaljer
Norway (W) - N Ireland (W) 2019-11-08 Se detaljer
Italy (W) - Georgia (W) 2019-11-08 Se detaljer
Metalist 1925 - Balkany Zorya 2019-11-08 Se detaljer
MFC Metalurh Zaporizhya - Kremin Kreminchuh 2019-11-08 Se detaljer
Romania (W) - Lithuania (W) 2019-11-08 Se detaljer
Turkey (W) - Netherlands (W) 2019-11-08 Se detaljer
FK Rostov (Res) - Tambov (Res) 2019-11-08 Se detaljer
Akhmat Grozny (Res) - FK Ural (Res) 2019-11-08 Se detaljer
Rubin Kazan (Res) - Dynamo Moscow (Res) 2019-11-08 Se detaljer
KFC Komarno - MFK Ruzomberok B 2019-11-08 Se detaljer
Luch-Energiya - Neftekhimik 2019-11-09 Se detaljer
SKA-Khabarovsk - FC Chayka 2019-11-09 Se detaljer
Al-Wakra - Al Ahli (QAT) 2019-11-08 Se detaljer
Al Khor - Al-Duhail SC 2019-11-08 Se detaljer
Belenenses U23 - Vitoria de Guimaraes U23 2019-11-08 Se detaljer
Academica U23 - Maritimo U23 2019-11-08 Se detaljer
Union Santa Fe - Atl Tucuman 2019-11-09 Se detaljer
Atletico Grau - Sport Huancayo 2019-11-08 Se detaljer
Deportivo Saprissa - CD Motagua 2019-11-08 Se detaljer
NK Maribor - Domzale 2019-11-09 Se detaljer
Rudar - NK Celje 2019-11-09 Se detaljer
Baltika - Fakel 2019-11-09 Se detaljer
FC Armavir - Shinnik 2019-11-09 Se detaljer
Valletta - Senglea Athletic FC 2019-11-08 Se detaljer
Balzan FC - Mosta 2019-11-08 Se detaljer
Sliema Wanderers FC - Hamrun Spartans FC 2019-11-08 Se detaljer
Rotor Volgograd - FK Chertanovo 2019-11-09 Se detaljer
FC Olimpiyets NN - Spartak Moscow II 2019-11-09 Se detaljer
FK Avangard Kursk - Tomsk 2019-11-09 Se detaljer
Mordovia Saransk - FK Torpedo Moskva 2019-11-09 Se detaljer
Tekstilshchik - Krasnodar II 2019-11-09 Se detaljer
Yenisey Krasnoyarsk - FC Khimki 2019-11-09 Se detaljer
FC Talanta - Nairobi City Stars 2019-11-08 Se detaljer
Nakumatt FC - Modern Coast Rangers FC 2019-11-08 Se detaljer
Olimpia Elblag - Garbarnia 2019-11-09 Se detaljer
Gornik Leczna - Legionovia Legionowo 2019-11-09 Se detaljer
Blektini Stargard - KKS Lech Poznan II 2019-11-09 Se detaljer
Hapoel Petach Tikva - Hapoel Ramat Gan 2019-11-08 Se detaljer
Hapoel Afula - Hapoel Rishon Lezion 2019-11-08 Se detaljer
FC Hapoel Ashkelon - Hapoel Akko 2019-11-08 Se detaljer
Maccabi Tzur Shalom - Hapoel Asi Gilboa 2019-11-08 Se detaljer
Slagelse - Hillerod Fodbold 2019-11-09 Se detaljer
Middelfart - Naesby 2019-11-09 Se detaljer
Frem - Holbaek 2019-11-09 Se detaljer
Aarhus Fremad - Brabrand 2019-11-09 Se detaljer
VSK Aarhus FC - AB 2019-11-09 Se detaljer
Vejgaard - Ringkobing 2019-11-09 Se detaljer
B93 - HIK Hellerup 2019-11-09 Se detaljer
Zbuzany - FK Dukla Praha B 2019-11-09 Se detaljer
HNK Orijent 1919 - NK Hrvatski Dragovoljac 2019-11-09 Se detaljer
Kustosija - Cibalia Vinkovci 2019-11-09 Se detaljer
NK Dugopolje - GNK Dinamo Zagreb II 2019-11-09 Se detaljer
Bogota - Boyaca Chico 2019-11-09 Se detaljer
Kerala Blasters FC - Odisha 2019-11-08 Se detaljer
FC Bastia-Borgo - Bourg-en-Bresse 2019-11-08 Se detaljer
Boulogne - Red Star 2019-11-08 Se detaljer
Laval - Ajaccio GFCO 2019-11-08 Se detaljer
Le Puy - Toulon Le Las 2019-11-08 Se detaljer
Concarneau - Pau 2019-11-08 Se detaljer
FYR Macedonia (W) - Austria (W) 2019-11-08 Se detaljer
Slovakia (W) - Hungary (W) 2019-11-08 Se detaljer
NK Dubrava Zagreb - BSK Bijelo Brdo 2019-11-08 Se detaljer
Sabail FC (Res) - Kapaz Ganja 2019-11-08 Se detaljer
FK Qarabag Aghdam (Res) - FK Sumgayit (Res) 2019-11-08 Se detaljer
Sturm Graz (Am) - FC Gleisdorf 09 2019-11-08 Se detaljer
Allerheiligen - SC Weiz 2019-11-08 Se detaljer
Ask-Bsc Bruck/Leitha - SC Wiener Neustadt 2019-11-08 Se detaljer
Wiener SK - ASV Drassburg 2019-11-08 Se detaljer
SV Seekirchen - USK Anif 2019-11-08 Se detaljer
Real Murcia - Linense 2019-11-07 Se detaljer
CD Izarra - Tudelano 2019-11-07 Se detaljer
Canon Sportif De Yaounde - Tonnerre de Yaounde 2019-11-07 Se detaljer
Kanazawa - Okayama 2019-11-10 Se detaljer
FC Ryukyu - Kyoto 2019-11-10 Se detaljer
Jef Utd Chiba - Tokyo-V 2019-11-10 Se detaljer
FC Machida - Renofa Yamaguchi 2019-11-10 Se detaljer
Albirex Niigata - FC Gifu 2019-11-09 Se detaljer
Mito - Ehime 2019-11-10 Se detaljer
Kashiwa - Kagoshima Utd 2019-11-09 Se detaljer
Tochigi SC - Omiya 2019-11-10 Se detaljer
Yamagata - Nagasaki 2019-11-10 Se detaljer
Kofu - Fukuoka 2019-11-10 Se detaljer
Tokushima - Yokohama FC 2019-11-10 Se detaljer
USA (W) - Sweden (W) 2019-11-08 Se detaljer
Malta (W) - Israel (W) 2019-11-07 Se detaljer
Finland (W) - Cyprus (W) 2019-11-07 Se detaljer
Belarus (W) - Estonia (W) 2019-11-07 Se detaljer
Azerbaijan (W) - Czech Republic (W) 2019-11-07 Se detaljer
Zira IK (Res) - Moik Baku 2019-11-07 Se detaljer
FC Sabah (Res) - PFK Turan Tovuz 2019-11-07 Se detaljer
Chelmsford - Dorking Wanderers 2019-11-09 Se detaljer
Bath City - Concord Rangers 2019-11-09 Se detaljer
Hemel Hempstead - Braintree 2019-11-09 Se detaljer
Chester - Alfreton Town 2019-11-09 Se detaljer
Guiseley - Kettering 2019-11-09 Se detaljer
Spennymoor Town - Southport 2019-11-09 Se detaljer
Nomme Kalju - Tammeka Tartu 2019-11-09 Se detaljer
Paide Linnameeskond - FCI Tallinn 2019-11-09 Se detaljer
FC Maardu - Tallinna FC Flora 2019-11-09 Se detaljer
Tallinna Kalev - Tulevik Viljandi 2019-11-09 Se detaljer
Kuressaare - Trans Narva 2019-11-09 Se detaljer
Nykobing FC - Vejle 2019-11-07 Se detaljer
Atletico Nacional Medellin - Cucuta Deportivo 2019-11-10 Se detaljer
Alianza Petrolera - Deportivo Cali 2019-11-11 Se detaljer
Santa Fe - America de Cali S.A 2019-11-09 Se detaljer
Junior FC Barranquilla - Tolima 2019-11-10 Se detaljer
Dinamo Minsk - FC Dnjapro-MCZ 2019-11-08 Se detaljer
Estudiantes - Talleres 2019-11-08 Se detaljer
Australia (W) - Chile (W) 2019-11-09 Se detaljer
Kfum Oslo - Sogndal 2019-11-09 Se detaljer
Aalesunds - Sandefjord 2019-11-09 Se detaljer
Notodden - Start 2019-11-09 Se detaljer
Raufoss - Skeid 2019-11-09 Se detaljer
Sandnes Ulf - Strommen 2019-11-09 Se detaljer
Ullensaker Kisa - Tromsdalen 2019-11-09 Se detaljer
Ham-Kam - Nest-Sotra 2019-11-09 Se detaljer
Fredericia - Skive 2019-11-10 Se detaljer
Fremad Amager - Vendsyssel FF 2019-11-10 Se detaljer
Roskilde - Hvidovre 2019-11-10 Se detaljer
Kolding IF - HB Koge 2019-11-10 Se detaljer
Viborg - Naestved 2019-11-08 Se detaljer
Brasil de Pelotas - Oeste 2019-11-09 Se detaljer
CRB - Atletico GO 2019-11-09 Se detaljer
Guarani - Ponte Preta 2019-11-09 Se detaljer
Sport Recife - Criciuma 2019-11-09 Se detaljer
Sao Bento - Cuiaba 2019-11-09 Se detaljer
Figueirense - Coritiba 2019-11-09 Se detaljer
Londrina - America MG 2019-11-08 Se detaljer
Vila Nova - Operario PR 2019-11-08 Se detaljer
Parana - Vitoria BA 2019-11-08 Se detaljer
Botafogo SP - Bragantino SP 2019-11-08 Se detaljer
Blackpool - AFC Wimbledon 2019-11-16 Se detaljer
Coventry - Rochdale 2019-11-16 Se detaljer
Gillingham - Lincoln 2019-11-16 Se detaljer
Oxford Utd - Ipswich 2019-11-16 Se detaljer
Rotherham - Accrington 2019-11-16 Se detaljer
Bolton - MK Dons 2019-11-16 Se detaljer
CD Nacional Funchal - Covilha 2019-11-10 Se detaljer
Chaves - Casa Pia 2019-11-10 Se detaljer
Mafra - Porto B 2019-11-09 Se detaljer
Feirense - Varzim 2019-11-09 Se detaljer
Penafiel - Benfica B 2019-11-10 Se detaljer
Leixoes - Oliveirense 2019-11-09 Se detaljer
Academico de Viseu - Vilafranquense 2019-11-10 Se detaljer
Cova da Piedade - Estoril Praia 2019-11-10 Se detaljer
Academica - Farense 2019-11-09 Se detaljer
Umea FC - IK Frej 2019-11-07 Se detaljer
Vointa Turnu Magurele - Ripensia Timisoara 2019-11-08 Se detaljer
CSM Scolar Resita - ACS Petrolul 52 2019-11-09 Se detaljer
Concordia Chiajna - Sportul Snagov 2019-11-09 Se detaljer
ACS Viitorul Tg Jiu - Dunarea Calarasi 2019-11-09 Se detaljer
Politehnica Timisoara - Csikszereda 2019-11-09 Se detaljer
Arges Pitesti - Uta Arad 2019-11-09 Se detaljer
Monagas - Metropolitanos 2019-11-06 Se detaljer
Puerto Cabello - Zamora FC 2019-11-06 Se detaljer
Guingamp - AC Ajaccio 2019-11-09 Se detaljer
Chambly Oise - Clermont 2019-11-08 Se detaljer
Nancy - ESTAC Troyes 2019-11-08 Se detaljer
Orleans - Paris FC 2019-11-08 Se detaljer
Auxerre - Caen 2019-11-08 Se detaljer
Lorient - Niort 2019-11-08 Se detaljer
Sochaux - Le Havre 2019-11-08 Se detaljer
Valenciennes - Chateauroux 2019-11-08 Se detaljer
Le Mans - Grenoble 2019-11-08 Se detaljer
Egypt - Liberia 2019-11-07 Se detaljer
Al Rayyan - Al Shahaniya 2019-11-07 Se detaljer
FC Romania - Hanwell 2019-11-06 Se detaljer
Al Arabi (QAT) - Al Sailiya 2019-11-07 Se detaljer
Bracknell Town Fc - Chalfont St Peter 2019-11-06 Se detaljer
Glossop North End - Chesterfield FC B 2019-11-06 Se detaljer
Clitheroe FC - Atherton Collieries 2019-11-06 Se detaljer
Worksop Town - Ecclesfield Red Rose 2019-11-06 Se detaljer
Lewes - Three Bridges Fc 2019-11-06 Se detaljer
Carrick Rangers U20 - Linfield U20 2019-11-06 Se detaljer
Cliftonville FC U20 - Glenavon FC U20 2019-11-06 Se detaljer
Harrogate Town - Portsmouth 2019-11-11 Se detaljer
Dulwich Hamlet - Carlisle 2019-11-08 Se detaljer
Ipswich - Lincoln 2019-11-09 Se detaljer
Crawley Town - Scunthorpe 2019-11-09 Se detaljer
Colchester - Coventry 2019-11-09 Se detaljer
Bolton - Plymouth 2019-11-09 Se detaljer
Maidstone Utd - Torquay 2019-11-09 Se detaljer
Cambridge Utd - Exeter 2019-11-09 Se detaljer
Salford City - Burton 2019-11-09 Se detaljer
Walsall - Darlington 2019-11-09 Se detaljer
AFC Wimbledon - Doncaster 2019-11-09 Se detaljer
Grimsby - Newport County 2019-11-09 Se detaljer
Mansfield - Chorley 2019-11-09 Se detaljer
Sunderland - Gillingham 2019-11-09 Se detaljer
Tranmere - Wycombe 2019-11-09 Se detaljer
Cheltenham - Swindon 2019-11-09 Se detaljer
Accrington - Crewe 2019-11-09 Se detaljer
Nantwich Town - AFC Fylde 2019-11-09 Se detaljer
Maidenhead - Rotherham 2019-11-09 Se detaljer
MK Dons - Port Vale 2019-11-09 Se detaljer
Carshalton Athletic FC - Boston Utd 2019-11-09 Se detaljer
Stourbridge - Eastleigh 2019-11-09 Se detaljer
Stevenage - Peterborough 2019-11-09 Se detaljer
Ebbsfleet Utd - Notts Co 2019-11-09 Se detaljer
Yeovil - Hartlepool 2019-11-09 Se detaljer
Forest Green - Billericay Town 2019-11-09 Se detaljer
Blackpool - Morecambe 2019-11-09 Se detaljer
Oxford City - Solihull Moors 2019-11-09 Se detaljer
Shrewsbury - Bradford 2019-11-09 Se detaljer
York City - Altrincham 2019-11-10 Se detaljer
Leyton Orient - Maldon & Tiptree 2019-11-10 Se detaljer
Chippenham - Northampton 2019-11-10 Se detaljer
Gateshead - Oldham 2019-11-10 Se detaljer
Dover - Southend 2019-11-10 Se detaljer
Bristol Rovers - Bromley 2019-11-10 Se detaljer
Wrexham - Rochdale 2019-11-10 Se detaljer
Hayes & Yeading - Oxford Utd 2019-11-10 Se detaljer
Macclesfield - Kingstonian 2019-11-10 Se detaljer
Fredericia - Roskilde 2019-11-06 Se detaljer
FC Elva - Tabasalu JK 2019-11-06 Se detaljer
Panthere Sportive du Nde - Bamboutos FC de Mbouda 2019-11-06 Se detaljer
APEJES Academy - Dragon Club de Yaounde 2019-11-06 Se detaljer
Racing Club (Uru) - Liverpool Montevideo 2019-11-07 Se detaljer
Cerro Largo FC - Wanderers (Uru) 2019-11-07 Se detaljer
Feralpisalo - Lecco 2019-11-07 Se detaljer
Mumbai City FC - FC Goa 2019-11-07 Se detaljer
AS Fortuna Mfou - Eding Sport 2019-11-06 Se detaljer
Feutcheu FC - Fovu Club De Baham 2019-11-06 Se detaljer
Gor Mahia FC - Mathare United FC 2019-11-06 Se detaljer
Deportivo Capiata - Guarani (Par) 2019-11-06 Se detaljer
Clachnacuddin - Brora Rangers 2019-11-06 Se detaljer
Retro FC Brasil - Vera Cruz PE 2019-11-06 Se detaljer
KP Legia Warsaw II - Ruch W Mazowieckie 2019-11-06 Se detaljer
Zlate Moravce - Slovan Bratislava 2019-11-10 Se detaljer
Santos Laguna - Guadalajara 2019-11-07 Se detaljer
Celaya - Necaxa 2019-11-07 Se detaljer
Pachuca - Atlas 2019-11-07 Se detaljer
Maccabi Tel Aviv - Hapoel Haifa 2019-11-09 Se detaljer
Maccabi Netanya - Hapoel Raanana 2019-11-09 Se detaljer
Hapoel Kiryat Shmona - Hapoel Tel Aviv 2019-11-09 Se detaljer
Sektzia Nes Tziona - Hapoel Beer Sheva 2019-11-09 Se detaljer
Bnei Yehuda - FC Ashdod 2019-11-10 Se detaljer
Hapoel K Saba - Hapoel Eran Hadera 2019-11-10 Se detaljer
Maccabi Haifa - Beitar Jerusalem 2019-11-10 Se detaljer
River Plate (Uru) - Progreso 2019-11-06 Se detaljer
Danubio - Rampla Juniors 2019-11-06 Se detaljer
Eastern AA (Res) - Wofoo Tai Po FC (Res) 2019-11-06 Se detaljer
Lee Man FC (Res) - Southern Dist RSA (Res) 2019-11-06 Se detaljer
Colne - Bacup Borough 2019-11-05 Se detaljer
Peterborough Sports FC - Lowestoft Town 2019-11-05 Se detaljer
Barnet - Fleetwood Town 2019-11-10 Se detaljer
Radcliffe Borough - AFC Darwen 2019-11-05 Se detaljer
Boston United - Grantham Town 2019-11-05 Se detaljer
Hampton and Richmond - Dartford 2019-11-05 Se detaljer
Leyton Orient - Brighton U21 2019-11-06 Se detaljer
Boston River - Juventud De Las Piedras 2019-11-06 Se detaljer
Cerro - Penarol 2019-11-06 Se detaljer
Plaza Colonia - Defensor Sporting 2019-11-06 Se detaljer
Man Utd - Colchester 2019-12-18 Se detaljer
Man Utd - Colchester 2019-12-17 Se detaljer
Everton - Leicester 2019-12-18 Se detaljer
Oxford Utd - Man City 2019-12-18 Se detaljer
Kidderminster - Kings Lynn 2019-11-05 Se detaljer
Aston Villa - Liverpool 2019-12-17 Se detaljer
FK Mariupol - Karpaty 2019-11-09 Se detaljer
Shakhtar - Dynamo Kiev 2019-11-10 Se detaljer
FK Desna Chernihiv - Dnipro-1 2019-11-09 Se detaljer
Olimpik Donetsk - Oleksandria 2019-11-10 Se detaljer
FC Lviv - Vorskla 2019-11-09 Se detaljer
Zorya - Kolos Kovalyovka 2019-11-10 Se detaljer
Fenerbahce - Kasimpasa 2019-11-08 Se detaljer
Sivasspor - Konyaspor 2019-11-09 Se detaljer
Genclerbirligi - Kayserispor 2019-11-09 Se detaljer
Rizespor - Antalyaspor 2019-11-09 Se detaljer
Trabzonspor - Alanyaspor 2019-11-10 Se detaljer
Goztepe - Malatyaspor 2019-11-10 Se detaljer
Besiktas - Denizlispor 2019-11-10 Se detaljer
Basaksehir - Ankaragucu 2019-11-10 Se detaljer
Gaziantep FK - Galatasaray 2019-11-09 Se detaljer
Luzern - Servette 2019-11-09 Se detaljer
Neuchatel Xamax - Thun 2019-11-09 Se detaljer
Young Boys - St Gallen 2019-11-10 Se detaljer
Lugano - FC Basel 2019-11-10 Se detaljer
FC Zurich - Sion 2019-11-10 Se detaljer
IK Brage - Kalmar FF 2019-11-06 Se detaljer
Kalmar FF - IK Brage 2019-11-10 Se detaljer
Girona - Tenerife 2019-11-08 Se detaljer
Huesca - Oviedo 2019-11-09 Se detaljer
Sporting Gijon - Numancia 2019-11-09 Se detaljer
Mirandes - Extremadura UD 2019-11-09 Se detaljer
Las Palmas - Alcorcon 2019-11-09 Se detaljer
Deportivo - Elche 2019-11-10 Se detaljer
Albacete - Lugo 2019-11-09 Se detaljer
Racing Santander - Ponferradina 2019-11-10 Se detaljer
Almeria - Zaragoza 2019-11-10 Se detaljer
Malaga - Fuenlabrada 2019-11-10 Se detaljer
Rayo Vallecano - Cadiz 2019-11-10 Se detaljer
Spartak Trnava - Pohronie 2019-11-09 Se detaljer
SK Sered - FC Nitra 2019-11-09 Se detaljer
Dunajska Streda - Trencin 2019-11-09 Se detaljer
FK Senica - Zemplin 2019-11-09 Se detaljer
Zilina - Ruzomberok 2019-11-09 Se detaljer
Kilmarnock - Hamilton 2019-11-09 Se detaljer
Ross Co - Aberdeen 2019-11-09 Se detaljer
St Johnstone - Hibernian 2019-11-09 Se detaljer
Celtic - Motherwell 2019-11-10 Se detaljer
Livingston - Rangers 2019-11-10 Se detaljer
Hearts - St Mirren 2019-11-09 Se detaljer
Partick - Morton 2019-11-09 Se detaljer
Arbroath - Inverness CT 2019-11-09 Se detaljer
Alloa - Dunfermline 2019-11-09 Se detaljer
Queen of South - Ayr 2019-11-09 Se detaljer
Dundee - Dundee Utd 2019-11-08 Se detaljer
Edinburgh City - Elgin 2019-11-09 Se detaljer
Annan - Cowdenbeath 2019-11-09 Se detaljer
Albion - Stenhousemuir 2019-11-09 Se detaljer
Cove Rangers - Stirling 2019-11-09 Se detaljer
Clyde - Peterhead 2019-11-09 Se detaljer
Falkirk - Airdrieonians 2019-11-09 Se detaljer
Montrose - Forfar 2019-11-09 Se detaljer
Ravenna - Cesena 2019-11-06 Se detaljer
Ternana - Fermana 2019-11-06 Se detaljer
Robur Siena - Arezzo 2019-11-06 Se detaljer
Casertana - Bisceglie 2019-11-06 Se detaljer
Padova - LR Vicenza Virtus 2019-11-06 Se detaljer
Calcio Avellino SSD - Cavese 2019-11-06 Se detaljer
Reggina - Potenza 2019-11-06 Se detaljer
Juventus U23 - Alessandria 2019-11-06 Se detaljer
Ind Medellin - Deportivo Cali 2019-11-07 Se detaljer
Wydad Casablanca - IRT Tanger 2019-11-06 Se detaljer
Viterbese - Teramo 2019-11-06 Se detaljer
HUSA Agadir - FAR Rabat 2019-11-06 Se detaljer
Uni Cluj - UTA Arad 2019-11-06 Se detaljer
Pro Vercelli - Carpi 2019-11-06 Se detaljer
Catanzaro - Monopoli 2019-11-06 Se detaljer
Piacenza - Imolese 2019-11-06 Se detaljer
Viktoria Plzen B - Sparta Prague B 2019-11-06 Se detaljer
Sittingbourne - Cray Valley PM FC 2019-11-05 Se detaljer
Biggleswade Town - AFC Dunstable 2019-11-05 Se detaljer
Coalville Town - Bromsgrove Sporting FC 2019-11-05 Se detaljer
Daventry Town - Nuneaton 2019-11-05 Se detaljer
Redditch United - Hednesford 2019-11-05 Se detaljer
Winchester City - Thatcham Town 2019-11-05 Se detaljer
Buxton - Belper Town 2019-11-05 Se detaljer
Charnock Richard FC - Lancaster City 2019-11-05 Se detaljer
Concord Rangers - East Thurrock 2019-11-05 Se detaljer
Brentwood Town - Hornchurch 2019-11-05 Se detaljer
Stamford - Halesowen Town 2019-11-05 Se detaljer
Tadcaster Albion AFC - Workington 2019-11-05 Se detaljer
Truro City - Blackfield & Langley 2019-11-05 Se detaljer
Merthyr Town - Cinderford 2019-11-05 Se detaljer
Avai U23 - Marcilio 2019-11-05 Se detaljer
CSA U20 - Santa Cruz FC U20 2019-11-05 Se detaljer
Sport Club do Recife U20 - Horizonte FC U20 2019-11-05 Se detaljer
Hapoel Marmorek - Ironi Ashdod Sportclub 2019-11-05 Se detaljer
Al Shamal - Al Mesaimeer 2019-11-05 Se detaljer
Al Bidda - Al Waab Sports Club 2019-11-05 Se detaljer
Club R Zemamra - Raja Casablanca 2019-11-05 Se detaljer
Astra Giurgiu - FC Voluntari 2019-11-08 Se detaljer
Astra Giurgiu - FC Voluntari 2019-11-11 Se detaljer
Leopards Douala - Ngaoundere University FC 2019-11-05 Se detaljer
Fauve Azur Elite - Foncha Street FC 2019-11-05 Se detaljer
Les Astres FC de Douala - Racing de Bafoussam 2019-11-05 Se detaljer
FAP Yaounde - Dynamo de Douala 2019-11-05 Se detaljer
Aves - Gil Vicente 2019-11-08 Se detaljer
Rio Ave - Setubal 2019-11-09 Se detaljer
Famalicao - Moreirense 2019-11-09 Se detaljer
Santa Clara - Benfica 2019-11-09 Se detaljer
Guimaraes - Braga 2019-11-10 Se detaljer
Maritimo - Portimonense 2019-11-10 Se detaljer
Pacos Ferreira - Tondela 2019-11-10 Se detaljer
Sporting Lisbon - Belenenses 2019-11-10 Se detaljer
Boavista - Porto 2019-11-10 Se detaljer
Hapoel Asi Gilboa - MS Daburya Osama 2019-11-05 Se detaljer
Molinos El Pirata - Deportivo Municipal 2019-11-09 Se detaljer
Universitario de Deportes - Ayacucho Futbol Club 2019-11-10 Se detaljer
Hoffenheim - Mainz 2019-11-24 Se detaljer
RB Leipzig - FC Koln 2019-11-23 Se detaljer
Leverkusen - Freiburg 2019-11-23 Se detaljer
Werder Bremen - Schalke 04 2019-11-23 Se detaljer
Eintracht Frankfurt - Wolfsburg 2019-11-23 Se detaljer
Union Berlin - Mgladbach 2019-11-23 Se detaljer
Fortuna Dusseldorf - Bayern Munich 2019-11-23 Se detaljer
Dortmund - Paderborn 2019-11-22 Se detaljer
Atlante - Venados FC 2019-11-06 Se detaljer
Alebrijes de Oaxaca - Veracruz 2019-11-06 Se detaljer
Amiens - Strasbourg 2019-11-23 Se detaljer
Paris St-G - Lille 2019-11-22 Se detaljer
Kashima - Kawasaki 2019-11-09 Se detaljer
Nagoya - Kobe 2019-11-09 Se detaljer
Yokohama FM - Sapporo 2019-11-09 Se detaljer
Iwata - FC Tokyo 2019-11-09 Se detaljer
Sendai - Shimizu 2019-11-10 Se detaljer
C-Osaka - Shonan 2019-11-09 Se detaljer
Oita - G-Osaka 2019-11-10 Se detaljer
Tosu - Matsumoto 2019-11-10 Se detaljer
Csakvar - Tiszakecske VSE 2019-11-06 Se detaljer
Szolnoki MAV - Kazincbarcika 2019-11-06 Se detaljer
Haladas - Vac 2019-11-06 Se detaljer
Siofok - Nyiregyhaza 2019-11-06 Se detaljer
Dorogi - Bekescsaba 2019-11-06 Se detaljer
Szeged 2011 - Vasas 2019-11-06 Se detaljer
Soroksar - Gyori 2019-11-06 Se detaljer
Gyirmot - MTK Budapest 2019-11-06 Se detaljer
Zalaegerszeg - Mezokovesd-Zsory 2019-11-09 Se detaljer
Kaposvar - MOL Vidi 2019-11-09 Se detaljer
Paks - Kisvarda 2019-11-09 Se detaljer
Puskas Akademia - Ujpest 2019-11-09 Se detaljer
Debrecen - Ferencvaros 2019-11-10 Se detaljer
Honved - Diosgyori 2019-11-09 Se detaljer
Zizkov - Usti nad Labem 2019-11-10 Se detaljer
Lokomotiva - Inter Zapresic 2019-11-09 Se detaljer
Varazdin - Slaven Belupo 2019-11-09 Se detaljer
Hajduk Split - Osijek 2019-11-10 Se detaljer
Rijeka - Dinamo Zagreb 2019-11-10 Se detaljer
Atletico MG - Goias 2019-11-06 Se detaljer
Crewe - Everton U21 2019-11-05 Se detaljer
Austria Wien (A) - KSV 1919 2019-11-08 Se detaljer
SKU Amstetten - SC Austria Lustenau 2019-11-08 Se detaljer
SV Lafnitz - Grazer AK 2019-11-10 Se detaljer
FC Liefering - SK Vorwarts Steyr 2019-11-09 Se detaljer
Floridsdorfer AC - SV Ried 2019-11-08 Se detaljer
SV Horn - FC Juniors OO 2019-11-08 Se detaljer
FC Wacker Innsbruck - Austria Klagenfurt 2019-11-08 Se detaljer
Fc Dornbirn - FC Blau Weiss Linz 2019-11-09 Se detaljer
Tigre - Deportivo Riestra 2019-11-06 Se detaljer
Brackley Town - Spennymoor Town 2019-11-05 Se detaljer
Sunderland - Leicester U21 2019-11-05 Se detaljer
Coventry - Southampton U21 2019-11-05 Se detaljer
Cambridge Utd - Arsenal U21 2019-11-05 Se detaljer
Wycombe - Fulham U21 2019-11-05 Se detaljer
Blackpool - Wolves U21 2019-11-05 Se detaljer
Barnsley U23 - Crewe Alexandra U23 2019-11-05 Se detaljer
AB - Esbjerg 2019-11-06 Se detaljer
Fremad Amager - AC Horsens 2019-11-06 Se detaljer
Sandecja Nowy Sacz - Olimpia Grudziadz 2019-11-08 Se detaljer
Gks Jastrzebie - Miedz Legnica 2019-11-09 Se detaljer
Zaglebie Sosnowiec - Wigry Suwalki 2019-11-09 Se detaljer
Radomiak Radom - Puszcza Niepolomice 2019-11-09 Se detaljer
GKS Belchatow - GKS Tychy 2019-11-09 Se detaljer
Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec 2019-11-09 Se detaljer
Stomil Olsztyn - Warta Poznan 2019-11-09 Se detaljer
Chrobry Glogow - Podbeskidzie B-B 2019-11-10 Se detaljer
Piast Gliwice - Jagiellonia Bialystock 2019-11-08 Se detaljer
Legia Warsaw - Gornik Zabrze 2019-11-09 Se detaljer
Lech Poznan - Korona Kielce 2019-11-10 Se detaljer
Lechia Gdansk - Pogon Szczecin 2019-11-10 Se detaljer
Wisla Plock - Cracovia Krakow 2019-11-09 Se detaljer
LKS Lodz - Slask Wroclaw 2019-11-08 Se detaljer
Wisla Krakow - Arka Gdynia 2019-11-09 Se detaljer
Zaglebie Lubin - Rakow Czestochowa 2019-11-10 Se detaljer
Kristiansund - Sarpsborg 2019-11-10 Se detaljer
Tromso - Valerenga 2019-11-10 Se detaljer
Rosenborg - Bodo Glimt 2019-11-10 Se detaljer
Haugesund - Viking 2019-11-09 Se detaljer
Mjondalen - Ranheim IL 2019-11-10 Se detaljer
Lillestrom - Stabaek 2019-11-10 Se detaljer
Molde - Stromsgodset 2019-11-10 Se detaljer
Brann - Odds BK 2019-11-08 Se detaljer
San Luis - Necaxa 2019-11-09 Se detaljer
Tijuana - Monterrey 2019-11-09 Se detaljer
Leon - Toluca 2019-11-10 Se detaljer
Monarcas Morelia - Puebla 2019-11-09 Se detaljer
Tigres - Pachuca 2019-11-10 Se detaljer
Santos Laguna - Cruz Azul 2019-11-11 Se detaljer
Guadalajara - Queretaro 2019-11-10 Se detaljer
Pumas UNAM - FC Juarez 2019-11-10 Se detaljer
Veracruz - CF America 2019-11-09 Se detaljer
Puebla - Cimarrones De Sonora 2019-11-06 Se detaljer
Monterrey - Cafetaleros 2019-11-06 Se detaljer
Valmieras FK - FS Metta/Lu 2019-11-09 Se detaljer
Almere City - NAC Breda 2019-11-08 Se detaljer
Excelsior - FC Eindhoven 2019-11-08 Se detaljer
FC Volendam - Jong FC Utrecht 2019-11-08 Se detaljer
Go Ahead Eagles - FC Dordrecht 2019-11-08 Se detaljer
NEC Nijmegen - FC Oss 2019-11-08 Se detaljer
Jong AZ Alkmaar - MVV Maastricht 2019-11-08 Se detaljer
Jong PSV Eindhoven - SC Telstar 2019-11-08 Se detaljer
Helmond Sport - De Graafschap 2019-11-08 Se detaljer
Jong Ajax Amsterdam - Den Bosch 2019-11-08 Se detaljer
Roda JC - Cambuur Leeuwarden 2019-11-08 Se detaljer
Hradec Kralove - Vitkovice 2019-11-10 Se detaljer
Vysocina Jihlava - FC Sellier & Bellot Vlasim 2019-11-08 Se detaljer
Trinec - Lisen 2019-11-09 Se detaljer
Varnsdorf - Dukla Prague 2019-11-10 Se detaljer
NK Istra - HNK Gorica 2019-11-08 Se detaljer
Atletico PR - Cruzeiro MG 2019-11-07 Se detaljer
Corinthians - Fortaleza EC 2019-11-06 Se detaljer
Bahia - Chapecoense 2019-11-07 Se detaljer
Avai - Santos 2019-11-07 Se detaljer
Vasco Da Gama - SE Palmeiras 2019-11-07 Se detaljer
Ceara SC Fortaleza - Internacional 2019-11-07 Se detaljer
Botafogo - Flamengo 2019-11-07 Se detaljer
Gremio - CSA 2019-11-08 Se detaljer
Sao Paulo - Fluminense 2019-11-07 Se detaljer
Lommel - KFCO Beerschot Wilrijk 2019-11-08 Se detaljer
Excelsior Virton - Oud-Heverlee Leuven 2019-11-08 Se detaljer
Union St Gilloise - Westerlo 2019-11-08 Se detaljer
Roeselare - Lokeren 2019-11-08 Se detaljer
Sol de America (Par) - Libertad 2019-11-05 Se detaljer
Hartlepool - Solihull Moors 2019-11-05 Se detaljer
Gateshead - Curzon Ashton 2019-11-05 Se detaljer
Jong Roda - Jong RKC Waalwijk 2019-11-05 Se detaljer
Arges Pitesti - CSM Scolar Resita 2019-11-06 Se detaljer
Gloria Buzau - Politehnica Timisoara 2019-11-05 Se detaljer
ACS Petrolul 52 - Csikszereda 2019-11-05 Se detaljer
SC Internacional B - EC Sao Jose Porto Alegre 2019-11-04 Se detaljer
CA Tubarao - Brusque FC 2019-11-04 Se detaljer
Arnett Gardens FC - Dunbeholden FC 2019-11-05 Se detaljer
Veracruz (W) - Club Necaxa (W) 2019-11-04 Se detaljer
Zacatepec - UAEM Potros 2019-11-05 Se detaljer
Atletico San Luis (W) - Pachuca (W) 2019-11-05 Se detaljer
Club Leon FC (W) - Puebla FC (W) 2019-11-05 Se detaljer
Coleshill Town - Thame United FC 2019-11-04 Se detaljer
Feralpisalo - Triestina 2019-11-04 Se detaljer
FC Boca Juniors Gibraltar - FCB Magpies 2019-11-04 Se detaljer
Gent (Res) - Oud-Heverlee Leuven (Res) 2019-11-04 Se detaljer
Agudat Sport Ashdod - Hapoel Azor 2019-11-04 Se detaljer
FV Dudenhofen - TUS Mechtersheim 2019-11-04 Se detaljer
Jong FC Dordrecht - Jong Fortuna Sittard 2019-11-04 Se detaljer
Jong FC Den Bosch - Jong Willem II Tilburg 2019-11-04 Se detaljer
Jong NEC - Jong VVV/Helmond Sport 2019-11-04 Se detaljer
Jong FC Groningen - Jong De Graafschap 2019-11-04 Se detaljer
Jong Emmen - Jong Cambuur Leeuwarden 2019-11-04 Se detaljer
Jong SC Heerenveen - Jong Go Ahead Eagles 2019-11-04 Se detaljer
Maccabi Amishav Petah Tikva - Beitar Ramat Gan 2019-11-04 Se detaljer
Jong Vitesse/AGOVV - Jong Feyenoord 2019-11-04 Se detaljer
Ironi Maale Edumim - Bnei Eilat 2019-11-04 Se detaljer
Nottm Forest U23 - Leeds U23 2019-11-04 Se detaljer
Burnley U23 - Sheffield Wednesday U23 2019-11-04 Se detaljer
Wigan Athletic U23 - Hull U23 2019-11-04 Se detaljer
Millwall U23 - Charlton U23 2019-11-04 Se detaljer
Watford U23 - Ipswich U23 2019-11-04 Se detaljer
Colchester U23 - QPR U23 2019-11-04 Se detaljer
Cardiff U23 - Birmingham U23 2019-11-04 Se detaljer
San Martin de Burzaco - Deportivo Laferrere 2019-11-04 Se detaljer
CS Estudiantes San Luis - Sansinena 2019-11-05 Se detaljer
CSD Yupanqui - CA Lugano 2019-11-05 Se detaljer
CSD Yupanqui - CA Lugano 2019-11-04 Se detaljer
CA Atlas - CA Argentino de Rosario 2019-11-04 Se detaljer
USM Bel Abbes - Kabylie 2019-11-04 Se detaljer
Omiya - Fukuoka 2019-11-06 Se detaljer
USM Alger - JS Saoura 2019-11-04 Se detaljer
Crotone - Ascoli 2019-11-08 Se detaljer
US Cremonese - Salernitana 2019-11-10 Se detaljer
Empoli - Pescara 2019-11-09 Se detaljer
Juve Stabia - Benevento 2019-11-09 Se detaljer
Perugia - Cittadella 2019-11-09 Se detaljer
Entella - Pordenone 2019-11-09 Se detaljer
Venezia - Livorno 2019-11-09 Se detaljer
Pisa - Spezia 2019-11-09 Se detaljer
Frosinone - Chievo 2019-11-10 Se detaljer
Trapani - Cosenza 2019-11-10 Se detaljer
CSKA Pamir - Fc Istiklol 2019-11-04 Se detaljer
Jong FC Twente - Jong Heracles Almelo 2019-11-04 Se detaljer
Zarkovo - FK Graficar 2019-11-04 Se detaljer
Urawa - Kawasaki 2019-11-05 Se detaljer
MS Tira - Maccabi Tamra 2019-11-04 Se detaljer
Maccabi Yavne - Maccabi Shaaraim 2019-11-04 Se detaljer
Ironi Tiberias - Maccabi Tzur Shalom 2019-11-04 Se detaljer
Hapoel Tirat HaCarmel - Maccabi Umm Al Fahm 2019-11-04 Se detaljer
Ihud Bnei Baka - Maccabi Neve Shaanan Eldad 2019-11-04 Se detaljer
Leixoes U23 - Feirense U23 2019-11-04 Se detaljer
Famalicao U23 - GD Estoril Praia U23 2019-11-04 Se detaljer
TSW Pegasus - Southern District 2019-11-04 Se detaljer
FC Kolkheti Poti - Samtredia 2019-11-04 Se detaljer
Gagra - FC Telavi 2019-11-04 Se detaljer
Bournemouth - Wolves 2019-11-23 Se detaljer
Arsenal - Southampton 2019-11-23 Se detaljer
Aston Villa - Newcastle 2019-11-25 Se detaljer
Sheff Utd - Man Utd 2019-11-24 Se detaljer
Brighton - Leicester 2019-11-23 Se detaljer
Watford - Burnley 2019-11-23 Se detaljer
West Ham - Tottenham 2019-11-23 Se detaljer
Crystal Palace - Liverpool 2019-11-23 Se detaljer
Man City - Chelsea 2019-11-23 Se detaljer
Everton - Norwich 2019-11-23 Se detaljer
Slovacko - Zizkov 2019-11-06 Se detaljer
MFK Chrudim - Sokolov 2019-11-09 Se detaljer
Vysehrad - Pardubice 2019-11-09 Se detaljer
Banik Ostrava - MFK Karvina 2019-11-08 Se detaljer
Ceske Budejovice - Slovacko 2019-11-10 Se detaljer
Plzen - Slovan Liberec 2019-11-10 Se detaljer
FK Jablonec - Sparta Prague 2019-11-09 Se detaljer
Zlin - Sigma Olomouc 2019-11-09 Se detaljer
Slavia Prague - Teplice 2019-11-10 Se detaljer
Oeste - Botafogo SP 2019-11-05 Se detaljer
Atletico GO - Londrina 2019-11-05 Se detaljer
Operario PR - Criciuma 2019-11-05 Se detaljer
America MG - Parana 2019-11-05 Se detaljer
Figueirense - Vila Nova 2019-11-05 Se detaljer
Cuiaba - CRB 2019-11-06 Se detaljer
Ponte Preta - Sao Bento 2019-11-06 Se detaljer
Bragantino SP - Guarani 2019-11-06 Se detaljer
Vitoria BA - Brasil de Pelotas 2019-11-05 Se detaljer
Standard - Yellow-Red Mechelen 2019-11-10 Se detaljer
Charleroi - Eupen 2019-11-09 Se detaljer
Zulte-Waregem - Anderlecht 2019-11-08 Se detaljer
KV Oostende - Royal Mouscron-Peruwelz 2019-11-09 Se detaljer
Antwerp - Club Brugge 2019-11-10 Se detaljer
Cercle Brugge - Sint Truiden 2019-11-09 Se detaljer
Kortrijk - Waasland-Beveren 2019-11-09 Se detaljer
Genk - Gent 2019-11-10 Se detaljer
LASK Linz - Admira Wacker 2019-11-10 Se detaljer
SCR Altach - Rapid Vienna 2019-11-09 Se detaljer
St Polten - WSG Wattens 2019-11-09 Se detaljer
Austria Vienna - Mattersburg 2019-11-10 Se detaljer
Sturm Graz - Hartberg 2019-11-09 Se detaljer
Wolfsberger AC - Red Bull Salzburg 2019-11-10 Se detaljer
Deportivo Moron - CA Platense 2019-11-05 Se detaljer
Melbourne Victory - Wellington Phoenix 2019-11-10 Se detaljer
Adelaide United - Brisbane Roar 2019-11-10 Se detaljer
Western United - Western Sydney Wanderers 2019-11-09 Se detaljer
Newcastle Jets - Perth Glory 2019-11-09 Se detaljer
Melbourne City - Central Coast Mariners 2019-11-08 Se detaljer
Fortuna Koln - Alemannia Aachen 2019-11-04 Se detaljer
Middlesbrough U23 - Man Utd U23 2019-11-04 Se detaljer
Aston Villa U23 - Newcastle U23 2019-11-04 Se detaljer
Deportivo Mixco - CSD Municipal 2019-11-03 Se detaljer
Central Cordoba - Sportivo AC Las Parejas 2019-11-03 Se detaljer
Bursaspor - Balikesirspor 2019-11-04 Se detaljer
Birkirkara - Gudja United 2019-11-04 Se detaljer
April 25 Sports Group - Al-Ahed 2019-11-04 Se detaljer
Atletico Mitre - CA Temperley 2019-11-04 Se detaljer
Riteriai - Atlantas Klaipeda 2019-11-04 Se detaljer
Yokohama SCC - Azul Claro Numazu 2019-11-04 Se detaljer
Tottori - Nagano Parceiro 2019-11-04 Se detaljer
Thespakusatsu Gunma - Kumamoto 2019-11-04 Se detaljer
G-Osaka U23 - Sagamihara 2019-11-04 Se detaljer
Fukushima Utd - Toyama 2019-11-04 Se detaljer
Hapoel Tel Aviv - Maccabi Haifa 2019-11-04 Se detaljer
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Bnei Lod 2019-11-04 Se detaljer
Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Afula 2019-11-04 Se detaljer
Bnei Sakhnin - Hapoel Petach Tikva 2019-11-04 Se detaljer
Al Ittihad (EGY) - Al-Muharraq 2019-11-03 Se detaljer
Coritiba - Sport Recife 2019-11-04 Se detaljer
CD Trofense - SC Coimbroes 2019-11-03 Se detaljer
Real SC Queluz - CF Esperanca de Lagos 2019-11-03 Se detaljer
Olhanense - Fabril Barreiro 2019-11-03 Se detaljer
Dinamo Tbilisi - Torpedo Kutaisi 2019-11-03 Se detaljer
Villa Mitre - Camioneros 2019-11-03 Se detaljer
Reggiana - Sambenedettese 2019-11-03 Se detaljer
Deportivo Reu - Huehueteco Xinabajul 2019-11-03 Se detaljer
Capitalinos - Sansare FC 2019-11-03 Se detaljer
Stoke City (W) - Sunderland (W) 2019-11-03 Se detaljer
Everton (W) - Man Utd (W) 2019-11-03 Se detaljer
PSV Eindhoven (W) - Alkmaar (W) 2019-11-03 Se detaljer
Pergolettese - SS Monza 1912 2019-11-03 Se detaljer
Excelsior (W) - Ajax (W) 2019-11-03 Se detaljer
Defensores de Belgrano - Sarmiento de Junin 2019-11-03 Se detaljer
Vasco da Gama U20 - Atletico MG U20 2019-11-03 Se detaljer
Vitoria BA U20 - CRB Maceio U20 2019-11-03 Se detaljer
Motherwell (W) - Rangers (W) 2019-11-03 Se detaljer
Panathinaikos - AEK Athens 2019-11-10 Se detaljer
Olympiakos - Atromitos 2019-11-10 Se detaljer
Aris - Asteras Tripolis 2019-11-10 Se detaljer
Xanthi - Panionios 2019-11-10 Se detaljer
Tallinna FC Flora - Kuressaare 2019-11-03 Se detaljer
Rochdale - Ipswich 2019-11-05 Se detaljer
Portsmouth - Southend 2019-11-05 Se detaljer
Shrewsbury - Peterborough 2019-11-05 Se detaljer
FC Zbrojovka Brno - Prostejov 2019-11-08 Se detaljer
River Plate - Flamengo 2019-11-23 Se detaljer
Al-Hilal - Urawa 2019-11-09 Se detaljer
Chernomorets Odesa - FC Cherkashchyna-Akademiya 2019-11-03 Se detaljer
Liepajas Metalurgs - FK Riga 2019-11-03 Se detaljer
Cottbus - Bischofswerdaer FV 08 2019-11-03 Se detaljer
FK Ural (Res) - FK Orenburg (Res) 2019-11-03 Se detaljer
Progreso - Cerro 2019-11-03 Se detaljer
Torque - Deportivo Maldonado 2019-11-03 Se detaljer
MFC Mykolaiv - Hirnyk-Sport Komsomolsk 2019-11-03 Se detaljer
Rukh Vynnyky - Balkany Zorya 2019-11-03 Se detaljer
FK Kyran - Academy Ontyustik 2019-11-03 Se detaljer
CD Olimpia - CD Motagua 2019-11-03 Se detaljer
VFL Oldenburg - HSC Blau-Weiss Schwalbe Tundern 2019-11-03 Se detaljer
Preussen Munster ll - FC Gutersloh 2019-11-03 Se detaljer
VfB Ginsheim - SC Waldgirmes 2019-11-03 Se detaljer
SC Sand (W) - Potsdam (W) 2019-11-03 Se detaljer
Leverkusen (W) - FF USV Jena Women 2019-11-03 Se detaljer
Freiburg (W) - Wolfsburg (W) 2019-11-03 Se detaljer
Duisburg (W) - Hoffenheim (W) 2019-11-03 Se detaljer
Bayern Munich (W) - 1. FC Koln (W) 2019-11-03 Se detaljer
Tulevik Viljandi - FC Maardu 2019-11-03 Se detaljer
Tammeka Tartu - Paide Linnameeskond 2019-11-03 Se detaljer
FC Elva - Levadia Tallinn II 2019-11-03 Se detaljer
Independiente FC - Jocoro 2019-11-03 Se detaljer
Alianza FC (SLV) - CD Municipal Limeno 2019-11-03 Se detaljer
Independiente Juniors - CDEF Puerto Quito 2019-11-03 Se detaljer
Sparta Prague B - SK Rakovnik 2019-11-03 Se detaljer
Nk Trnje - Lucko 2019-11-03 Se detaljer
Cs Cartagines - Guadalupe F.C 2019-11-03 Se detaljer
Municipal Grecia - Municipal Perez Zeledon 2019-11-03 Se detaljer
UCR - Deportivo Saprissa 2019-11-03 Se detaljer
Tonnerre de Yaounde - Panthere Sportive du Nde 2019-11-03 Se detaljer
SER Caxias do Sul - EC Pelotas 2019-11-03 Se detaljer
Sao Paulo U20 - Palmeiras U20 2019-11-03 Se detaljer
Zira - FK Sumqayit 2019-11-03 Se detaljer
FK Qabala - FC Sabah 2019-11-03 Se detaljer
SVG Reichenau - Zirl 2019-11-03 Se detaljer
Club Lujan - Deportivo Merlo 2019-11-03 Se detaljer
CD Maipu - Circulo Deportivo Otamendi 2019-11-03 Se detaljer
Def Belgrano VR - CA Union de Sunchales 2019-11-03 Se detaljer
Sportivo Penarol - Sol De Mayo 2019-11-03 Se detaljer
CA Fenix - Acassuso 2019-11-03 Se detaljer
Sacachispas - Comunicaciones B Aires 2019-11-03 Se detaljer
Sporting de Huelva (W) - Valencia (W) 2019-11-03 Se detaljer
CD Tacon (W) - Betis (W) 2019-11-03 Se detaljer
Atletico Madrid (W) - Deportivo La Coruna (W) 2019-11-03 Se detaljer
UDG Tenerife Sur (W) - Athletic Bilbao (W) 2019-11-03 Se detaljer
Caudal Deportivo - SD Lenense 2019-11-03 Se detaljer
CD Basconia - Sestao River 2019-11-03 Se detaljer
UD Alzira - Eldense 2019-11-03 Se detaljer
Arandina CF - CD Leonesa B 2019-11-03 Se detaljer
CD Huetor Tajar - Huetor Vega CD 2019-11-03 Se detaljer
Ciudad de Torredonjimeno - Antequera CF 2019-11-03 Se detaljer
CD Guadalajara - CD Azuqueca 2019-11-03 Se detaljer
Albacete Balompie II - CD Tarancon 2019-11-03 Se detaljer
FK Backa Topola - Radnicki Nis 2019-11-03 Se detaljer
Rad - Mladost Lucani 2019-11-03 Se detaljer
FK Napredak - FK Spartak 2019-11-03 Se detaljer
Radnik Surdulica - Vozdovac 2019-11-03 Se detaljer
Macva Sabac - Cukaricki 2019-11-03 Se detaljer
Indija - FK Javor Ivanjica 2019-11-03 Se detaljer
Chelyabinsk - Zenit Izhevsk 2019-11-03 Se detaljer
Volgar Astrakhan - FK Biolog Novokubansk 2019-11-03 Se detaljer
FK Ural (Res) - Kamaz 2019-11-03 Se detaljer
FC Krasnodar III - SKA Rostov 2019-11-03 Se detaljer
FK Makhachkala - FK Druzhba 2019-11-03 Se detaljer
CSS Targoviste (W) - CS Independenta Baia Mare (W) 2019-11-03 Se detaljer
Pelikan Lowicz - KP Legia Warsaw II 2019-11-03 Se detaljer
Guadalajara (W) - Pumas UNAM (W) 2019-11-03 Se detaljer
Deportivo Ocotal - Managua FC 2019-11-03 Se detaljer
Shkendija - FK Borec 2019-11-03 Se detaljer
CS Petange - US Hostert 2019-11-03 Se detaljer
Fola Esch - FC Rodange 2019-11-03 Se detaljer
FK Spartaks - BFC Daugavpils 2019-11-03 Se detaljer
FK Jelgava - Valmieras FK 2019-11-03 Se detaljer
Rigas Futbola Skola - FK Ventspils 2019-11-03 Se detaljer
Hapoel Beer Sheva - Maccabi Netanya 2019-11-03 Se detaljer
FC Ashdod - Sektzia Nes Tziona 2019-11-03 Se detaljer
Hong Kong Sapling - Wong Tai Sin 2019-11-03 Se detaljer
UWI - Harbour View FC 2019-11-03 Se detaljer
Alvarado - Guillermo Brown 2019-11-03 Se detaljer
Barracas Central - Independiente Rivadavia 2019-11-03 Se detaljer
Tristan Suarez - CA San Miguel 2019-11-03 Se detaljer
Uai Urquiza - Argentino de Quilmes 2019-11-03 Se detaljer
Almirante Brown - Villa San Carlos 2019-11-03 Se detaljer
Deportivo Armenio - Justo Jose de Urquiza 2019-11-03 Se detaljer
Happy Valley AA - Eastern AA 2019-11-03 Se detaljer
CD Tepatitlan De Morelos - Leones Negros Udg 2019-11-03 Se detaljer
Central & West DR & SA - Resources Capital FC 2019-11-03 Se detaljer
Sham Shui Po - Eastern District SA 2019-11-03 Se detaljer
North District - Citizen AA 2019-11-03 Se detaljer
Hong Kong FC - Wing Yee 2019-11-03 Se detaljer
Kitakyushu - Blaublitz Akita 2019-11-03 Se detaljer
C-Osaka U23 - Grulla Morioka 2019-11-03 Se detaljer
Real Espana - Honduras Progreso 2019-11-03 Se detaljer
Vida - Platense FC 2019-11-03 Se detaljer
Real Madriz - CD Walter Ferreti 2019-11-03 Se detaljer
Sonsonate FC - CD Fas 2019-11-03 Se detaljer
AD Isidro Metapan - Chalatenango 2019-11-03 Se detaljer
Hapoel Kfar Kana - Hapoel Bnei Arrara Ara 2019-11-03 Se detaljer
Rayo Vallecano (W) - Espanyol (W) 2019-11-03 Se detaljer
CD El Ejido 2012 - Maracena 2019-11-03 Se detaljer
Lorca Deportiva CF - CD Minera 2019-11-03 Se detaljer
Pobla de Mafumet CF - CD Banyoles 2019-11-03 Se detaljer
SD Logrones - Naxara CD 2019-11-03 Se detaljer
Nyiregyhaza - Gyirmot 2019-11-03 Se detaljer
Gyori - Budafoki 2019-11-03 Se detaljer
MTK Budapest - Haladas 2019-11-03 Se detaljer
Manchego Ciudad Real - CD Madridejos 2019-11-03 Se detaljer
CD Tropezon - SRD Vimenor CF 2019-11-03 Se detaljer
Textil Escudo - CD Siete Villas 2019-11-03 Se detaljer
Mallorca B - Santanyi 2019-11-03 Se detaljer
CDJ Tamarite - CD Illueca 2019-11-03 Se detaljer
SD Atletico Tordesillas - Real Burgos CF 2019-11-03 Se detaljer
Vasas - Siofok 2019-11-03 Se detaljer
Rieti - US Virtus Francavilla Calcio 2019-11-03 Se detaljer
Paris St-G (W) - EA Guingamp (W) 2019-11-03 Se detaljer
Rot-Weiss Koblenz - FSV Frankfurt 2019-11-03 Se detaljer
Altonaer FC Von 93 - Werder Bremen II 2019-11-03 Se detaljer
Kieler SV Holstein II - Weiche Flensburg 2019-11-03 Se detaljer
Luneburg - Hamburg II 2019-11-03 Se detaljer
Swansea U23 - West Ham U23 2019-11-03 Se detaljer
Sunderland U23 - Reading U23 2019-11-03 Se detaljer
Barcelona (W) - Levante UD (W) 2019-11-03 Se detaljer
Raja Casablanca - Wydad Casablanca 2019-11-02 Se detaljer
Extremadura UD II - RCP Valverdeno 2019-11-03 Se detaljer
Real Betis B - Coria CF 2019-11-03 Se detaljer
CF Calamocha - CD Valdefierro 2019-11-03 Se detaljer
Salamanca CF UDS B - CD Burgos Promesas 2019-11-03 Se detaljer
Jamshedpur FC - Bengaluru FC 2019-11-03 Se detaljer
SF Niederwenigern - SpVg Schonnebeck 2019-11-03 Se detaljer
Zvezda Perm - FK Lada Tolyatti 2019-11-03 Se detaljer
Imolese - Sudtirol 2019-11-03 Se detaljer
Gimnasia Jujuy - Instituto 2019-11-03 Se detaljer
Fatih Karagumruk Istanbul - Erzurum BB 2019-11-03 Se detaljer
Mantova - Mezzolara 2019-11-03 Se detaljer
US Palmese 1912 - ASD SS Nola 1925 2019-11-03 Se detaljer
Sammaurese - US Breno 2019-11-03 Se detaljer
Stechovice - Admira Prague 2019-11-03 Se detaljer
Sokol Hostoun - Viktoria Plzen B 2019-11-03 Se detaljer
Kazincbarcika - Szeged 2011 2019-11-03 Se detaljer
Soroksar - Dorogi 2019-11-03 Se detaljer
Slavoj Trebisov - FC Petrzalka 2019-11-03 Se detaljer
Widzew Lodz - Resovia Rzeszow 2019-11-03 Se detaljer
Bandari FC (Kenya) - Horoya AC 2019-11-03 Se detaljer
CP Olivenza - UP Plasencia 2019-11-03 Se detaljer
CP San Cristobal - CE Manresa 2019-11-03 Se detaljer
CD Covadonga - UC Ceares 2019-11-03 Se detaljer
Atletico Mancha Real - Motril CF 2019-11-03 Se detaljer
Real Aviles - CD Vallobin 2019-11-03 Se detaljer
CF Pozuelo de Alarcon - AD Torrejon 2019-11-03 Se detaljer
AD Alcorcon II - Club Atletico de Pinto 2019-11-03 Se detaljer
CF Intercity - Crevillente Deportivo 2019-11-03 Se detaljer
Alhaurin de la Torre CF - Melilla 2019-11-03 Se detaljer
CD Roda - Novelda CF 2019-11-03 Se detaljer
CD Leganes II - Trival Valderas 2019-11-03 Se detaljer
Hong Kong Rangers FC - Kitchee SC 2019-11-03 Se detaljer
Maruyasu Okazaki - FC Osaka 2019-11-03 Se detaljer
Cs Herediano - Santos De Guapiles 2019-11-03 Se detaljer
Barbados Soccer Academy - Empire Club 2019-11-02 Se detaljer
Marinhense - SC Beira Mar Aveiro 2019-11-02 Se detaljer
Rosario Central (Res) - Godoy Cruz (Res) 2019-11-02 Se detaljer
BSC Glasgow FC - Gretna FC 2008 2019-11-02 Se detaljer
Atherton Collieries AFC - Basford United FC 2019-11-02 Se detaljer
NFC Volos - Panaitolikos 2019-11-09 Se detaljer
OFI - PAOK 2019-11-09 Se detaljer
FC Dnjapro-MCZ - Vitebsk 2019-11-03 Se detaljer
BATE Borisov - Isloch 2019-11-03 Se detaljer
Slavia Mozyr - FC Gomel 2019-11-04 Se detaljer
Torpedo Belaz - Dinamo Minsk 2019-11-03 Se detaljer
Altinordu - Istanbulspor 2019-11-03 Se detaljer
Eskisehirspor - Osmanlispor 2019-11-03 Se detaljer
Keciorengucu - Giresunspor 2019-11-03 Se detaljer
SK Dnipro-1 U21 - FC Zorya Luhansk U21 2019-11-02 Se detaljer
Dynamo Kyiv U21 - Lviv U21 2019-11-02 Se detaljer
Ratchaburi - Port FC 2019-11-02 Se detaljer
Spartak Moscow (Res) - Arsenal Tula (Res) 2019-11-02 Se detaljer
Lechia Zielona Gora - Ruch Chorzow 2019-11-02 Se detaljer
ART Municipal Jalapa - Deportivo Las Sabanas FC 2019-11-02 Se detaljer
Kedah - Johor Darul Takzim 2019-11-02 Se detaljer
Sioni Bolnisi - FC Rustavi 2019-11-02 Se detaljer
Cimarrones de Sonora - Universidad Guadalajara 2019-11-03 Se detaljer
AS Poissy - Angers SCO II 2019-11-02 Se detaljer
Bastia - Epinal 2019-11-02 Se detaljer
AS Saint Etienne II - STO Romorantinais 2019-11-02 Se detaljer
Tallinna JK Legion - Parnu JK Vaprus 2019-11-02 Se detaljer
Ituano FC U20 - RB Brasil U20 2019-11-02 Se detaljer
Paulista Jundiai - Marilia 2019-11-02 Se detaljer
Asane - Kvik Halden 2019-11-02 Se detaljer
Wazito FC - Sony Sugar FC 2019-11-02 Se detaljer
UDG Tenerife Sur II (W) - CFF Caceres (W) 2019-11-02 Se detaljer
Geylang International - Brunei DPMM FC 2019-11-02 Se detaljer
Partizan Belgrade - Vojvodina 2019-11-02 Se detaljer
FK Proleter - Crvena Zvezda 2019-11-02 Se detaljer
FK Veles Moscow - Zenit St Petersburg II 2019-11-02 Se detaljer
Zvezda St Petersburg - FK Pskov 747 2019-11-02 Se detaljer
Torpedo Vladimir - FK Luki-Energiya 2019-11-02 Se detaljer
Khimki II - FK Metallurg Lipetsk 2019-11-02 Se detaljer
FK Krasnodar (Res) - FK Rostov (Res) 2019-11-02 Se detaljer
FK Rotor Volgograd II - Ararat Moscow 2019-11-02 Se detaljer
FK Ryazan - FC Saturn Moscow Region 2019-11-02 Se detaljer
Sokol - Zorkiy Krasnogorsk 2019-11-02 Se detaljer
CA Bizertin - Stade Tunisien 2019-11-02 Se detaljer
Kairouan - CS Chebba 2019-11-02 Se detaljer
Gornik Leczna (W) - UKS SMS Lodz (W) 2019-11-02 Se detaljer
Juventus FC (W) - Verona (W) 2019-11-02 Se detaljer
Rakvere Tarvas - Flora Tallinn II 2019-11-02 Se detaljer
XV de Piracicaba - Mirassol 2019-11-02 Se detaljer
Sao Caetano - EC Sao Bernardo SP 2019-11-02 Se detaljer
Fk Velez Mostar - Sloboda Tuzla 2019-11-02 Se detaljer
Tuzla City - Mladost Doboj Kakanj 2019-11-02 Se detaljer
Sarajevo - Siroki Brijeg 2019-11-02 Se detaljer
FC Sudburgenland (W) - SV Neulengbach (W) 2019-11-02 Se detaljer
Sturm Graz (W) - FFC Vorderland (W) 2019-11-02 Se detaljer
Estudiantes de Caseros - Estudiantes Rio Cuarto 2019-11-02 Se detaljer
Brown de Adrogue - Chacarita 2019-11-02 Se detaljer
Gimnasia Mendoza - Santamarina 2019-11-02 Se detaljer
Agropecuario - CA Atlanta 2019-11-02 Se detaljer
All Boys - San Martin de Tucuman 2019-11-02 Se detaljer
Quilmes - Villa Dalmine 2019-11-02 Se detaljer
Belgrano - Nueva Chicago 2019-11-02 Se detaljer
San Telmo - Los Andes 2019-11-02 Se detaljer
Flandria - CA Colegiales 2019-11-02 Se detaljer
Talleres (RE) - Defensores Unidos 2019-11-02 Se detaljer
Sportivo Italiano - Leandro N Alem 2019-11-02 Se detaljer
Deportivo Espanol - General Lamadrid 2019-11-02 Se detaljer
Excursionistas - AD Berazategui 2019-11-02 Se detaljer
CA Ituzaingo - CS Dock Sud 2019-11-02 Se detaljer
Tokyo Musashino City - Honda Lock 2019-11-02 Se detaljer
San Francisco FC - Atletico Chiriqui 2019-11-02 Se detaljer
Atletico Rafaela - Almagro BA 2019-11-02 Se detaljer
Eltendorf - SC Ritzing 2019-11-01 Se detaljer
CA Deportivo Paraguayo - CSD Liniers de Ciudad Evi 2019-11-01 Se detaljer
SV Lebring - Ilzer SV 2019-11-01 Se detaljer
Femarguin (W) - Granada (W) 2019-11-01 Se detaljer
Umea FC - Team TG FF 2019-11-02 Se detaljer
Varnamo - Kristianstads 2019-11-02 Se detaljer
Landskrona - Lindome 2019-11-02 Se detaljer
Felgueiras 1932 - SC Vila Real 2019-11-01 Se detaljer
Hamrun Spartans FC - Santa Lucia FC 2019-11-01 Se detaljer
Loros de la Universidad de Colima - Tampico Madero 2019-11-02 Se detaljer
Correcaminos UAT - Mineros de Zacatecas 2019-11-02 Se detaljer
Mineros Guayana - Carabobo FC 2019-11-03 Se detaljer
Puerto Cabello - Zamora FC 2019-11-03 Se detaljer
Atletico Venezuela - Metropolitanos 2019-11-03 Se detaljer
Caracas - Deportivo La Guaira 2019-11-03 Se detaljer
Trujillanos - Deportivo Lara 2019-11-03 Se detaljer
Monagas - Portuguesa FC 2019-11-03 Se detaljer
Estudiantes de Merida - Lala FC 2019-11-03 Se detaljer
Zulia - Llaneros de Guanare 2019-11-03 Se detaljer
Mgladbach II - TUS Haltern 2019-11-02 Se detaljer
Schalke 04 II - VfB Homberg 2019-11-02 Se detaljer
SV Lippstadt - SV Rodinghausen 2019-11-02 Se detaljer
Nashville SC - Indy Eleven 2019-11-03 Se detaljer
SV Steinbach - TSG Balingen 2019-11-02 Se detaljer
CA Fenix - River Plate (Uru) 2019-11-03 Se detaljer
Nacional (Uru) - Cerro Largo FC 2019-11-03 Se detaljer
Liverpool Montevideo - Wanderers (Uru) 2019-11-03 Se detaljer
Aalen - SSV Ulm 2019-11-02 Se detaljer
US Tataouine - Club Africain 2019-11-03 Se detaljer
Bordeaux (W) - ASJ Soyaux (W) 2019-11-02 Se detaljer
San Martin de San Juan - Ferro Carril Oeste 2019-11-02 Se detaljer
Marbella - Villarrubia CF 2019-11-03 Se detaljer
Atletico Sanluqueno CF - Yeclano Deportivo 2019-11-03 Se detaljer
CP Villarrobledo - Algeciras 2019-11-03 Se detaljer
FC Cartagena - San Fernando CD 2019-11-03 Se detaljer
Talavera CF - Cordoba 2019-11-03 Se detaljer
UCAM Murcia - Cadiz B 2019-11-03 Se detaljer
Recreativo Huelva - Granada B 2019-11-03 Se detaljer
Don Benito - CD Badajoz 2019-11-03 Se detaljer
Linense - Real Murcia 2019-11-03 Se detaljer
Orihuela CF - Cornella 2019-11-03 Se detaljer
Sabadell - Badalona 2019-11-03 Se detaljer
SD Ejea - Olot 2019-11-03 Se detaljer
Barcelona B - Andorra CF 2019-11-03 Se detaljer
Atletico Levante UD - CD Castellon 2019-11-03 Se detaljer
Hercules - Lleida 2019-11-03 Se detaljer
Gimnastic - Espanyol B 2019-11-03 Se detaljer
Prat - La Nucia 2019-11-03 Se detaljer
Tudelano - Leioa 2019-11-03 Se detaljer
Athletic Bilbao B - UD Logrones 2019-11-03 Se detaljer
Leonesa - Sociedad B 2019-11-03 Se detaljer
CD Calahorra - CD Alaves B 2019-11-03 Se detaljer
Real Union - Burgos 2019-11-03 Se detaljer
Racing de Ferrol - Getafe B 2019-11-03 Se detaljer
SS Reyes - CD Las Rozas 2019-11-03 Se detaljer
UD Las Palmas II - Santa Eulalia 2019-11-03 Se detaljer
CF Internacional Madrid - UP Langreo 2019-11-03 Se detaljer
Sporting Gijon B - Real Madrid Castilla 2019-11-03 Se detaljer
CF Rayo Majadahonda - Marino Luanco 2019-11-03 Se detaljer
Ibiza Eivissa - Atletico Madrid II 2019-11-03 Se detaljer
Atletico Baleares - Real Oviedo II 2019-11-03 Se detaljer
Pontevedra CF - Melilla 2019-11-03 Se detaljer
Dorados - Alebrijes de Oaxaca 2019-11-03 Se detaljer
Sirens FC - Valletta 2019-11-03 Se detaljer
Tampines Rovers - Warriors FC 2019-11-02 Se detaljer
Pohang Steelers - Gangwon 2019-11-03 Se detaljer
FC Seoul - Ulsan Hyundai Horang-i 2019-11-03 Se detaljer
Daegu FC - Jeonbuk Motors 2019-11-03 Se detaljer
CF Igualada - UE Sant Andreu 2019-11-02 Se detaljer
FC Santfeliuenc - UE Vilassar de Mar 2019-11-02 Se detaljer
Club Atletico Saguntino - Hercules CF II 2019-11-02 Se detaljer
Sociedad C - Cultural de Durango 2019-11-02 Se detaljer
Yague CF - CCD Alberite 2019-11-02 Se detaljer
Las Palmas C - CF Panaderia Pulido 2019-11-02 Se detaljer
SV Schwechat - First Vienna FC 2019-11-01 Se detaljer
Apollon Smirnis - Apollon Kalamaria FC 2019-11-03 Se detaljer
Guayaquil City - Deportivo Cuenca 2019-11-03 Se detaljer
Olmedo - Barcelona (Ecu) 2019-11-03 Se detaljer
Emelec - Mushuc Runa 2019-11-03 Se detaljer
Macara - El Nacional 2019-11-03 Se detaljer
Bohemians 1905 B - TJ Sokol Zivanice 2019-11-03 Se detaljer
Slovan Liberec B - Hradec Kralove B 2019-11-03 Se detaljer
FC Viktoria Otrokovice - Sigma Olomouc B 2019-11-03 Se detaljer
Racing Santander B - SD Torina 2019-11-01 Se detaljer
BSK Bijelo Brdo - NK Croatia Zmijavci 2019-11-03 Se detaljer
Akhisar Belediye - Adana Demirspor 2019-11-02 Se detaljer
Adanaspor - Boluspor 2019-11-02 Se detaljer
Menemen Belediyespor - Umraniyespor 2019-11-02 Se detaljer
Hatayspor - Altay 2019-11-02 Se detaljer
UE Llagostera - CD Ebro 2019-11-02 Se detaljer
Villarreal B - Valencia-Mestalla 2019-11-02 Se detaljer
Valladolid B - Haro 2019-11-02 Se detaljer
Arenas Club de Getxo - Guijuelo 2019-11-02 Se detaljer
Salmantino - Barakaldo 2019-11-02 Se detaljer
Coruxo - Celta Vigo B 2019-11-02 Se detaljer
Roltek Dob - NK Fuzinar 2019-11-02 Se detaljer
Kremin Kreminchuh - Agrobiznes Volochysk 2019-11-02 Se detaljer
Penarol - Plaza Colonia 2019-11-02 Se detaljer
Juventud De Las Piedras - Racing Club (Uru) 2019-11-02 Se detaljer
Rampla Juniors - Boston River 2019-11-02 Se detaljer
Defensor Sporting - Danubio 2019-11-02 Se detaljer
Borac Banja Luka - Radnik Bijeljina 2019-11-03 Se detaljer
Aragua FC - Deportivo Tachira 2019-11-02 Se detaljer
Rupel Boom - Lierse 2019-11-03 Se detaljer
URSL Vise - Seraing Utd 2019-11-03 Se detaljer
SV Austria Salzburg - Salzburger AK 1914 2019-11-02 Se detaljer
Schaffhausen - Winterthur 2019-11-02 Se detaljer
Stade Lausanne-Ouchy - Aarau 2019-11-02 Se detaljer
Grasshoppers Zurich - Kriens 2019-11-02 Se detaljer
Chiasso - Lausanne 2019-11-03 Se detaljer
FC Vaduz - FC Wil 2019-11-03 Se detaljer
Al-Duhail SC - Al-Sadd 2019-11-02 Se detaljer
Al Khor - Al Gharafa 2019-11-02 Se detaljer
Rio Ave FC U23 - Belenenses U23 2019-11-02 Se detaljer
Gorodeya - Neman Grodno 2019-11-02 Se detaljer
Trondheims-Orn (W) - Stabaek (W) 2019-11-02 Se detaljer
Patronato - Racing Club 2019-11-03 Se detaljer
Independiente - San Lorenzo 2019-11-03 Se detaljer
Linfield - Carrick Rangers 2019-11-02 Se detaljer
Club America Mexico U20 - Club Santos Laguna U20 2019-11-02 Se detaljer
Coras de Nayarit FC - Gavilanes Matamoros 2019-11-02 Se detaljer
Venados FC - Atlante 2019-11-02 Se detaljer
Celaya - Cafetaleros 2019-11-02 Se detaljer
Monterrey - Veracruz 2019-11-03 Se detaljer
Hapoel Ramat Gan - Beitar Tel Aviv Ramla 2019-11-01 Se detaljer
AFC Leopards SC (Kenya) - Ulinzi Stars 2019-11-02 Se detaljer
Flamengo - Corinthians 2019-11-03 Se detaljer
Gremio - Internacional 2019-11-03 Se detaljer
Atletico PR - CSA 2019-11-03 Se detaljer
Santos - Botafogo 2019-11-03 Se detaljer
Cruzeiro MG - Bahia 2019-11-03 Se detaljer
Goias - Avai 2019-11-03 Se detaljer
Boca Juniors - Arsenal de Sarandi 2019-11-03 Se detaljer
Talleres - Newells 2019-11-03 Se detaljer
Banfield - Union Santa Fe 2019-11-03 Se detaljer
Defensa y Justicia - Argentinos Juniors 2019-11-04 Se detaljer
Central Cordoba (SdE) - Velez Sarsfield 2019-11-05 Se detaljer
Huracan - Lanus 2019-11-05 Se detaljer
Rimini - Pesaro 2019-11-02 Se detaljer
Hyderabad FC - Kerala Blasters FC 2019-11-02 Se detaljer
Tecnico Universitario - Aucas 2019-11-02 Se detaljer
CD America de Quito - Univ Catolica (Ecu) 2019-11-02 Se detaljer
Cavalry - Forge 2019-11-02 Se detaljer
Sabail - Kesla 2019-11-02 Se detaljer
FC Mauerwerk - Ask-Bsc Bruck/Leitha 2019-11-02 Se detaljer
RZ Pellets WAC (Am) - Tus Bad Gleichenberg 2019-11-02 Se detaljer
USM El Eulma - RC Relizane 2019-11-02 Se detaljer
JSM Bejaia - Medea 2019-11-02 Se detaljer
Sevilla FC (W) - Real Sociedad (W) 2019-11-02 Se detaljer
Sporting Lisbon U23 - Academica U23 2019-11-02 Se detaljer
Maritimo U23 - CD Cova Piedade U23 2019-11-02 Se detaljer
Portimonense SC U23 - Benfica U23 2019-11-02 Se detaljer
Tusker FC - Nzoia United FC 2019-11-02 Se detaljer
EDF Logrono (W) - Madrid (W) 2019-11-02 Se detaljer
Yuen Long - Wofoo Tai Po 2019-11-02 Se detaljer
Independiente (Ecu) - Delfin 2019-11-02 Se detaljer
Deportivo Cali - Ind Medellin 2019-11-02 Se detaljer
FC Vilafranca - Cerdanyola del Valles 2019-11-01 Se detaljer
AD San Juan - CA Cirbonero 2019-11-01 Se detaljer
Victoriano Arenas - FC Midland 2019-11-01 Se detaljer
Canuelas - Club El Porvenir (BA) 2019-11-01 Se detaljer
Hertha Berlin II - Lichtenberg 47 2019-11-01 Se detaljer
Boldklubben Union - Frederikssund 2019-11-01 Se detaljer
Gimnasia La Plata (Res) - Estudiantes C (Res) 2019-11-01 Se detaljer
Talleres de Cordoba (Res) - Newells Old Boys (Res) 2019-11-01 Se detaljer
CA Banfield (Res) - CA Union Santa Fe (Res) 2019-11-01 Se detaljer
CA Col Santa Fe (Res) - Atletico Tucuman (Res) 2019-11-01 Se detaljer
CA Huracan BA (Res) - CA Lanus (Res) 2019-11-01 Se detaljer
CA Patronato (Res) - Racing Club (Res) 2019-11-01 Se detaljer
CA Independiente (Res) - San Lorenzo (Res) 2019-11-01 Se detaljer
Boca Jrs (Res) - Arsenal de Sarandi (Res) 2019-11-01 Se detaljer
UD Gijon Industrial - Urraca 2019-11-01 Se detaljer
SD Atletico Albericia - Escobedo 2019-11-01 Se detaljer
Urduliz FT - SD Balmaseda FC 2019-11-01 Se detaljer
Sodupe UC - SD Gernika Club 2019-11-01 Se detaljer
Recambios Colon CD - Silla CF 2019-11-01 Se detaljer
UD Santa Marta - CD Numancia II 2019-11-01 Se detaljer
Motril CF - Atletico Malagueno 2019-11-01 Se detaljer
Santa Catalina Atletico - CE Esporles 2019-11-01 Se detaljer
Casalarreina CF - SD Oyonesa 2019-11-01 Se detaljer
Bergantinos CF - CD Estradense 2019-11-01 Se detaljer
Ourense CF - UD Paiosaco 2019-11-01 Se detaljer
Zenit St Petersburg (Res) - CSKA Moscow (Res) 2019-11-01 Se detaljer
Hapoel Raanana - Maccabi Tel Aviv 2019-11-02 Se detaljer
Hapoel Haifa - Hapoel Kiryat Shmona 2019-11-02 Se detaljer
Hapoel Eran Hadera - Bnei Yehuda 2019-11-02 Se detaljer
Panachaiki - A.E. Karaiskakis 2019-11-03 Se detaljer
Pas Giannina - Ergotelis FC 2019-11-04 Se detaljer
Levadiakos - AOK Kerkyra 2019-11-03 Se detaljer
Honka - IFK Mariehamn 2019-11-03 Se detaljer
Trans Narva - Tallinna Kalev 2019-11-02 Se detaljer
FCI Tallinn - Nomme Kalju 2019-11-02 Se detaljer
Mlada Boleslav - Bohemians 1905 2019-11-08 Se detaljer
Arda - Tsarsko Selo 2019-11-07 Se detaljer
Tsarsko Selo - Dunav Ruse 2019-11-11 Se detaljer
Botev Plovdiv - PFC Levski Sofia 2019-11-10 Se detaljer
Beroe Stara Za - Arda 2019-11-10 Se detaljer
Botev Vratsa - Vitosha Bistritsa 2019-11-05 Se detaljer
Slavia Sofia - Lokomotiv Plovdiv 2019-11-05 Se detaljer
Etar - Cherno More 2019-11-09 Se detaljer
Cherno More - CSKA Sofia 2019-11-05 Se detaljer
Dunav Ruse - Botev Plovdiv 2019-11-06 Se detaljer
Ludogorets - Beroe Stara Za 2019-11-02 Se detaljer
Vitosha Bistritsa - Ludogorets 2019-11-10 Se detaljer
PFC Levski Sofia - Etar 2019-11-06 Se detaljer
CSKA Sofia - Slavia Sofia 2019-11-09 Se detaljer
Lokomotiv Plovdiv - Botev Vratsa 2019-11-08 Se detaljer
Dinamo Brest - Shakhter Soligorsk 2019-11-03 Se detaljer
SC Neusiedl am See - Trenkwalder Admira (A) 2019-11-01 Se detaljer
ACS Inainte Modelu - AS Mostistea Ulmu 2019-11-01 Se detaljer
CS Balotesti - CS Blejoi 2019-11-01 Se detaljer
CS Uni Craiova II - ACS Vedita Colonesti MS 2019-11-01 Se detaljer
CS Unirea Bascov - FC Pucioasa 2019-11-01 Se detaljer
CSM Bacau - CSM Pascani 2019-11-01 Se detaljer
SC FC Voluntari SA II - CSM Slatina 2019-11-01 Se detaljer
CSM Flacara Moreni - Progresul 1944 Spartac 2019-11-01 Se detaljer
Defensa y Justicia (Res) - Argentinos Juniors (Res 2019-11-01 Se detaljer
Karpaty Lviv U21 - Shakhtar Donetsk U21 2019-11-01 Se detaljer
CD Berceo - Anguiano 2019-11-01 Se detaljer
Santutxu FC - CD San Ignacio 2019-11-01 Se detaljer
FK Sochi (Res) - Tambov (Res) 2019-11-01 Se detaljer
Chikhura Sachkhere - Dinamo Batumi 2019-11-01 Se detaljer
Dynamo Moscow (Res) - Akhmat Grozny (Res) 2019-11-01 Se detaljer
FC Ufa (Res) - Lokomotiv Moscow (Res) 2019-11-01 Se detaljer
Eastern Suburbs Auckland - Canterbury Utd 2019-11-03 Se detaljer
Hawkes Bay Utd - Auckland City 2019-11-02 Se detaljer
Southern United - Tasman United 2019-11-02 Se detaljer
Waitakere United - Wellington Phoenix (Res) 2019-11-02 Se detaljer
SD Deusto - JD Somorrostro 2019-11-01 Se detaljer
CD Cuarte - UD Fraga 2019-11-01 Se detaljer
Huetor Vega CD - Velez CF 2019-11-01 Se detaljer
CF Union Viera - Atletico Tacoronte 2019-11-01 Se detaljer
Club Portugalete - CD Ariznabarra 2019-11-01 Se detaljer
Real Zaragoza II - CDJ Tamarite 2019-11-01 Se detaljer
CF San Rafael - Felanitx 2019-11-01 Se detaljer
Emd Aceuchal - Arroyo 2019-11-01 Se detaljer
UDC Txantrea - CD Lourdes 2019-11-01 Se detaljer
Moralo CP - CD Miajadas 2019-11-01 Se detaljer
Real Jaen - Alhaurin de la Torre CF 2019-11-01 Se detaljer
Rangers - Hearts 2019-11-03 Se detaljer
Hibernian - Celtic 2019-11-02 Se detaljer
Alessandria - Novara 2019-11-02 Se detaljer
Gozzano - Albinoleffe 2019-11-03 Se detaljer
Renate - Robur Siena 2019-11-03 Se detaljer
Como - Aurora Pro Patria 1919 2019-11-03 Se detaljer
Carrarese - Lecco 2019-11-03 Se detaljer
Giana Erminio - Juventus B 2019-11-03 Se detaljer
Pistoiese - US Pianese 2019-11-03 Se detaljer
Pontedera - Arezzo 2019-11-03 Se detaljer
Garbarnia - Blektini Stargard 2019-11-03 Se detaljer
KKS Lech Poznan II - Bytovia Bytow 2019-11-03 Se detaljer
Bourg-en-Bresse - Avranches 2019-11-02 Se detaljer
Connahs Quay - The New Saints 2019-11-01 Se detaljer
GKS Katowice - Stal Stalowa Wola 2019-11-02 Se detaljer
Bamber Bridge - Stafford Rangers 2019-11-02 Se detaljer
FC Utd Manchester - Gainsborough 2019-11-02 Se detaljer
Buxton - Ashton Utd 2019-11-02 Se detaljer
Covilha - Penafiel 2019-11-02 Se detaljer
Estoril Praia - Academico de Viseu 2019-11-03 Se detaljer
Feirense - CD Nacional Funchal 2019-11-03 Se detaljer
Casa Pia - Vilafranquense 2019-11-02 Se detaljer
Farense - Mafra 2019-11-03 Se detaljer
Benfica B - Chaves 2019-11-03 Se detaljer
Oliveirense - Cova da Piedade 2019-11-03 Se detaljer
Porto B - Leixoes 2019-11-03 Se detaljer
Varzim - Academica 2019-11-03 Se detaljer
CA Osasuna II - CD Izarra 2019-11-01 Se detaljer
Amorebieta - Union de Salamanca 2019-11-01 Se detaljer
Avai U23 - Almirante Barroso 2019-10-31 Se detaljer
CA Tubarao - Brusque FC 2019-10-31 Se detaljer
FK Teplice B - Sokol Brozany 2019-11-02 Se detaljer
Motorlet Praha - Domazlice 2019-11-02 Se detaljer
Rosice - H Slavia Kromeriz 2019-11-02 Se detaljer
MFK Frydek-Mistek - FC Fastav Zlin B 2019-11-02 Se detaljer
FC Odra Petrkovice - Dolni Benesov 2019-11-02 Se detaljer
Birmingham U23 - Bolton Wanderers U23 2019-11-01 Se detaljer
Stoke U23 - West Brom U23 2019-11-01 Se detaljer
Tottenham U23 - Arsenal U23 2019-11-01 Se detaljer
Southampton U23 - Brighton U23 2019-11-01 Se detaljer
Man City U23 - Leicester U23 2019-11-01 Se detaljer
Derby U23 - Wolves U23 2019-11-01 Se detaljer
Norwich U23 - Fulham U23 2019-11-01 Se detaljer
FV Bad Vilbel - Turk Gucu Friedberg 2019-11-01 Se detaljer
SC Hessen Dreieich - Stadtallendorf 2019-11-01 Se detaljer
Finn Harps - Drogheda 2019-11-01 Se detaljer
Kickers Offenbach - Bayern Alzenau 2019-11-01 Se detaljer
Rot-Weiss Erfurt - Germania Halberstadt 2019-11-01 Se detaljer
Meuselwitz - Wacker Nordhausen 2019-11-01 Se detaljer
Slovan Bratislava II - Poprad 2019-11-03 Se detaljer
MFK Ruzomberok B - Tatran Lip Mikulas 2019-11-03 Se detaljer
MSK Zilina II - Dukla Banska Bystrica 2019-11-03 Se detaljer
Samorin - KFC Komarno 2019-11-03 Se detaljer
Sevilla C - AD Ceuta FC 2019-10-31 Se detaljer
FC Kosice - Podbrezova 2019-11-02 Se detaljer
RCP Valverdeno - CP Olivenza 2019-10-31 Se detaljer
El Palo - CD Torreperogil 2019-10-31 Se detaljer
CD Teruel - CD Belchite 97 2019-10-31 Se detaljer
Paris St-G (W) - Breidablik (W) 2019-10-31 Se detaljer
NK Hrvatski Dragovoljac - Osijek II 2019-11-03 Se detaljer
Sibenik - Kustosija 2019-11-02 Se detaljer
NK Solin - Hajduk Split II 2019-11-02 Se detaljer
Cibalia Vinkovci - HNK Orijent 1919 2019-11-02 Se detaljer
NK Sesvete - Rudes 2019-11-02 Se detaljer
Dundalk - Shamrock Rovers 2019-11-03 Se detaljer
Alaves - Valladolid 2019-11-09 Se detaljer
Sociedad - Leganes 2019-11-08 Se detaljer
Eibar - Real Madrid 2019-11-09 Se detaljer
Valencia - Granada 2019-11-09 Se detaljer
Barcelona - Celta Vigo 2019-11-09 Se detaljer
Mallorca - Villarreal 2019-11-10 Se detaljer
Athletic Bilbao - Levante 2019-11-10 Se detaljer
Betis - Sevilla 2019-11-10 Se detaljer
Getafe - Osasuna 2019-11-10 Se detaljer
Atletico Madrid - Espanyol 2019-11-10 Se detaljer
Puebla - Pumas UNAM 2019-11-02 Se detaljer
Inter - Verona 2019-11-09 Se detaljer
Napoli - Genoa 2019-11-09 Se detaljer
Brescia - Torino 2019-11-09 Se detaljer
Lazio - Lecce 2019-11-10 Se detaljer
Cagliari - Fiorentina 2019-11-10 Se detaljer
Sampdoria - Atalanta 2019-11-10 Se detaljer
Udinese - SPAL 2019-11-10 Se detaljer
Parma - Roma 2019-11-10 Se detaljer
Juventus - AC Milan 2019-11-10 Se detaljer
Sassuolo - Bologna 2019-11-08 Se detaljer
Vitoria de Guimaraes U23 - Sporting Braga U23 2019-11-01 Se detaljer
Dynamo Dresden - Wehen Wiesbaden 2019-11-08 Se detaljer
Nurnberg - Arminia Bielefeld 2019-11-10 Se detaljer
Karlsruhe - Erzgebirge 2019-11-11 Se detaljer
Puebla FC U20 - Pumas de la UNAM U20 2019-11-01 Se detaljer
SV Sandhausen - Greuther Furth 2019-11-09 Se detaljer
SV Darmstadt - Jahn Regensburg 2019-11-10 Se detaljer
VfL Osnabruck - Stuttgart 2019-11-09 Se detaljer
St Pauli - Bochum 2019-11-08 Se detaljer
FC Heidenheim - Hannover 2019-11-10 Se detaljer
Holstein Kiel - Hamburger SV 2019-11-09 Se detaljer
Tarxien Rainbows FC - Gzira United FC 2019-11-01 Se detaljer
Hallescher FC - 1860 Munich 2019-11-09 Se detaljer
Viktoria Koln - Carl Zeiss Jena 2019-11-08 Se detaljer
Uerdingen - Kaiserslautern 2019-11-09 Se detaljer
Ingolstadt - FSV Zwickau 2019-11-09 Se detaljer
Chemnitzer - Wurzburger Kickers 2019-11-10 Se detaljer
Unterhaching - SV Meppen 2019-11-09 Se detaljer
Preussen Munster - Braunschweig 2019-11-11 Se detaljer
Bayern Munich II - FC Magdeburg 2019-11-10 Se detaljer
Hansa Rostock - Duisburg 2019-11-09 Se detaljer
SG Sonnenhof - Waldhof Mannheim 2019-11-09 Se detaljer
MS Kfar Kasem - FC Hapoel Ashkelon 2019-11-01 Se detaljer
Hapoel Katamon - Maccabi Ahi Nazareth 2019-11-01 Se detaljer
Hapoel Akko - Ironi Ramat HaSharon 2019-11-01 Se detaljer
Maccabi Petach Tikva - Hapoel Umm Al Fahm 2019-11-01 Se detaljer
Rubi Shapira - Hapoel Bnei Zalafa 2019-11-01 Se detaljer
CD Motagua - Alianza FC (SLV) 2019-11-01 Se detaljer
Northeast United - FC Goa 2019-11-01 Se detaljer
Fluminense - Vasco da Gama 2019-11-02 Se detaljer
Fortaleza EC - Atletico MG 2019-11-02 Se detaljer
SE Palmeiras - Ceara SC Fortaleza 2019-11-02 Se detaljer
Chapecoense - Sao Paulo 2019-11-03 Se detaljer
Coria CF - Cordoba B 2019-10-31 Se detaljer
CD Pamplona - CD Fontellas 2019-10-31 Se detaljer
UP Plasencia - Villanovense 2019-10-31 Se detaljer
CD Subiza - CD Huarte 2019-10-31 Se detaljer
CD Binefar - CD Brea 2019-10-31 Se detaljer
Lucena CF - Real Betis B 2019-10-31 Se detaljer
UCD Burlades - CD Baztan 2019-10-31 Se detaljer
SD Tarazona - Barbastro 2019-10-31 Se detaljer
JK Tammeka Tartu II - Tallinna Kalev II 2019-11-01 Se detaljer
KAC 1909 - St Jakob Ros 2019-10-31 Se detaljer
Palmeiras U20 - Cruzeiro U20 2019-10-31 Se detaljer
Corinthians U20 - Sao Paulo U20 2019-10-31 Se detaljer
Denizlispor - Icel Idmanyurdu Spor 2019-10-31 Se detaljer
ADO Den Haag (W) - Heerenveen (W) 2019-11-01 Se detaljer
Aldosivi - River Plate 2019-11-02 Se detaljer
Rosario Central - Godoy Cruz 2019-11-02 Se detaljer
Gimnasia La Plata - Estudiantes 2019-11-02 Se detaljer
Colon - Atl Tucuman 2019-11-02 Se detaljer
Silkeborg KFUM - IF Lyseng 2019-11-01 Se detaljer
Standard (W) - Anderlecht (W) 2019-11-01 Se detaljer
Gent (W) - Genk (W) 2019-11-01 Se detaljer
FC Minsk - Slutsk 2019-11-01 Se detaljer
Keshla FK (Res) - FK Qarabag Aghdam (Res) 2019-11-01 Se detaljer
FK Sumgayit (Res) - FC Sabah (Res) 2019-11-01 Se detaljer
Neftchi Baku - Qarabag FK 2019-11-01 Se detaljer
Deportivo Saprissa - CD Olimpia 2019-11-01 Se detaljer
SD Panama Oeste - CD Centenario 2019-10-31 Se detaljer
SD Panama Oeste - CD Centenario 2019-11-01 Se detaljer
Seattle Sounders - Toronto FC 2019-11-10 Se detaljer
Al Ahli (QAT) - Umm Salal 2019-11-01 Se detaljer
Al Arabi (QAT) - Al-Wakra 2019-11-01 Se detaljer
Mathare United FC - Posta Rangers 2019-11-01 Se detaljer
Bugsasspor - Sivasspor 2019-10-31 Se detaljer
NK Maksimir - NK Vrbovec 2019-10-31 Se detaljer
Renaissance FC de Ngoumou - Les Astres FC De Doual 2019-11-01 Se detaljer
Renaissance FC de Ngoumou - Les Astres FC De Doual 2019-10-31 Se detaljer
Tabor Sezana - Rudar 2019-11-03 Se detaljer
NK Aluminij - Domzale 2019-11-03 Se detaljer
Mura - Olimpija 2019-11-03 Se detaljer
NK Bravo - NK Maribor 2019-11-02 Se detaljer
NK Celje - Triglav 2019-11-02 Se detaljer
UTC Cajamarca - Union Comercio 2019-11-01 Se detaljer
AD Cantolao - Molinos El Pirata 2019-11-01 Se detaljer
Alianza Lima - Alianza Universidad 2019-11-03 Se detaljer
Sport Boys (Per) - Melgar 2019-11-02 Se detaljer
Sport Huancayo - Binacional 2019-11-02 Se detaljer
Ayacucho Futbol Club - Real Garcilaso 2019-11-02 Se detaljer
Sporting Cristal - Carlos Mannucci 2019-11-03 Se detaljer
Universidad Cesar Vallejo - Uni San Martin 2019-11-03 Se detaljer
Deportivo Santani - Guarani (Par) 2019-10-31 Se detaljer
Deportivo Capiata - Sportivo San Lorenzo 2019-10-31 Se detaljer
Cerro Porteno - Sol de America (Par) 2019-11-01 Se detaljer
Libertad - Nacional (Par) 2019-11-01 Se detaljer
River Plate Asuncion - General Diaz 2019-11-02 Se detaljer
Sportivo Luqueno - Olimpia 2019-11-03 Se detaljer
Jong Ajax Amsterdam - FC Volendam 2019-11-04 Se detaljer
Jong PSV Eindhoven - Roda JC 2019-11-04 Se detaljer
Criciuma - Sao Bento 2019-11-02 Se detaljer
Marcilio - Fluminense de Joinville 2019-10-31 Se detaljer
Pau - Creteil 2019-11-01 Se detaljer
Dunkerque - Concarneau 2019-11-01 Se detaljer
Red Star - Le Puy 2019-11-01 Se detaljer
Villefranche Beaujolais - Laval 2019-11-01 Se detaljer
Ajaccio GFCO - Lyon Duchere 2019-11-01 Se detaljer
Quevilly Rouen - Cholet SO 2019-11-01 Se detaljer
Beziers - Boulogne 2019-11-01 Se detaljer
Toulon Le Las - FC Bastia-Borgo 2019-11-01 Se detaljer
Kyoto - Kofu 2019-11-04 Se detaljer
Renofa Yamaguchi - FC Ryukyu 2019-11-03 Se detaljer
Ehime - FC Machida 2019-11-03 Se detaljer
Yokohama FC - Nagasaki 2019-11-03 Se detaljer
Tochigi SC - Albirex Niigata 2019-11-03 Se detaljer
Jef Utd Chiba - Kanazawa 2019-11-03 Se detaljer
Kagoshima Utd - Okayama 2019-11-02 Se detaljer
Mito - Yamagata 2019-11-02 Se detaljer
FC Gifu - Tokushima 2019-11-02 Se detaljer
Omiya - Kashiwa 2019-11-02 Se detaljer
Fukuoka - Tokyo-V 2019-11-02 Se detaljer
America MG - Ponte Preta 2019-11-02 Se detaljer
Vitoria BA - Figueirense 2019-11-02 Se detaljer
Oeste - CRB 2019-11-02 Se detaljer
Operario PR - Atletico GO 2019-11-01 Se detaljer
Botafogo SP - Coritiba 2019-11-01 Se detaljer
FV Engers 07 - TUS Koblenz 2019-10-31 Se detaljer
FSV 63 Luckenwalde - Union Sandersdorf 2019-10-31 Se detaljer
FC Pesch - Fortuna Koln 2019-10-30 Se detaljer
CA Antoniano - Xerez CD 2019-10-30 Se detaljer
Ironi Ashdod Sportclub - Bnei Sakhnin 2019-10-31 Se detaljer
Benfica - Rio Ave 2019-11-02 Se detaljer
Gil Vicente - Maritimo 2019-11-03 Se detaljer
Tondela - Sporting Lisbon 2019-11-03 Se detaljer
Moreirense - Guimaraes 2019-11-02 Se detaljer
Belenenses - Pacos Ferreira 2019-11-04 Se detaljer
Portimonense - Santa Clara 2019-11-04 Se detaljer
Setubal - Boavista 2019-11-04 Se detaljer
Porto - Aves 2019-11-03 Se detaljer
Braga - Famalicao 2019-11-03 Se detaljer
Clermont - Le Mans 2019-11-02 Se detaljer
ESTAC Troyes - Valenciennes 2019-11-01 Se detaljer
Grenoble - Paris FC 2019-11-02 Se detaljer
Niort - Sochaux 2019-11-02 Se detaljer
AC Ajaccio - Rodez 2019-11-01 Se detaljer
Caen - Orleans 2019-11-01 Se detaljer
Chateauroux - Auxerre 2019-11-01 Se detaljer
Chambly Oise - Guingamp 2019-11-01 Se detaljer
Le Havre - Nancy 2019-11-04 Se detaljer
Lens - Lorient 2019-11-02 Se detaljer
Neftchi Baku PFC (Res) - Sabail FC (Res) 2019-10-31 Se detaljer
Moik Baku - Zaqatala 2019-10-31 Se detaljer
Guarani - Sport Recife 2019-10-31 Se detaljer
Cambridge City - Harlow Town 2019-10-30 Se detaljer
Cray Wanderers - VCD Athletic 2019-10-30 Se detaljer
Ballymena United FC U20 - Glentoran FC U20 2019-10-30 Se detaljer
FC Hennef 05 - FC Viktoria Koln 2019-10-30 Se detaljer
Cro Vienna Florio - SR Donaufeld 2019-10-30 Se detaljer
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora 2019-10-30 Se detaljer
Tulevik Viljandi - Tammeka Tartu 2019-10-30 Se detaljer
Melilla - Atletico Mancha Real 2019-10-30 Se detaljer
Kawasaki - Hiroshima 2019-11-02 Se detaljer
Kashima - Urawa 2019-11-01 Se detaljer
CDSC Cruz Azul U20 - Club Leon FC U20 2019-10-31 Se detaljer
Joinville - Figueirense FC U23 2019-10-30 Se detaljer
USD Citta di Fasano - Taranto 2019-10-30 Se detaljer
CABB Arreridj U21 - MC Oran U21 2019-10-30 Se detaljer
ASO Chlef U21 - CS Constantine U21 2019-10-30 Se detaljer
Camioneros - Circulo Deportivo Otamendi 2019-10-30 Se detaljer
Benevento - Empoli 2019-11-03 Se detaljer
Pordenone - Trapani 2019-11-03 Se detaljer
Cittadella - Frosinone 2019-11-03 Se detaljer
Salernitana - Entella 2019-11-02 Se detaljer
Livorno - Juve Stabia 2019-11-02 Se detaljer
Ascoli - Venezia 2019-11-02 Se detaljer
Cosenza - US Cremonese 2019-11-04 Se detaljer
Crotone - Perugia 2019-11-02 Se detaljer
Spezia - Chievo 2019-11-01 Se detaljer
Pescara - Pisa 2019-11-02 Se detaljer
AC Horsens - Silkeborg 2019-11-09 Se detaljer
Randers - AaB 2019-11-08 Se detaljer
Midtjylland - FC Copenhagen 2019-11-10 Se detaljer
Hobro - FC Nordsjaelland 2019-11-10 Se detaljer
Brondby - Esbjerg 2019-11-10 Se detaljer
AGF - SonderjyskE 2019-11-10 Se detaljer
Lyngby - OB 2019-11-10 Se detaljer
Kirklarelispor - Ankaragucu 2019-10-31 Se detaljer
Kayserispor - Bayrampasa 2019-10-31 Se detaljer
Bayburt Sport - Bursaspor 2019-10-31 Se detaljer
Gaziantep FK - Turgutluspor 2019-10-31 Se detaljer
Lausanne - Neuchatel Xamax 2019-10-31 Se detaljer
Rangers (W) - Spartans WFC (W) 2019-10-30 Se detaljer
Al Mu Aidar SC - Lusail 2019-10-30 Se detaljer
Al Kharitiyath - Al Markhiya 2019-10-30 Se detaljer
Qatar SC - Al Shahaniya 2019-10-31 Se detaljer
Al Sailiya - Al Rayyan 2019-10-31 Se detaljer
Mumbai City FC - Odisha 2019-10-31 Se detaljer
Manchester 62 FC - Lions Gibraltar 2019-10-31 Se detaljer
FC Koln II - Fortuna Dusseldorf II 2019-10-30 Se detaljer
Glasgow City (W) - Brondby (W) 2019-10-31 Se detaljer
Twente (W) - Wolfsburg (W) 2019-10-30 Se detaljer
Lyon (W) - Fortuna Hjorring (W) 2019-10-30 Se detaljer
JK Welco Elekter - Kohtla-Jarve 2019-10-31 Se detaljer
Carlton Town - Matlock Town 2019-10-30 Se detaljer
CDEF Puerto Quito - Club Atletico Porteno 2019-10-30 Se detaljer
Medimurje - NK Dugopolje 2019-10-31 Se detaljer
Flamengo U20 - Fluminense U20 2019-10-30 Se detaljer
EC Sao Jose Porto Alegre - Aimore 2019-10-30 Se detaljer
Deportivo Municipal - Universitario de Deportes 2019-11-03 Se detaljer
Al Hidd - Malkiya 2019-10-30 Se detaljer
Al Riffa - Al Ahli (BRN) 2019-10-30 Se detaljer
Sturm Graz (Am) - Junge Wikinger Ried 2019-10-31 Se detaljer
Allerheiligen - Atsv Stadl-Paura 2019-10-31 Se detaljer
Sportivo AC Las Parejas - Club Defensores de P 2019-10-30 Se detaljer
Ajax Amateurs - OFC Oostzaan 2019-10-30 Se detaljer
US Biskra U21 - MC Alger U21 2019-10-30 Se detaljer
Nest-Sotra - Aalesunds 2019-11-02 Se detaljer
Strommen - KFUM Oslo 2019-11-02 Se detaljer
Sandefjord - Jerv 2019-11-02 Se detaljer
Skeid - Notodden 2019-11-02 Se detaljer
Sogndal - Ham-Kam 2019-11-02 Se detaljer
Kongsvinger - Sandnes Ulf 2019-11-02 Se detaljer
Start - Ullensaker Kisa 2019-11-02 Se detaljer
Tromsdalen - Raufoss 2019-11-02 Se detaljer
LDU - Fuerza Amarilla 2019-11-02 Se detaljer
US Biskra - MC Alger 2019-10-30 Se detaljer
NC Magra - USM Alger 2019-10-30 Se detaljer
NA Hussein Dey - JS Saoura 2019-10-30 Se detaljer
ASO Chlef - CS Constantine 2019-10-30 Se detaljer
Belouizdad - ES Setif 2019-10-30 Se detaljer
Bordj Bou Arreridj - MC Oran 2019-10-30 Se detaljer
Keciorengucu - Siirt Il Ozel Idaresi 2019-10-30 Se detaljer
Lee Man FC (Res) - Eastern Salon (Res) 2019-10-30 Se detaljer
Kitchee SC - R&F (Res) 2019-10-30 Se detaljer
Blyth Spartans - Farsley Celtic 2019-11-02 Se detaljer
Brackley Town - Chester 2019-11-02 Se detaljer
Alfreton Town - Spennymoor Town 2019-11-02 Se detaljer
Kettering - Bradford PA 2019-11-02 Se detaljer
York City - Kidderminster 2019-11-02 Se detaljer
Gateshead - Guiseley 2019-11-02 Se detaljer
Darlington - Hereford FC 2019-11-02 Se detaljer
Concord Rangers - Hemel Hempstead 2019-11-02 Se detaljer
Dorking Wanderers - Wealdstone 2019-11-02 Se detaljer
Hampton and Richmond - Maidstone Utd 2019-11-02 Se detaljer
St Albans - Havant and W 2019-11-02 Se detaljer
FK Javor Ivanjica - FK Proleter 2019-10-30 Se detaljer
Mladost Lucani - FK Napredak 2019-10-30 Se detaljer
Vozdovac - Rad 2019-10-30 Se detaljer
Vojvodina - Indija 2019-10-30 Se detaljer
Crvena Zvezda - FK Backa Topola 2019-10-30 Se detaljer
FK Spartak - Macva Sabac 2019-10-30 Se detaljer
Radnicki Nis - Radnik Surdulica 2019-10-30 Se detaljer
Cukaricki - Partizan Belgrade 2019-10-30 Se detaljer
Warriors FC - Brunei DPMM FC 2019-10-30 Se detaljer
Geylang International - Tampines Rovers 2019-10-30 Se detaljer
CAYB Youssoufia Berrechid - Moghreb Athletic Tetou 2019-10-30 Se detaljer
FK Senica - Ruzomberok 2019-10-30 Se detaljer
Poprad - Dukla Banska Bystrica 2019-10-30 Se detaljer
Mura - Domzale 2019-10-30 Se detaljer
Rudar - Nafta Lendava 2019-10-30 Se detaljer
FC Minsk (W) - Barcelona (W) 2019-10-30 Se detaljer
Alliance Lypova Dolyna - Hirnyk-Sport Komsomolsk 2019-10-30 Se detaljer
Chennaiyin FC - Atletico de Kolkata 2019-10-30 Se detaljer
TSG Neustrelitz - Greifswalder SV 04 2019-10-30 Se detaljer
Young Boys - FC Zurich 2019-10-30 Se detaljer
Stade Lausanne-Ouchy - FC Basel 2019-10-30 Se detaljer
Winterthur - Thun 2019-10-30 Se detaljer
Grasshoppers Zurich - Luzern 2019-10-30 Se detaljer
Darlington - Kidderminster 2019-10-30 Se detaljer
Tarsus Idman Yurdu - Fenerbahce 2019-10-30 Se detaljer
Goztepe - Sivas Belediyespor 2019-10-30 Se detaljer
GNK Dinamo Zagreb II - NK Solin 2019-10-30 Se detaljer
Genclerbirligi - Erokspor A.S 2019-10-30 Se detaljer
Fatih Karagumruk Istanbul - Bandirmaspor 2019-10-30 Se detaljer
Kemerspor 2003 - Kasimpasa 2019-10-30 Se detaljer
Gumushanespor - Samsunspor 2019-10-30 Se detaljer
Boyaca Chico - Bogota 2019-11-01 Se detaljer
Caracas - Metropolitanos 2019-10-30 Se detaljer
Carabobo FC - Zamora FC 2019-10-30 Se detaljer
Zulia - Puerto Cabello 2019-10-30 Se detaljer
Deportivo La Guaira - Monagas 2019-10-30 Se detaljer
HV & CV Quick - Willem II 2019-10-30 Se detaljer
Tabasalu JK - Flora Tallinn II 2019-10-29 Se detaljer
Lewes - Wingate and Finchley 2019-10-30 Se detaljer
Karpaty - Shakhtar 2019-11-02 Se detaljer
Hapoel Ramat Gan - Maccabi Petach Tikva 2019-10-29 Se detaljer
Varbergs BoIS - Mjallby 2019-11-03 Se detaljer
Syrianska FC - Halmstads 2019-11-03 Se detaljer
Hapoel Rishon Lezion - Beitar Tel Aviv Ramla 2019-10-29 Se detaljer
FC Hapoel Ashkelon - Maccabi Yavne 2019-10-29 Se detaljer
Maccabi Ahi Nazareth - MS Kfar Kasem 2019-10-29 Se detaljer
Beitar Kfar Saba Shlomi - Hapoel Nazareth Illit 2019-10-29 Se detaljer
Agudat Sport Ashdod - Hapoel Akko 2019-10-29 Se detaljer
Daventry Town - Corby Town FC 2019-10-29 Se detaljer
Veracruz - Puebla 2019-10-30 Se detaljer
Lincoln City FC B - Cleethorpes 2019-10-29 Se detaljer
Dunaujvaros Palhalma - UFC Nagykanizsa 2019-10-30 Se detaljer
FC Tatabanya - Debrecen 2019-10-30 Se detaljer
ASR Gazgyar - Gyori 2019-10-30 Se detaljer
Dynamo Kiev - Shakhtar 2019-10-30 Se detaljer
FC Minaj - FC Lviv 2019-10-30 Se detaljer
FK Mariupol - Olimpik Donetsk 2019-10-30 Se detaljer
MFC Mykolaiv - FK Desna Chernihiv 2019-10-30 Se detaljer
Inhulets Petrove - Dnipro-1 2019-10-30 Se detaljer
Kolos Kovalyovka - Vorskla 2019-10-30 Se detaljer
Oleksandria - Zorya 2019-10-30 Se detaljer
Vorskla - FK Desna Chernihiv 2019-11-02 Se detaljer
Dynamo Kiev - FC Lviv 2019-11-03 Se detaljer
Kolos Kovalyovka - Olimpik Donetsk 2019-11-03 Se detaljer
Oleksandria - FK Mariupol 2019-11-03 Se detaljer
Dnipro-1 - Zorya 2019-11-03 Se detaljer
Lugo - Rayo Vallecano 2019-11-03 Se detaljer
Numancia - Albacete 2019-11-01 Se detaljer
Cadiz - Sporting Gijon 2019-11-01 Se detaljer
FK Struga Trim-Lum - FK Borec 2019-10-30 Se detaljer
Atletico Madrid (W) - Man City (W) 2019-10-30 Se detaljer
Arsenal (W) - Slavia Prague (W) 2019-10-31 Se detaljer
HNK Gorica - Hajduk Split 2019-10-30 Se detaljer
TJ Slovan Velvary - FK Chlumec 2019-11-02 Se detaljer
Panthere Sportive du Nde - Coton S De Garoua 2019-10-30 Se detaljer
FC Dnjapro-MCZ - BATE Borisov 2019-10-30 Se detaljer
Slavia Mozyr - Dinamo Minsk 2019-10-30 Se detaljer
Vanlose - HIK Hellerup 2019-11-02 Se detaljer
Holbaek - Avarta 2019-11-03 Se detaljer
FC Helsingor - Slagelse 2019-11-02 Se detaljer
Dalum - Vejgaard 2019-11-02 Se detaljer
Ringkobing - FC Sydvest 2019-11-03 Se detaljer
Brabrand - VSK Aarhus FC 2019-11-02 Se detaljer
Thisted - Aarhus Fremad 2019-11-03 Se detaljer
AB - Middelfart 2019-11-03 Se detaljer
Sicula Leonizio - Cavese 2019-11-03 Se detaljer
Pro Vercelli - Juventus B 2019-10-30 Se detaljer
Casertana - Viterbese 2019-11-03 Se detaljer
LR Vicenza Virtus - Padova 2019-11-03 Se detaljer
SSD Bari - Vibonese 2019-11-03 Se detaljer
Catanzaro - Calcio Avellino SSD 2019-11-02 Se detaljer
Rende - Monopoli 2019-11-03 Se detaljer
Ternana - AZ Picerno ASD 2019-11-03 Se detaljer
Teramo - Bisceglie 2019-11-03 Se detaljer
Potenza - Reggina 2019-11-03 Se detaljer
Csikszereda - Vointa Turnu Magurele 2019-11-01 Se detaljer
Uta Arad - ACS Viitorul Tg Jiu 2019-11-03 Se detaljer
Dunarea Calarasi - CSM Scolar Resita 2019-11-02 Se detaljer
ACS Petrolul 52 - Politehnica Timisoara 2019-11-02 Se detaljer
CS Mioveni - Pandurii 2019-11-02 Se detaljer
Sportul Snagov - Rapid Bucharest 2019-11-03 Se detaljer
Gloria Buzau - Farul Constanta 2019-11-02 Se detaljer
FC Metaloglobus Bucuresti - Arges Pitesti 2019-11-02 Se detaljer
Ripensia Timisoara - Concordia Chiajna 2019-11-02 Se detaljer
Yafoot FC - Stade de Bertoua 2019-10-29 Se detaljer
Academico de Viseu - Porto B 2019-10-30 Se detaljer
CD Nacional Funchal - Varzim 2019-10-30 Se detaljer
Extremadura UD - Girona 2019-11-03 Se detaljer
Oviedo - Almeria 2019-11-01 Se detaljer
Ponferradina - Malaga 2019-11-01 Se detaljer
Alcorcon - Racing Santander 2019-11-02 Se detaljer
Fuenlabrada - Deportivo 2019-11-02 Se detaljer
Elche - Mirandes 2019-11-03 Se detaljer
Zaragoza - Las Palmas 2019-11-03 Se detaljer
Tenerife - Huesca 2019-11-02 Se detaljer
Ankaragucu - Gaziantep FK 2019-11-04 Se detaljer
Viking - Lillestrom 2019-11-03 Se detaljer
Valerenga - Brann 2019-11-03 Se detaljer
Ranheim IL - Stabaek 2019-11-03 Se detaljer
Kayserispor - Fenerbahce 2019-11-03 Se detaljer
Kasimpasa - Malatyaspor 2019-11-03 Se detaljer
Denizlispor - Sivasspor 2019-11-03 Se detaljer
Antalyaspor - Besiktas 2019-11-02 Se detaljer
Alanyaspor - Basaksehir 2019-11-02 Se detaljer
Trabzonspor - Goztepe 2019-11-02 Se detaljer
Konyaspor - Genclerbirligi 2019-11-02 Se detaljer
Galatasaray - Rizespor 2019-11-01 Se detaljer
FK Riga - Rigas Futbola Skola 2019-10-30 Se detaljer
Debreceni VSC - MTK Budapest 2019-10-30 Se detaljer
Pachuca U20 - Monterrey U20 2019-10-30 Se detaljer
Dorados - Atlante 2019-10-30 Se detaljer
Pecs MFC - Rakosmenti 2019-10-30 Se detaljer
MTE 1904 - Tallya KSE 2019-10-30 Se detaljer
Papai Perutz - Vasas 2019-10-30 Se detaljer
Menfoecsanak - Haladas 2019-10-30 Se detaljer
IFK Mariehamn - Honka 2019-10-30 Se detaljer
Red Star Penzing - SV Schwechat 2019-10-29 Se detaljer
Ajax - OFC 2019-10-30 Se detaljer
AFC Amsterdam - ODIN 59 2019-10-30 Se detaljer
De Treffers - FC Twente 2019-10-30 Se detaljer
Excelsior - Heerenveen 2019-10-30 Se detaljer
Harkemase Boys - FC Groningen 2019-10-30 Se detaljer
Spakenburg - ASWH 2019-10-30 Se detaljer
Groene Ster - VVV Venlo 2019-10-30 Se detaljer
Lokomotiva - Varazdin 2019-11-04 Se detaljer
Lokeren - Excelsior Virton 2019-11-03 Se detaljer
Austria Wien (A) - Fc Dornbirn 2019-11-02 Se detaljer
SC Austria Lustenau - FC Wacker Innsbruck 2019-11-03 Se detaljer
Swindon Supermarine - Thatcham Town 2019-10-29 Se detaljer
Soham Town Rangers - St Ives Town 2019-10-29 Se detaljer
Poole Town - Hartley Wintney 2019-10-29 Se detaljer
Atherton Collieries AFC - Scarborough Athletic 2019-10-29 Se detaljer
Dorchester - Salisbury City 2019-10-29 Se detaljer
Maccabi Bnei Raina - Ironi Nesher 2019-10-29 Se detaljer
MS Tira - Bnei Hagolan VeHaGalil 2019-10-29 Se detaljer
FC Zugdidi - FC Shukura Kobuleti 2019-10-29 Se detaljer
FC Telavi - FC Kolkheti Poti 2019-10-29 Se detaljer
Lee Man Warriors - TSW Pegasus 2019-10-29 Se detaljer
Botafogo PB U20 - Sport Club do Recife U20 2019-10-29 Se detaljer
Maccabi Kiryat Ata - Ironi Ramat Hasharon 2019-10-29 Se detaljer
Hapoel Marmorek - Maccabi Tzur Shalom 2019-10-29 Se detaljer
Maccabi Ahva Shaab - Maccabi Ironi Sderot 2019-10-29 Se detaljer
Kaposvar - Ujpest 2019-11-02 Se detaljer
Ferencvaros - Mezokovesd-Zsory 2019-11-02 Se detaljer
Diosgyori - Kisvarda 2019-11-02 Se detaljer
Debrecen - Paks 2019-11-02 Se detaljer
Puskas Akademia - Honved 2019-11-02 Se detaljer
Zalaegerszeg - MOL Vidi 2019-11-02 Se detaljer
Kozarmisleny - Kisvarda 2019-10-30 Se detaljer
Budaors - Zalaegerszeg 2019-10-30 Se detaljer
Fuzesgyarmati SK - Bekescsaba 2019-10-30 Se detaljer
BKV Elore - Ferencvaros 2019-10-30 Se detaljer
FC Dabas - Diosgyori 2019-10-30 Se detaljer
Kazincbarcika - Honved 2019-10-30 Se detaljer
Ker�leti - Nyiregyhaza 2019-10-30 Se detaljer
Peterborough Sports FC - Alvechurch 2019-10-29 Se detaljer
Truro City - Blackfield & Langley 2019-10-29 Se detaljer
Radcliffe Borough - FC Utd Manchester 2019-10-29 Se detaljer
Bromsgrove Sporting FC - Barwell 2019-10-29 Se detaljer
Runcorn Linnets FC - Pontefract Collieries 2019-10-29 Se detaljer
Prescot Cables - Pickering Town 2019-10-29 Se detaljer
Stalybridge - South Shields 2019-10-29 Se detaljer
Dunston UTS - Gainsborough 2019-10-29 Se detaljer
Stourbridge - Nuneaton 2019-10-29 Se detaljer
Leek Town FC - Chasetown 2019-10-29 Se detaljer
Halesowen Town - Stamford 2019-10-29 Se detaljer
Banbury Utd - AFC Rushden and D 2019-10-29 Se detaljer
De Graafschap - Excelsior 2019-11-01 Se detaljer
Cambuur Leeuwarden - NEC Nijmegen 2019-11-01 Se detaljer
Den Bosch - Helmond Sport 2019-11-01 Se detaljer
FC Eindhoven - Jong AZ Alkmaar 2019-11-01 Se detaljer
FC Dordrecht - FC Oss 2019-11-01 Se detaljer
MVV Maastricht - Almere City 2019-11-01 Se detaljer
NAC Breda - Go Ahead Eagles 2019-11-01 Se detaljer
Krasnodar II - FK Avangard Kursk 2019-11-04 Se detaljer
Tomsk - Luch-Energiya 2019-11-03 Se detaljer
FK Chertanovo - Fakel 2019-11-03 Se detaljer
Shinnik - FC Olimpiyets NN 2019-11-03 Se detaljer
FC Chayka - Baltika 2019-11-03 Se detaljer
FC Khimki - Tekstilshchik 2019-11-03 Se detaljer
FK Torpedo Moskva - SKA-Khabarovsk 2019-11-03 Se detaljer
Neftekhimik - FC Armavir 2019-11-03 Se detaljer
Rotor Volgograd - Yenisey Krasnoyarsk 2019-11-03 Se detaljer
Spartak Moscow II - Mordovia Saransk 2019-11-03 Se detaljer
Akhmat Grozny - Ural 2019-11-08 Se detaljer
Rubin Kazan - Dinamo Moscow 2019-11-09 Se detaljer
Rostov - FK Tambov 2019-11-09 Se detaljer
Spartak Moscow - Kryliya Sovetov 2019-11-09 Se detaljer
FC Orenburg - FC Ufa 2019-11-10 Se detaljer
Arsenal Tula - Zenit St Petersburg 2019-11-10 Se detaljer
Sochi - CSKA Moscow 2019-11-10 Se detaljer
Lokomotiv - FK Krasnodar 2019-11-10 Se detaljer
CD Cova Piedade U23 - Sporting Lisbon U23 2019-10-29 Se detaljer
Vitoria de Guimaraes U23 - Rio Ave FC U23 2019-10-29 Se detaljer
Feirense U23 - Portimonense SC U23 2019-10-29 Se detaljer
GD Estoril Praia U23 - Maritimo U23 2019-10-29 Se detaljer
Academica U23 - CD Aves U23 2019-10-29 Se detaljer
Benfica U23 - Famalicao U23 2019-10-29 Se detaljer
NK Radomlje - NK Celje 2019-10-29 Se detaljer
Znicz Pruszkow - Garbarnia 2019-10-29 Se detaljer
Newry - Institute 2019-10-29 Se detaljer
Ballymena - Crusaders 2019-10-29 Se detaljer
Linfield - Cliftonville 2019-10-29 Se detaljer
Club Santos Laguna U20 - Queretaro U20 2019-10-29 Se detaljer
Pumas de la UNAM U20 - Atlas U20 2019-10-29 Se detaljer
San Luis U20 - Club America Mexico U20 2019-10-29 Se detaljer
Veracruz U20 - Puebla FC U20 2019-10-29 Se detaljer
Jamshedpur FC - Hyderabad FC 2019-10-29 Se detaljer
St Pauli II - Hamburg II 2019-10-29 Se detaljer
Ferroviaria SP (W) - SC Corinthians Paulista (W) 2019-10-29 Se detaljer
Schalke 04 II - Rot-Weiss Oberhausen 2019-10-29 Se detaljer
Potters Bar Town - Worthing 2019-10-29 Se detaljer
Carmarthen Town - Aberystwyth 2019-10-29 Se detaljer
Millwall U23 - QPR U23 2019-10-29 Se detaljer
Dundela - Coleraine 2019-10-29 Se detaljer
Slough Town - Welling Utd 2019-10-29 Se detaljer
Dorking Wanderers - Oxford City 2019-10-29 Se detaljer
Eastbourne - Weymouth 2019-10-29 Se detaljer
York City - Boston Utd 2019-10-29 Se detaljer
Stevenage - Fulham U21 2019-10-29 Se detaljer
Accrington - Liverpool U21 2019-10-29 Se detaljer
Doncaster - Man Utd U21 2019-10-29 Se detaljer
Grimsby - Leicester U21 2019-10-29 Se detaljer
Bolton - Man City U21 2019-10-29 Se detaljer
Plymouth - Chelsea U21 2019-10-29 Se detaljer
Tigres FC Zipaquira - Quindio 2019-10-29 Se detaljer
Al Najma (BRN) - Busaiteen Club 2019-10-29 Se detaljer
Manama Club - Al Budaiya 2019-10-29 Se detaljer
St Gallen - Sion 2019-11-02 Se detaljer
Luzern - Lugano 2019-11-03 Se detaljer
FC Basel - Neuchatel Xamax 2019-11-03 Se detaljer
Servette - Young Boys 2019-11-03 Se detaljer
Real Pilar FC - Central Cordoba 2019-10-29 Se detaljer
Thun - FC Zurich 2019-11-02 Se detaljer
Alanyaspor - Inegolspor 2019-10-29 Se detaljer
Adanaspor - Diyarbekirspor 2019-10-29 Se detaljer
Altay - Gorelespor 2019-10-29 Se detaljer
Eyupspor - Konyaspor 2019-10-29 Se detaljer
Nigde Belediyespor - Antalyaspor 2019-10-29 Se detaljer
Hekimoglu Trabzon - Menemen Belediyespor 2019-10-29 Se detaljer
1074 Cankirispor - Rizespor 2019-10-29 Se detaljer
AZ Alkmaar - Emmen 2019-11-10 Se detaljer
Heerenveen - Sparta Rotterdam 2019-11-09 Se detaljer
FC Twente - PEC Zwolle 2019-11-10 Se detaljer
Vitesse Arnhem - FC Groningen 2019-11-08 Se detaljer
Feyenoord - RKC Waalwijk 2019-11-10 Se detaljer
Ajax - FC Utrecht 2019-11-10 Se detaljer
Heracles - VVV Venlo 2019-11-09 Se detaljer
Fortuna Sittard - ADO Den Haag 2019-11-09 Se detaljer
Willem II - PSV 2019-11-10 Se detaljer
Zemplin - Zlate Moravce 2019-11-02 Se detaljer
Dunajska Streda - SK Sered 2019-11-02 Se detaljer
Slovan Bratislava - FK Senica 2019-11-02 Se detaljer
Pohronie - Ruzomberok 2019-11-02 Se detaljer
FC Nitra - Spartak Trnava 2019-11-02 Se detaljer
Nice - Bordeaux 2019-11-08 Se detaljer
Brest - Paris St-G 2019-11-09 Se detaljer
Strasbourg - Nimes 2019-11-09 Se detaljer
Lille - Metz 2019-11-09 Se detaljer
Reims - Angers 2019-11-09 Se detaljer
Marseille - Lyon 2019-11-10 Se detaljer
Montpellier - Toulouse 2019-11-10 Se detaljer
Monaco - Dijon 2019-11-09 Se detaljer
Rennes - Amiens 2019-11-10 Se detaljer
Nantes - St Etienne 2019-11-10 Se detaljer
Odds BK - Mjondalen 2019-11-04 Se detaljer
Sarpsborg - Tromso 2019-11-03 Se detaljer
Bodo Glimt - Haugesund 2019-11-03 Se detaljer
Molde - Kristiansund 2019-11-02 Se detaljer
Drogheda - Finn Harps 2019-10-28 Se detaljer
FK Chlumec - Plzen 2019-10-30 Se detaljer
Banik Ostrava - Slavia Prague 2019-10-30 Se detaljer
Slovan Liberec - Teplice 2019-10-30 Se detaljer
Mlada Boleslav - Zlin 2019-10-30 Se detaljer
Ceske Budejovice - Sparta Prague 2019-10-30 Se detaljer
Achilles Veen - Roda JC 2019-10-29 Se detaljer
SV Oss 20 - FC Oss 2019-10-29 Se detaljer
Koninklijke HFC - SC Telstar 2019-10-29 Se detaljer
Flevo Boys - Katwijk 2019-10-29 Se detaljer
Goes - Cambuur Leeuwarden 2019-10-29 Se detaljer
HOEK - PEC Zwolle 2019-10-29 Se detaljer
GVVV - Helmond Sport 2019-10-29 Se detaljer
Ijsselmeervogels - Den Bosch 2019-10-29 Se detaljer
Rijnsburgse Boys - FC Eindhoven 2019-10-29 Se detaljer
Kagoshima Utd - FC Gifu 2019-10-30 Se detaljer
Trikala - Ergotelis FC 2019-10-31 Se detaljer
Hvidovre - Kolding IF 2019-11-01 Se detaljer
Vejle - Fremad Amager 2019-11-02 Se detaljer
HB Koge - Viborg 2019-11-02 Se detaljer
Skive - Roskilde 2019-11-01 Se detaljer
Vendsyssel FF - Nykobing FC 2019-11-03 Se detaljer
Naestved - Fredericia 2019-11-03 Se detaljer
Club Leon FC (W) - Club Tijuana (W) 2019-10-29 Se detaljer
Tigres (W) - CF America (W) 2019-10-29 Se detaljer
Atlas - San Luis 2019-11-02 Se detaljer
CF America - Santos Laguna 2019-11-03 Se detaljer
Necaxa - Pachuca 2019-11-03 Se detaljer
Queretaro - Tigres 2019-11-02 Se detaljer
FC Juarez - Tijuana 2019-11-04 Se detaljer
Leon - Monarcas Morelia 2019-11-04 Se detaljer
Toluca - Guadalajara 2019-11-03 Se detaljer
Aiolikos Mytilene AFC - Lamia 2019-10-31 Se detaljer
Sint Truidense (Res) - Oud-Heverlee Leuven (Res) 2019-10-28 Se detaljer
Ialisos - Panaitolikos 2019-10-31 Se detaljer
Platanias - Asteras Tripolis 2019-10-31 Se detaljer
SC Telstar - Jong FC Utrecht 2019-11-01 Se detaljer
Solihull Moors - Rangers U21 2019-10-29 Se detaljer
Nieciecza - Gks Jastrzebie 2019-11-02 Se detaljer
GKS Tychy - Stomil Olsztyn 2019-11-03 Se detaljer
Podbeskidzie B-B - Sandecja Nowy Sacz 2019-11-03 Se detaljer
Olimpia Grudziadz - Odra Opole 2019-11-02 Se detaljer
Miedz Legnica - Radomiak Radom 2019-11-02 Se detaljer
Warta Poznan - Chojniczanka Chojnice 2019-11-03 Se detaljer
Stal Mielec - Zaglebie Sosnowiec 2019-11-03 Se detaljer
Wigry Suwalki - Chrobry Glogow 2019-11-03 Se detaljer
SV Meppen - Bayern Munich II 2019-11-03 Se detaljer
Bolton - Fleetwood Town 2019-11-02 Se detaljer
Barnsley - Stoke 2019-11-09 Se detaljer
Leeds - Blackburn 2019-11-09 Se detaljer
Preston - Huddersfield 2019-11-09 Se detaljer
Nottm Forest - Derby 2019-11-09 Se detaljer
Wigan - Brentford 2019-11-09 Se detaljer
Sheff Wed - Swansea 2019-11-09 Se detaljer
Reading - Luton 2019-11-09 Se detaljer
Cardiff - Bristol City 2019-11-10 Se detaljer
Millwall - Charlton 2019-11-09 Se detaljer
QPR - Middlesbrough 2019-11-09 Se detaljer
Birmingham - Fulham 2019-11-09 Se detaljer
Hull - West Brom 2019-11-09 Se detaljer
FC Dordrecht - MVV Maastricht 2019-10-29 Se detaljer
Almere City - Go Ahead Eagles 2019-10-29 Se detaljer
NAC Breda - Emmen 2019-10-29 Se detaljer
Heracles - RKC Waalwijk 2019-10-30 Se detaljer
Sparta Rotterdam - FC Volendam 2019-10-30 Se detaljer
Fortuna Sittard - ADO Den Haag 2019-10-31 Se detaljer
Excelsior - NEC Nijmegen 2019-10-29 Se detaljer
Vitesse Arnhem - De Graafschap 2019-10-29 Se detaljer
Kavala - OFI 2019-10-30 Se detaljer
Sigma Olomouc - Dukla Prague 2019-10-29 Se detaljer
SFC Opava - FK Jablonec 2019-10-29 Se detaljer
Sokolov - Trinec 2019-11-02 Se detaljer
Apollon Larisas FC - Xanthi 2019-10-29 Se detaljer
Olympiakos Volou - Panionios 2019-10-30 Se detaljer
Panachaiki - Panathinaikos 2019-10-30 Se detaljer
Panionios - Aris 2019-11-02 Se detaljer
Panaitolikos - Asteras Tripolis 2019-11-03 Se detaljer
Xanthi - Olympiakos 2019-11-02 Se detaljer
PAOK - Panathinaikos 2019-11-03 Se detaljer
Lamia - NFC Volos 2019-11-04 Se detaljer
AEK Athens - Atromitos 2019-11-03 Se detaljer
Pas Giannina - Veroia 2019-10-29 Se detaljer
Atletico Bucaramanga - La Equidad 2019-10-29 Se detaljer
Santa Fe - Atletico Nacional Medellin 2019-10-30 Se detaljer
Envigado - Deportivo Cali 2019-10-30 Se detaljer
Ind Medellin - Tolima 2019-10-30 Se detaljer
America de Cali S.A - Deportivo Pasto 2019-10-30 Se detaljer
Boyaca Patriotas - Alianza Petrolera 2019-10-30 Se detaljer
Junior FC Barranquilla - Cucuta Deportivo 2019-10-30 Se detaljer
Jaguares de Cordoba - Atletico Huila 2019-10-29 Se detaljer
Once Caldas - Union Magdalena 2019-10-29 Se detaljer
Rionegro - Millonarios 2019-10-29 Se detaljer
Estudiantes de Caseros - CA Atlanta 2019-10-29 Se detaljer
CA Platense - Barracas Central 2019-10-29 Se detaljer
Osijek - Rijeka 2019-11-03 Se detaljer
HNK Gorica - Hajduk Split 2019-11-02 Se detaljer
Slaven Belupo - NK Istra 2019-11-03 Se detaljer
Vinogradar - Lokomotiva 2019-10-30 Se detaljer
Sibenik - Belisce 2019-10-30 Se detaljer
BSK Bijelo Brdo - Slaven Belupo 2019-10-30 Se detaljer
Opatija - Dinamo Zagreb 2019-10-30 Se detaljer
Varazdin - Rijeka 2019-10-30 Se detaljer
SE Palmeiras - Sao Paulo 2019-10-30 Se detaljer
Atletico MG - Chapecoense 2019-10-30 Se detaljer
Avai - Fortaleza EC 2019-10-30 Se detaljer
Ceara SC Fortaleza - Fluminense 2019-10-31 Se detaljer
Vasco da Gama - Gremio 2019-10-31 Se detaljer
Santos - Bahia 2019-10-31 Se detaljer
Botafogo - Cruzeiro MG 2019-11-01 Se detaljer
Internacional - Atletico PR 2019-11-01 Se detaljer
Goias - Flamengo 2019-10-31 Se detaljer
CSA - Corinthians 2019-10-31 Se detaljer
FC Blau Weiss Linz - SV Lafnitz 2019-11-01 Se detaljer
SV Ried - SV Horn 2019-11-01 Se detaljer
Austria Klagenfurt - SKU Amstetten 2019-11-01 Se detaljer
FC Liefering - FC Juniors OO 2019-11-01 Se detaljer
KSV 1919 - Floridsdorfer AC 2019-11-01 Se detaljer
Sk Vorwarts Steyr - Grazer AK 2019-11-01 Se detaljer
FC Sellier & Bellot Vlasim - Zizkov 2019-11-03 Se detaljer
Dukla Prague - Lisen 2019-11-02 Se detaljer
Pardubice - MFK Chrudim 2019-11-02 Se detaljer
Zlin - Plzen 2019-11-04 Se detaljer
Atalanta - Cagliari 2019-11-03 Se detaljer
Verona - Brescia 2019-11-03 Se detaljer
Roma - Napoli 2019-11-02 Se detaljer
AC Milan - Lazio 2019-11-03 Se detaljer
Fiorentina - Parma 2019-11-03 Se detaljer
SPAL - Sampdoria 2019-11-04 Se detaljer
Lecce - Sassuolo 2019-11-03 Se detaljer
Genoa - Udinese 2019-11-03 Se detaljer
Torino - Juventus 2019-11-02 Se detaljer
Bologna - Inter 2019-11-02 Se detaljer
Tskhinvali - Samtredia 2019-10-28 Se detaljer
Waterhouse FC - Cavalier 2019-10-29 Se detaljer
Panserraikos - NFC Volos 2019-10-29 Se detaljer
Tecos FC - Alacranes de Durango 2019-10-28 Se detaljer
Mechelen (Res) - Club Brugge (Res) 2019-10-28 Se detaljer
Gent (Res) - Genk (Res) 2019-10-28 Se detaljer
Standard Liege (Res) - Anderlecht (Res) 2019-10-28 Se detaljer
FV Dudenhofen - Arminia Ludwigshafen 2019-10-28 Se detaljer
Trencin - MFK Skalica 2019-10-30 Se detaljer
FC Nitra - Tatran Lip Mikulas 2019-10-30 Se detaljer
SK Sered - FC Petrzalka 2019-10-30 Se detaljer
Stromsgodset - Rosenborg 2019-11-01 Se detaljer
Odds BK - Haugesund 2019-10-31 Se detaljer
Viking - Ranheim IL 2019-10-30 Se detaljer
Hiroshima - Urawa 2019-10-29 Se detaljer
Shonan - G-Osaka 2019-11-03 Se detaljer
Monaco - Marseille 2019-10-30 Se detaljer
Cuiaba - Bragantino SP 2019-11-02 Se detaljer
Dinamo Zagreb - Inter Zapresic 2019-11-02 Se detaljer
Brondby - SonderjyskE 2019-10-30 Se detaljer
HB Koge - AaB 2019-10-30 Se detaljer
FC Copenhagen - FC Nordsjaelland 2019-10-31 Se detaljer
Viby IF - Randers 2019-10-30 Se detaljer
AGF - OB 2019-10-31 Se detaljer
Kidsgrove Athletic - Colne 2019-10-28 Se detaljer
Beijing Renhe - Guangzhou R&F 2019-11-01 Se detaljer
Union Gurten - SC Austria Lustenau 2019-10-29 Se detaljer
St.Anna - SKU Amstetten 2019-10-29 Se detaljer
ASK Ebreichsdorf - Red Bull Salzburg 2019-10-30 Se detaljer
Vitkovice - Varnsdorf 2019-11-01 Se detaljer
Usti nad Labem - Hradec Kralove 2019-11-01 Se detaljer
FC Zbrojovka Brno - Vysehrad 2019-11-01 Se detaljer
Charlton U23 - Bristol City U23 2019-10-28 Se detaljer
Sheffield Wednesday U23 - Barnsley U23 2019-10-28 Se detaljer
Ipswich U23 - Coventry City U23 2019-10-28 Se detaljer
Crewe Alexandra U23 - Nottm Forest U23 2019-10-28 Se detaljer
Cardiff U23 - C Palace U23 2019-10-28 Se detaljer
Leeds U23 - Burnley U23 2019-10-28 Se detaljer
Newcastle U23 - Middlesbrough U23 2019-10-28 Se detaljer
Reading U23 - Aston Villa U23 2019-10-28 Se detaljer
West Brom U23 - Swansea U23 2019-10-28 Se detaljer
Bolton Wanderers U23 - Wigan Athletic U23 2019-10-28 Se detaljer
Veracruz (W) - FC Juarez (W) 2019-10-28 Se detaljer
Club Necaxa (W) - Santos Laguna (W) 2019-10-28 Se detaljer
Santa Lucia FC - Paola Hibernians FC 2019-10-28 Se detaljer
FC Goa - Bengaluru FC 2019-10-28 Se detaljer
Vitoria de Setubal U23 - Sporting Braga U23 2019-10-28 Se detaljer
BTS Rekord B-B - Gornik Leczna 2019-10-29 Se detaljer
Radomiak Radom - GKS Tychy 2019-10-29 Se detaljer
Blektini Stargard - Sandecja Nowy Sacz 2019-10-29 Se detaljer
Resovia Rzeszow - Lech Poznan 2019-10-29 Se detaljer
LKS Lodz - Gornik Zabrze 2019-10-29 Se detaljer
Miedz Legnica - Gks Jastrzebie 2019-10-29 Se detaljer
Bytovia Bytow - Cracovia Krakow 2019-10-29 Se detaljer
Chelmianka Chelm - Lechia Gdansk 2019-10-30 Se detaljer
DHJ El Jadida - Olympique Khouribga 2019-10-28 Se detaljer
Stal Stalowa Wola - GKS Katowice 2019-10-30 Se detaljer
AS Sale - Chabab Atlas Khenifra 2019-10-28 Se detaljer
Widzew Lodz - Legia Warsaw 2019-10-30 Se detaljer
MS Daburya Osama - Ironi Tiberias 2019-10-28 Se detaljer
FC Legia Warsaw II - Odra Opole 2019-10-30 Se detaljer
Qarabag FK - Sabail 2019-10-28 Se detaljer
Stal Mielec - Pogon Szczecin 2019-10-30 Se detaljer
Pogon Siedlce - Piast Gliwice 2019-10-30 Se detaljer
Olimpia Elblag - Rakow Czestochowa 2019-10-30 Se detaljer
Stomil Olsztyn - Wisla Plock 2019-10-31 Se detaljer
Oud-Heverlee Leuven - Union St Gilloise 2019-11-01 Se detaljer
KFCO Beerschot Wilrijk - Roeselare 2019-11-02 Se detaljer
Westerlo - Lommel 2019-11-02 Se detaljer
Atlanta Utd - Toronto FC 2019-10-31 Se detaljer
Los Angeles FC - Seattle Sounders 2019-10-30 Se detaljer
Guria Lanchkhuti - FC Merani Tbilisi 2019-10-28 Se detaljer
Shevardeni 1906 Tbilisi - Gagra 2019-10-28 Se detaljer
Admira Prague - MAS Taborsko 2019-10-28 Se detaljer
Hermannstadt - Viitorul Constanta 2019-11-08 Se detaljer
Academica Clinceni - CSMS Iasi 2019-11-09 Se detaljer
Botosani - FCSB 2019-11-09 Se detaljer
Chindia Targoviste - Universitatea Craiova 2019-11-09 Se detaljer
Dinamo Bucharest - CFR Cluj 2019-11-10 Se detaljer
ACS Sepsi OSK - Gaz Metan Medias 2019-11-10 Se detaljer
Universitatea Craiova - Dinamo Bucharest 2019-11-04 Se detaljer
Boavista - Braga 2019-10-31 Se detaljer
Santa Clara - Setubal 2019-10-31 Se detaljer
Pacos Ferreira - Sporting Lisbon 2019-10-31 Se detaljer
Famalicao - Gil Vicente 2019-10-30 Se detaljer
Benfica - Portimonense 2019-10-30 Se detaljer
Guimaraes - Belenenses 2019-10-30 Se detaljer
Maritimo - Porto 2019-10-30 Se detaljer
Rio Ave - Moreirense 2019-10-30 Se detaljer
FK Torpedo Moskva - Baltika 2019-10-31 Se detaljer
Ural - Arsenal Tula 2019-10-30 Se detaljer
Gornik Zabrze - Piast Gliwice 2019-11-03 Se detaljer
Pogon Szczecin - Lech Poznan 2019-11-02 Se detaljer
Arka Gdynia - Legia Warsaw 2019-11-03 Se detaljer
Korona Kielce - Zaglebie Lubin 2019-11-02 Se detaljer
Aberdeen - Kilmarnock 2019-11-02 Se detaljer
Cracovia Krakow - Lechia Gdansk 2019-11-02 Se detaljer
Hamilton - Ross Co 2019-11-02 Se detaljer
Jagiellonia Bialystock - LKS Lodz 2019-11-03 Se detaljer
Motherwell - Livingston 2019-11-02 Se detaljer
Slask Wroclaw - Wisla Plock 2019-11-04 Se detaljer
Rakow Czestochowa - Wisla Krakow 2019-11-04 Se detaljer
Hamilton - Aberdeen 2019-10-30 Se detaljer
Celtic - St Mirren 2019-10-30 Se detaljer
Hibernian - Livingston 2019-10-30 Se detaljer
St Johnstone - Hearts 2019-10-30 Se detaljer
Ross Co - Rangers 2019-10-30 Se detaljer
Motherwell - Kilmarnock 2019-10-30 Se detaljer
Arbroath - Alloa 2019-11-02 Se detaljer
Ayr - Partick 2019-11-02 Se detaljer
Dunfermline - Queen of South 2019-11-02 Se detaljer
Granada - Sociedad 2019-11-03 Se detaljer
Inverness CT - Dundee Utd 2019-11-02 Se detaljer
Celta Vigo - Getafe 2019-11-03 Se detaljer
Dundee - Morton 2019-11-01 Se detaljer
Leganes - Eibar 2019-11-03 Se detaljer
Dunfermline - Arbroath 2019-10-29 Se detaljer
Morton - Ayr 2019-10-29 Se detaljer
Osasuna - Alaves 2019-11-03 Se detaljer
Alloa - Dundee 2019-10-29 Se detaljer
Villarreal - Athletic Bilbao 2019-11-03 Se detaljer
Dundee Utd - Partick 2019-10-29 Se detaljer
Valladolid - Mallorca 2019-11-03 Se detaljer
Queen of South - Inverness CT 2019-10-29 Se detaljer
Real Madrid - Betis 2019-11-02 Se detaljer
Sevilla - Atletico Madrid 2019-11-02 Se detaljer
Levante - Barcelona 2019-11-02 Se detaljer
Espanyol - Valencia 2019-11-02 Se detaljer
Parana - Londrina 2019-10-28 Se detaljer
Vila Nova - Brasil de Pelotas 2019-10-29 Se detaljer
Cuiaba - Coritiba 2019-10-30 Se detaljer
Maidenhead - AFC Fylde 2019-10-29 Se detaljer
Dover - Eastleigh 2019-10-29 Se detaljer
Bromley - Stockport 2019-10-29 Se detaljer
Dag and Red - Barrow 2019-10-29 Se detaljer
Boreham Wood - Aldershot 2019-10-29 Se detaljer
Chorley - Ebbsfleet Utd 2019-10-29 Se detaljer
Sutton Utd - FC Halifax Town 2019-10-29 Se detaljer
Harrogate Town - Barnet 2019-10-29 Se detaljer
Torquay - Wrexham 2019-10-29 Se detaljer
Woking - Notts Co 2019-10-29 Se detaljer
Barrow - Sutton Utd 2019-11-02 Se detaljer
Aldershot - Maidenhead 2019-11-02 Se detaljer
Eastleigh - Harrogate Town 2019-11-02 Se detaljer
AFC Fylde - Dover 2019-11-02 Se detaljer
Chelsea - Crystal Palace 2019-11-09 Se detaljer
Stockport - Woking 2019-11-02 Se detaljer
Solihull Moors - Dag and Red 2019-11-02 Se detaljer
Wolves - Aston Villa 2019-11-10 Se detaljer
FC Halifax Town - Torquay 2019-11-02 Se detaljer
Burnley - West Ham 2019-11-09 Se detaljer
Ebbsfleet Utd - Chesterfield 2019-11-02 Se detaljer
Barnet - Chorley 2019-11-02 Se detaljer
Tottenham - Sheff Utd 2019-11-09 Se detaljer
Notts Co - Hartlepool 2019-11-02 Se detaljer
Wrexham - Bromley 2019-11-02 Se detaljer
Leicester - Arsenal 2019-11-09 Se detaljer
Yeovil - Boreham Wood 2019-11-02 Se detaljer
Newcastle - Bournemouth 2019-11-09 Se detaljer
Man Utd - Brighton 2019-11-10 Se detaljer
Norwich - Watford 2019-11-08 Se detaljer
Southampton - Everton 2019-11-09 Se detaljer
Perugia - Ascoli 2019-10-29 Se detaljer
Entella - Cosenza 2019-10-29 Se detaljer
Empoli - Spezia 2019-10-29 Se detaljer
Benevento - US Cremonese 2019-10-30 Se detaljer
Juve Stabia - Pescara 2019-10-29 Se detaljer
Venezia - Pordenone 2019-10-29 Se detaljer
Pisa - Salernitana 2019-10-29 Se detaljer
Cittadella - Livorno 2019-10-29 Se detaljer
Frosinone - Trapani 2019-10-30 Se detaljer
Chievo - Crotone 2019-10-29 Se detaljer
FC Nordsjaelland - AGF 2019-11-03 Se detaljer
AAB - Midtjylland 2019-11-03 Se detaljer
OB - Hobro 2019-11-03 Se detaljer
Randers - Lyngby 2019-11-03 Se detaljer
Esbjerg - AC Horsens 2019-11-01 Se detaljer
FC Copenhagen - SonderjyskE 2019-11-03 Se detaljer
Silkeborg - Brondby 2019-11-04 Se detaljer
Cambridge Utd - Crawley Town 2019-11-02 Se detaljer
Bradford - Exeter 2019-11-02 Se detaljer
Cheltenham - Forest Green 2019-11-02 Se detaljer
Carlisle - Macclesfield 2019-11-02 Se detaljer
Crewe - Port Vale 2019-11-02 Se detaljer
Swindon - Walsall 2019-11-02 Se detaljer
Oldham - Northampton 2019-11-02 Se detaljer
Morecambe - Leyton Orient 2019-11-02 Se detaljer
Mansfield - Colchester 2019-11-02 Se detaljer
Newport County - Salford City 2019-11-02 Se detaljer
Scunthorpe - Stevenage 2019-11-02 Se detaljer
Plymouth - Grimsby 2019-11-02 Se detaljer
Sunderland - Southend 2019-11-02 Se detaljer
Wycombe - Shrewsbury 2019-11-02 Se detaljer
AFC Wimbledon - Lincoln 2019-11-02 Se detaljer
Blackpool - Peterborough 2019-11-02 Se detaljer
Coventry - Accrington 2019-11-02 Se detaljer
Doncaster - Burton 2019-11-02 Se detaljer
Gillingham - Rotherham 2019-11-02 Se detaljer
Portsmouth - Oxford Utd 2019-11-02 Se detaljer
Rochdale - Bristol Rovers 2019-11-02 Se detaljer
Bohemians 1905 - Slovacko 2019-11-01 Se detaljer
Sigma Olomouc - Mlada Boleslav 2019-11-02 Se detaljer
Slavia Prague - Banik Ostrava 2019-11-02 Se detaljer
SFC Opava - Sparta Prague 2019-11-03 Se detaljer
Teplice - Ceske Budejovice 2019-11-03 Se detaljer
MFK Karvina - FK Jablonec 2019-11-03 Se detaljer
Slovan Liberec - Pribram 2019-11-03 Se detaljer
LASK Linz - Austria Vienna 2019-11-03 Se detaljer
Admira Wacker - Hartberg 2019-11-03 Se detaljer
WSG Wattens - SCR Altach 2019-11-03 Se detaljer
Rapid Vienna - St Polten 2019-11-02 Se detaljer
Mattersburg - Red Bull Salzburg 2019-11-02 Se detaljer
Sturm Graz - Wolfsberger AC 2019-11-02 Se detaljer
Eupen - Genk 2019-11-02 Se detaljer
Anderlecht - Cercle Brugge 2019-11-03 Se detaljer
Sint Truiden - KV Oostende 2019-11-02 Se detaljer
Club Brugge - Kortrijk 2019-11-02 Se detaljer
Royal Mouscron-Peruwelz - Antwerp 2019-11-02 Se detaljer
Waasland-Beveren - Zulte-Waregem 2019-11-02 Se detaljer
Gent - Standard 2019-11-03 Se detaljer
Yellow-Red Mechelen - Charleroi 2019-11-03 Se detaljer
Perth Glory - Central Coast Mariners 2019-11-03 Se detaljer
Melbourne City - Wellington Phoenix 2019-11-03 Se detaljer
Western Sydney Wanderers - Brisbane Roar 2019-11-02 Se detaljer
Lanus - Boca Juniors 2019-11-01 Se detaljer
Velez Sarsfield - Huracan 2019-10-31 Se detaljer
Arsenal de Sarandi - Central Cordoba (SdE) 2019-10-31 Se detaljer
Racing Club - Banfield 2019-10-31 Se detaljer
Union Santa Fe - Independiente 2019-10-30 Se detaljer
San Lorenzo - Defensa y Justicia 2019-10-30 Se detaljer
Argentinos Juniors - Talleres 2019-10-30 Se detaljer
River Plate - Colon 2019-10-30 Se detaljer
Atl Tucuman - Patronato 2019-10-29 Se detaljer
Newells - Gimnasia La Plata 2019-10-29 Se detaljer
Estudiantes - Rosario Central 2019-10-29 Se detaljer
Godoy Cruz - Aldosivi 2019-10-29 Se detaljer
Sydney FC - Newcastle Jets 2019-11-01 Se detaljer
Melbourne Victory - Western United 2019-11-02 Se detaljer
Silver Sands FC - St Andrew Lions 2019-10-27 Se detaljer
Queretaro (W) - Toluca (W) 2019-10-27 Se detaljer
FC Atletico Cearense - Caucaia EC 2019-10-27 Se detaljer
CA Temperley - Deportivo Moron 2019-10-28 Se detaljer
UTC Cajamarca - Ayacucho Futbol Club 2019-10-28 Se detaljer
Triestina - Fano 2019-10-28 Se detaljer
Imolese - Carpi 2019-10-28 Se detaljer
Maccabi Tel Aviv - Hapoel Beer Sheva 2019-10-28 Se detaljer
Brann - Bodo Glimt 2019-10-28 Se detaljer
Arges Pitesti - Gloria Buzau 2019-10-28 Se detaljer
Osmanlispor - Akhisar Belediye 2019-10-28 Se detaljer
Ergotelis FC - Platanias 2019-10-28 Se detaljer
Alcudia - Mallorca B 2019-10-27 Se detaljer
CD El Ejido 2012 - Ciudad de Torredonjimeno 2019-10-27 Se detaljer
Gimnastica Segoviana CF - Salamanca CF UDS B 2019-10-27 Se detaljer
Adana Demirspor - Fatih Karagumruk Istanbul 2019-10-27 Se detaljer
SC Beira Mar Aveiro - SC Ideal 2019-10-27 Se detaljer
Berco - Guimaraes B 2019-10-27 Se detaljer
SPVG Frechen 20 - FC Hurth 2019-10-27 Se detaljer
Sao Martinho - Mirandela 2019-10-27 Se detaljer
UD San Fernando - CD Buzanada 2019-10-27 Se detaljer
CD Vera - UD Gran Tarajal 2019-10-27 Se detaljer
EDF Logrono (W) - Sporting de Huelva (W) 2019-10-27 Se detaljer
RS Gimnastica de Torrelavega - CD Cayon 2019-10-27 Se detaljer
RS Gimnastica - CD Cayon 2019-10-27 Se detaljer
Giresunspor - Eskisehirspor 2019-10-27 Se detaljer
Becerril - CD Palencia 2019-10-27 Se detaljer
CDA Navalcarnero - Flat Earth FC 2019-10-27 Se detaljer
Club Sportif Sfaxien - Sportive De Tunis 2019-10-27 Se detaljer
Ben Guerdane - AS Solimane 2019-10-27 Se detaljer
BSC Glasgow FC - Lochee United 2019-10-27 Se detaljer
Racing Club Villalbes - Arenteiro 2019-10-27 Se detaljer
Villanueva CF - CD Cuarte 2019-10-27 Se detaljer
El Palo - Linares Deportivo 2019-10-27 Se detaljer
Sanjoanense - Lusitania 2019-10-27 Se detaljer
Universidad Guadalajara - Correcaminos UAT 2019-10-27 Se detaljer
Vitoria BA U20 - Bahia EC U20 2019-10-27 Se detaljer
Lusitano Vildemoinhos - Valadares Gaia 2019-10-27 Se detaljer
FK Makedonija - Shkendija 2019-10-27 Se detaljer
Leca FC - CD Trofense 2019-10-27 Se detaljer
FK Borec - Akademija Pandev 2019-10-27 Se detaljer
Valencia (W) - UDG Tenerife Sur (W) 2019-10-27 Se detaljer
SD Oyonesa - Yague CF 2019-10-27 Se detaljer
CD Ardoi - UDC Txantrea 2019-10-27 Se detaljer
Villanovense - RCP Valverdeno 2019-10-27 Se detaljer
Xerez CD - Xerez Deportivo FC 2019-10-27 Se detaljer
CD Estradense - CD Barco 2019-10-27 Se detaljer
FC Cartagena II - Lorca Deportiva CF 2019-10-27 Se detaljer
CF Malaga II - Melilla 2019-10-27 Se detaljer
Uniao Madeira - Maria de Fonte SC 2019-10-27 Se detaljer
Mosconia - Club Siero 2019-10-27 Se detaljer
SRD Vimenor CF - UC Cartes 2019-10-27 Se detaljer
Sestao River - SD Beasain 2019-10-27 Se detaljer
CE Manresa - CF Peralada 2019-10-27 Se detaljer
Granollers EC - FC Santfeliuenc 2019-10-27 Se detaljer
UE Vilassar de Mar - UE Sants 2019-10-27 Se detaljer
Terrassa - UA Horta 2019-10-27 Se detaljer
Crevillente Deportivo - Elche Ilicitano 2019-10-27 Se detaljer
FC Olimpic Xativa - CF Intercity 2019-10-27 Se detaljer
Vilamarxant CF - Recambios Colon CD 2019-10-27 Se detaljer
Atletico Ibanes - Albacete Balompie II 2019-10-27 Se detaljer
Rayo Vallecano B - Futbol Alcobendas Sport 2019-10-27 Se detaljer
CF Calamocha - Real Zaragoza II 2019-10-27 Se detaljer
Polvorin FC - Deportivo La Coruna II 2019-10-27 Se detaljer
UD Paiosaco - CD Choco 2019-10-27 Se detaljer
Harbour View FC - Tivoli Gardens 2019-10-28 Se detaljer
Harbour View FC - Tivoli Gardens 2019-10-27 Se detaljer
Arzignanochiampo - Feralpisalo 2019-10-27 Se detaljer
Albinoleffe - Alessandria 2019-10-27 Se detaljer
Sudtirol - SS Virtus Verona 1921 2019-10-27 Se detaljer
Aurora Pro Patria 1919 - Carrarese 2019-10-27 Se detaljer
Robur Siena - Pro Vercelli 2019-10-27 Se detaljer
Bisceglie - US Virtus Francavilla Calcio 2019-10-27 Se detaljer
Monopoli - Potenza 2019-10-27 Se detaljer
AC Nardo - Foggia 2019-10-27 Se detaljer
Lucchese - Fossano Calcio Ssd 2019-10-27 Se detaljer
Juventus FC (W) - SSD Fiorentina WFC (W) 2019-10-27 Se detaljer
Bnei Yehuda - Beitar Jerusalem 2019-10-27 Se detaljer
Maccabi Tamra - Hapoel Asi Gilboa 2019-10-27 Se detaljer
Chennaiyin FC - Mumbai City FC 2019-10-27 Se detaljer
CD Motagua - Real Espana 2019-10-27 Se detaljer
Malacateco - Comunicaciones 2019-10-27 Se detaljer
AOK Kerkyra - Panachaiki 2019-10-27 Se detaljer
Duisburg (W) - Frankfurt (W) 2019-10-27 Se detaljer
1. FC Koln (W) - Freiburg (W) 2019-10-27 Se detaljer
Hoffenheim (W) - SC Sand (W) 2019-10-27 Se detaljer
FF USV Jena Women - Bayern Munich (W) 2019-10-27 Se detaljer
SV Rot-Weiss Walldorf - KSV Baunatal 2019-10-27 Se detaljer
ASC 09 Dortmund - Preussen Munster ll 2019-10-27 Se detaljer
TUS Erndtebruck - Sportfreunde Siegen 2019-10-27 Se detaljer
Hansa Rostock II - SC Staaken 1919 2019-10-27 Se detaljer
SpVg Schonnebeck - Velbert 2019-10-27 Se detaljer
MK Dons - Tranmere 2019-11-02 Se detaljer
West Ham United (W) - Chelsea (W) 2019-10-27 Se detaljer
Bristol City (W) - Tottenham (W) 2019-10-27 Se detaljer
Arsenal (W) - Man City (W) 2019-10-27 Se detaljer
Birmingham (W) - Liverpool (W) 2019-10-27 Se detaljer
Man Utd (W) - Reading (W) 2019-10-27 Se detaljer
Everton (W) - Brighton (W) 2019-10-27 Se detaljer
London Bees (W) - Crystal Palace (W) 2019-10-27 Se detaljer
London City Lionesses - Lewes (W) 2019-10-27 Se detaljer
Sheffield United (W) - Charlton (W) 2019-10-27 Se detaljer
CD Fas - El Vencedor 2019-10-27 Se detaljer
Santa Tecla - Alianza FC (SLV) 2019-10-27 Se detaljer
Once Municipal - AD Isidro Metapan 2019-10-27 Se detaljer
CD Municipal Limeno - Sonsonate FC 2019-10-27 Se detaljer
Aarhus Fremad II - Vri FC 2019-10-27 Se detaljer
Gaj Mace - NK Bistra 2019-10-27 Se detaljer
Deportivo Saprissa - Cs Herediano 2019-10-27 Se detaljer
Guadalupe F.C - Municipal Grecia 2019-10-27 Se detaljer
LD Alajuelense - CS Cartagines 2019-10-27 Se detaljer
AS Fortuna Mfou - Stade Renard 2019-10-27 Se detaljer
Fovu Club de Baham - Dragon Club de Yaounde 2019-10-27 Se detaljer
SC Internacional B - Gremio Esportivo Bage 2019-10-27 Se detaljer
Mirassol - XV de Piracicaba 2019-10-27 Se detaljer
Cruzeiro U20 - Palmeiras U20 2019-10-27 Se detaljer
RB Brasil U20 - Santos U20 2019-10-27 Se detaljer
Borac Banja Luka - Tuzla City 2019-10-27 Se detaljer
FK Sumqayit - Neftchi Baku 2019-10-27 Se detaljer
Ionikos - Ialysos 2019-10-27 Se detaljer
Ham-Kam - Strommen 2019-10-27 Se detaljer
HJK Helsinki - IFK Mariehamn 2019-10-27 Se detaljer
FK Backa Topola - FK Proleter 2019-10-27 Se detaljer
Partizan Belgrade - FK Spartak 2019-10-27 Se detaljer
Indija - Cukaricki 2019-10-27 Se detaljer
Atletico Tacoronte - Lanzarote 2019-10-27 Se detaljer
Alhaurin de la Torre CF - Loja CF 2019-10-27 Se detaljer
Kasetsart FC - Ubon UMT Utd 2019-10-27 Se detaljer
Lampang FC - Khonkaen 2019-10-27 Se detaljer
Samut Songkhram - Navy FC 2019-10-27 Se detaljer
MKS Pogon Szczecin II - Kotwica Kolobrzeg 2019-10-27 Se detaljer
Lechia Tomaszow - Ruch W Mazowieckie 2019-10-27 Se detaljer
Ha Noi T and T - Ho Chi Minh City 2019-10-27 Se detaljer
Binh Duong - Quang Nam 2019-10-27 Se detaljer
FC Saburtalo Tbilisi - Dinamo Tbilisi 2019-10-27 Se detaljer
FC Lokomotivi Tbilisi - Dila Gori 2019-10-27 Se detaljer
FC Rustavi - Torpedo Kutaisi 2019-10-27 Se detaljer
SV Innsbruck - SV Vols 2019-10-27 Se detaljer
Eastern AA - Kitchee SC 2019-10-27 Se detaljer
FC Ulaanbaatar - Khangarid Klub 2019-10-27 Se detaljer
Baltika - FK Torpedo Moskva 2019-10-27 Se detaljer
FC Olimpiyets NN - Neftekhimik 2019-10-27 Se detaljer
FC Armavir - Tomsk 2019-10-27 Se detaljer
FK Avangard Kursk - FC Khimki 2019-10-27 Se detaljer
Mordovia Saransk - Shinnik 2019-10-27 Se detaljer
FC Chayka - Fakel 2019-10-27 Se detaljer
Covilha - Cova da Piedade 2019-10-27 Se detaljer
Estoril Praia - Oliveirense 2019-10-27 Se detaljer
Varzim - Chaves 2019-10-27 Se detaljer
Farense - Leixoes 2019-10-27 Se detaljer
Melgar - Alianza Lima 2019-10-27 Se detaljer
Carlos Mannucci - Sport Boys (Per) 2019-10-27 Se detaljer
CE Europa - UE Castelldefels 2019-10-27 Se detaljer
CP San Cristobal - FC Vilafranca 2019-10-27 Se detaljer
UE Sant Andreu - Pobla de Mafumet CF 2019-10-27 Se detaljer
Olimpia - Libertad 2019-10-27 Se detaljer
Sportivo San Lorenzo - Deportivo Santani 2019-10-27 Se detaljer
Alianza FC (Pan) - San Francisco FC 2019-10-27 Se detaljer
KFUM Oslo - Kongsvinger 2019-10-27 Se detaljer
Tallinna Kalev II - Parnu JK Vaprus 2019-10-27 Se detaljer
Sandnes Ulf - Skeid 2019-10-27 Se detaljer
Raufoss - Sogndal 2019-10-27 Se detaljer
Balzan FC - Sirens FC 2019-10-27 Se detaljer
Hamrun Spartans FC - Birkirkara 2019-10-27 Se detaljer
Catanzaro - Rende 2019-10-27 Se detaljer
Teramo - Casertana 2019-10-27 Se detaljer
Catania - SSD Bari 2019-10-27 Se detaljer
Levante UD (W) - Sevilla FC (W) 2019-10-27 Se detaljer
Deportivo La Coruna (W) - CD Tacon (W) 2019-10-27 Se detaljer
Erzurum BB - Hatayspor 2019-10-27 Se detaljer
KP Legia Warsaw II - Swit Nowy Dwor 2019-10-27 Se detaljer
Santarem - Praiense SC 2019-10-27 Se detaljer
FK Ryazan - Khimki II 2019-10-27 Se detaljer
Club Atletico de Pinto - AD Parla 2019-10-27 Se detaljer
CF Trujillo - UD Fuente de Cantos 2019-10-27 Se detaljer
CD Siete Villas - CD Laredo 2019-10-27 Se detaljer
CD Santurtzi - Sociedad C 2019-10-27 Se detaljer
Paterna CF - CD Roda 2019-10-27 Se detaljer
AD Torrejon - AD Union Adarve 2019-10-27 Se detaljer
Conquense - Manchego Ciudad Real 2019-10-27 Se detaljer
CD San Fernando de Henares - Ed Moratalaz 2019-10-27 Se detaljer
Sad Villaverde San Andres - RCD Carabanchel 2019-10-27 Se detaljer
AD San Juan de Mozarrifar - CD Valdefierro 2019-10-27 Se detaljer
Estrella Grana El Palmar - CD Plus Ultra 2019-10-27 Se detaljer
Cordoba B - Lucena CF 2019-10-27 Se detaljer
Tekstilshchik - Rotor Volgograd 2019-10-27 Se detaljer
MFK Ruzomberok B - MFk Skalica 2019-10-27 Se detaljer
Samorin - Tatran Lip Mikulas 2019-10-27 Se detaljer
Slavoj Trebisov - Dubnica 2019-10-27 Se detaljer
MSK Zilina II - KFC Komarno 2019-10-27 Se detaljer
FC Spartak Trnava (W) - Spartak Myjava (W) 2019-10-27 Se detaljer
Boeung Ket - Soltilo Angkor FC 2019-10-27 Se detaljer
Yenisey Krasnoyarsk - FK Chertanovo 2019-10-27 Se detaljer
FK Krasnodar (Res) - FK Orenburg (Res) 2019-10-27 Se detaljer
Kumamoto - Azul Claro Numazu 2019-10-27 Se detaljer
Luch-Energiya - Krasnodar II 2019-10-27 Se detaljer
Kitakyushu - Yokohama SCC 2019-10-27 Se detaljer
Thespakusatsu Gunma - Toyama 2019-10-27 Se detaljer
G-Osaka U23 - C-Osaka U23 2019-10-27 Se detaljer
FC Tokyo U23 - Fukushima Utd 2019-10-27 Se detaljer
Erchim FC - FC Deren Sumida 2019-10-27 Se detaljer
Nagano Parceiro - Kamatamare Sanuki 2019-10-27 Se detaljer
Grulla Morioka - Tottori 2019-10-27 Se detaljer
Alemannia Aachen - Mgladbach II 2019-10-27 Se detaljer
Union Comercio - Binacional 2019-10-27 Se detaljer
Wydad Casablanca - CAYB Youssoufia Berrechid 2019-10-27 Se detaljer
KPV - TPS 2019-10-27 Se detaljer
FC Osaka - Matsue City FC 2019-10-27 Se detaljer
Tampico Madero - Zacatepec 2019-10-27 Se detaljer
Plaza Amador - CD Universitario 2019-10-27 Se detaljer
Managua FC - Real Madriz 2019-10-27 Se detaljer
Chalatenango - Independiente FC 2019-10-27 Se detaljer
Universitario de Deportes - AD Cantolao 2019-10-27 Se detaljer
Deportivo CAFESSA - Reboceros De La Piedad 2019-10-27 Se detaljer
Pride of Gall Hill - Youth Milan 2019-10-26 Se detaljer
Sao Paulo U20 - AD Sao Caetano do Sul U20 2019-10-26 Se detaljer
CRB Maceio U20 - AD Confianca U20 2019-10-26 Se detaljer
CS Paraibano U20 - CSA U20 2019-10-26 Se detaljer
TFC Maracaibo - CD Hermanos Colmenarez 2019-10-26 Se detaljer
EC Sao Bernardo SP - Sao Caetano 2019-10-26 Se detaljer
US Pianese - Olbia 2019-10-27 Se detaljer
AZ Picerno ASD - Paganese 2019-10-27 Se detaljer
Calcio Avellino SSD - Reggina 2019-10-27 Se detaljer
Novara - Pistoiese 2019-10-27 Se detaljer
Juventus B - Pergolettese 2019-10-27 Se detaljer
Cavese - Rieti 2019-10-27 Se detaljer
Arezzo - Giana Erminio 2019-10-27 Se detaljer
Vibonese - Ternana 2019-10-27 Se detaljer
Rimini - Fermana 2019-10-27 Se detaljer
Modena - Reggiana 2019-10-27 Se detaljer
Sektzia Nes Tziona - Hapoel Eran Hadera 2019-10-27 Se detaljer
Soroksar - Budaors 2019-10-27 Se detaljer
Csakvar - Bekescsaba 2019-10-27 Se detaljer
Dorogi - Gyori 2019-10-27 Se detaljer
Budafoki - Vac 2019-10-27 Se detaljer
Gyirmot - Vasas 2019-10-27 Se detaljer
Haladas - Nyiregyhaza 2019-10-27 Se detaljer
Hoi King SA - Citizen AA 2019-10-27 Se detaljer
Wing Yee - North District 2019-10-27 Se detaljer
South China - Hong Kong FC 2019-10-27 Se detaljer
Hong Kong Sapling - Dreams Metro Gallery 2019-10-27 Se detaljer
Norderstedt - Drochtersen-Assel 2019-10-27 Se detaljer
VFB Oldenburg - Luneburg 2019-10-27 Se detaljer
Chemie Leipzig - VfB Auerbach 2019-10-27 Se detaljer
Babelsberg - Cottbus 2019-10-27 Se detaljer
BFC Dynamo - Meuselwitz 2019-10-27 Se detaljer
Kuressaare - Nomme Kalju 2019-10-27 Se detaljer
Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 2019-10-27 Se detaljer
FC Liege - Rupel Boom 2019-10-27 Se detaljer
Shakhter Soligorsk - BATE Borisov 2019-10-27 Se detaljer
Vitebsk - Torpedo Belaz 2019-10-27 Se detaljer
Grand-Quevilly - Quevilly Rouen 2019-10-26 Se detaljer
Vasalunds IF - BK Forward 2019-10-27 Se detaljer
Oddevold - Skovde AIK 2019-10-27 Se detaljer
Rynninge - Bodens 2019-10-27 Se detaljer
Team TG FF - Akropolis IF 2019-10-27 Se detaljer
Gefle - Karlslunds IF Hfk 2019-10-27 Se detaljer
Nykopings BIS - Umea FC 2019-10-27 Se detaljer
USSA Vertou - Laval 2019-10-26 Se detaljer
SKA-Khabarovsk - Spartak Moscow II 2019-10-27 Se detaljer
Uni San Martin - Sporting Cristal 2019-10-27 Se detaljer
Alianza Universidad - Sport Huancayo 2019-10-27 Se detaljer
Jerv - Nest-Sotra 2019-10-27 Se detaljer
Entente SSG - Gobelins F.C. 2019-10-26 Se detaljer
Cimarrones de Sonora - UAEM Potros 2019-10-27 Se detaljer
Cafetaleros - Venados FC 2019-10-27 Se detaljer
Viterbese - Sicula Leonizio 2019-10-27 Se detaljer
SW Rehden - Heider SV 2019-10-27 Se detaljer
Hannoverscher SC - Kieler SV Holstein II 2019-10-27 Se detaljer
Progres Niedercorn - Una Strassen 2019-10-26 Se detaljer
Zemplin - Slovan Bratislava 2019-10-27 Se detaljer
Spartak Trnava - Zilina 2019-10-27 Se detaljer
Ruch Chorzow - Polonia Bytom 2019-10-26 Se detaljer
Mineros de Fresnillo FC - Murcielagos FC 2019-10-27 Se detaljer
Guarani (Par) - Cerro Porteno 2019-10-26 Se detaljer
Pahang - Kedah 2019-10-26 Se detaljer
Selangor - Johor Darul Takzim 2019-10-26 Se detaljer
Club Brugge (W) - Standard (W) 2019-10-26 Se detaljer
Leiria - Benfica Castelo Branco 2019-10-26 Se detaljer
Aurora FC - Achuapa FC 2019-10-26 Se detaljer
Shakhtar Donetsk U21 - PFC Oleksandria U21 2019-10-26 Se detaljer
FC Ruh Brest - FC Slonim 2019-10-26 Se detaljer
Slavia Praha B - Sparta Prague B 2019-10-27 Se detaljer
FK Blansko - Znojmo 2019-10-27 Se detaljer
Banik Ostrava B - MFK Frydek-Mistek 2019-10-27 Se detaljer
FC Fastav Zlin B - FC Odra Petrkovice 2019-10-27 Se detaljer
Varnsdorf - Sokolov 2019-10-27 Se detaljer
Sokol Brozany - Slovan Liberec B 2019-10-27 Se detaljer
Hajduk Split II - NK Sesvete 2019-10-27 Se detaljer
NK Croatia Zmijavci - GNK Dinamo Zagreb II 2019-10-27 Se detaljer
Rudes - NK Hrvatski Dragovoljac 2019-10-27 Se detaljer
Marilia - Paulista Jundiai 2019-10-26 Se detaljer
Gosport Borough - Farnborough FC 2019-10-26 Se detaljer
Grantham Town - Rushall Olympic 2019-10-26 Se detaljer
Basford United FC - Mickleover Sports 2019-10-26 Se detaljer
Lowestoft Town - Coalville Town 2019-10-26 Se detaljer
Tamworth FC - Leiston 2019-10-26 Se detaljer
Biggleswade Town - Bedworth Utd 2019-10-26 Se detaljer
Whitehawk - Hendon 2019-10-26 Se detaljer
Jocoro - CD Aguila 2019-10-26 Se detaljer
Prykarpattya Ivano Frankivsk - Hirnyk-Sport Komsom 2019-10-26 Se detaljer
Gualaceo SC - CDS Santa Rita 2019-10-26 Se detaljer
Corinthians U20 - Ituano FC U20 2019-10-26 Se detaljer
Wolfsburg (W) - SG Essen-Schonebeck (W) 2019-10-26 Se detaljer
Sibenik - Cibalia Vinkovci 2019-10-26 Se detaljer
Chernomorets Odesa - MFC Metalurh Zaporizhya 2019-10-26 Se detaljer
Volyn - FC Minaj 2019-10-26 Se detaljer
Dynamo Kyiv U21 - Karpaty Lviv U21 2019-10-26 Se detaljer
Betis (W) - Rayo Vallecano (W) 2019-10-26 Se detaljer
SD Balmaseda FC - CD Basconia 2019-10-26 Se detaljer
JD Somorrostro - Sodupe UC 2019-10-26 Se detaljer
CD Acero - Club Atletico Saguntino 2019-10-26 Se detaljer
Villarreal CF III - UD Beniganim 2019-10-26 Se detaljer
Hercules CF II - Alcoyano 2019-10-26 Se detaljer
FC Jove Espanol - UD Alzira 2019-10-26 Se detaljer
CD Burgos Promesas - SD Atletico Tordesillas 2019-10-26 Se detaljer
Real Betis B - Sevilla C 2019-10-26 Se detaljer
UD Tamaraceite - CD Tenerife II 2019-10-26 Se detaljer
Atletico Union Guimar - CF Union Viera 2019-10-26 Se detaljer
Lorca FC - Mazarron 2019-10-26 Se detaljer
Brunei DPMM FC - Warriors FC 2019-10-26 Se detaljer
Vojvodina - FK Javor Ivanjica 2019-10-26 Se detaljer
Macva Sabac - Mladost Lucani 2019-10-26 Se detaljer
Rad - Radnicki Nis 2019-10-26 Se detaljer
Radnik Surdulica - Crvena Zvezda 2019-10-26 Se detaljer
Rodina - Znamya Truda 2019-10-26 Se detaljer
Jutrzenka Giebultow - MKS Podlasie 2019-10-26 Se detaljer
Corinthians (W) - America De Cali (W) 2019-10-26 Se detaljer
Al-Sadd - Al Ahli (QAT) 2019-10-26 Se detaljer
Molinos El Pirata - Universidad Cesar Vallejo 2019-10-26 Se detaljer
Sporting San Miguelito - Arabe Unido 2019-10-26 Se detaljer
Odd II - Asker 2019-10-26 Se detaljer
Brumunddal - Kongsvinger Il 2019-10-26 Se detaljer
Bodo Glimt 2 - Lillestrom II 2019-10-26 Se detaljer
Larne - Institute 2019-10-26 Se detaljer
Atlantas Klaipeda - FK Palanga 2019-10-26 Se detaljer
Riteriai - Baltija Panevezys 2019-10-26 Se detaljer
Kazma Sc - Al-Shabab 2019-10-26 Se detaljer
Al Nasar (KUW) - Al Salmiyah 2019-10-26 Se detaljer
Kairat Almaty - Tobol Kostanay 2019-10-26 Se detaljer
Northeast United - Odisha 2019-10-26 Se detaljer
Honduras Progreso - Real de Minas 2019-10-26 Se detaljer
Petapa - Capitalinos 2019-10-26 Se detaljer
CSD Municipal - Club Deportivo Iztapa 2019-10-26 Se detaljer
Tallinna JK Legion - Kohtla-Jarve 2019-10-26 Se detaljer
Avanhard Kramatorsk - Rukh Vynnyky 2019-10-26 Se detaljer
MFC Mykolaiv - FC Cherkashchyna-Akademiya 2019-10-26 Se detaljer
Kremin Kreminchuh - Metalist 1925 2019-10-26 Se detaljer
Altay - Menemen Belediyespor 2019-10-26 Se detaljer
Istanbulspor - Bursaspor 2019-10-26 Se detaljer
Umraniyespor - Altinordu 2019-10-26 Se detaljer
Balikesirspor - Adanaspor 2019-10-26 Se detaljer
Salyut - FK Rotor Volgograd II 2019-10-26 Se detaljer
FK Metallurg Lipetsk - FK Khimik Novomoskovsk 2019-10-26 Se detaljer
Nafta Lendava - NK Radomlje 2019-10-26 Se detaljer
Madrid (W) - Barcelona (W) 2019-10-26 Se detaljer
Al-Duhail SC - Al Gharafa 2019-10-26 Se detaljer
Inhulets Petrove - Balkany Zorya 2019-10-26 Se detaljer
Vittsjo (W) - Djurgardens IF DFF (W) 2019-10-26 Se detaljer
Kristianstads (W) - Rosengard (W) 2019-10-26 Se detaljer
Casa Pia - Academico de Viseu 2019-10-26 Se detaljer
Benfica B - CD Nacional Funchal 2019-10-26 Se detaljer
Feirense - Mafra 2019-10-26 Se detaljer
Porto B - Vilafranquense 2019-10-26 Se detaljer
FBK Karlstad - Sollentuna FF 2019-10-26 Se detaljer
Eskilsminne - FC Trollhattan 2019-10-26 Se detaljer
Senja - Alta 2019-10-26 Se detaljer
Gryf Wejherowo - KKS Lech Poznan II 2019-10-26 Se detaljer
Gornik Leczna - Skra Czestochowa 2019-10-26 Se detaljer
SP Falcons FC - Khaan Khuns 2019-10-26 Se detaljer
Anduud City FC - Khoromkhon Klub 2019-10-26 Se detaljer
Mainz II - Elversberg 2019-10-26 Se detaljer
FUS Rabat - FAR Rabat 2019-10-26 Se detaljer
Leones Negros Udg - Atletico Reynosa F.C. 2019-10-26 Se detaljer
Weiche Flensburg - St Pauli II 2019-10-26 Se detaljer
Valletta - Tarxien Rainbows FC 2019-10-26 Se detaljer
SV Turkgucu-Ataspor - Heimstetten 2019-10-26 Se detaljer
Illertissen - Garching 2019-10-26 Se detaljer
Eichstatt - Schweinfurt 2019-10-26 Se detaljer
Lichtenberg 47 - Altglienicke 2019-10-26 Se detaljer
Hapoel K Saba - Maccabi Haifa 2019-10-26 Se detaljer
Man City U23 - Arsenal U23 2019-10-26 Se detaljer
Hapoel Kiryat Shmona - Hapoel Raanana 2019-10-26 Se detaljer
Maccabi Netanya - FC Ashdod 2019-10-26 Se detaljer
Hapoel Haifa - Hapoel Tel Aviv 2019-10-26 Se detaljer
CD Marathon - Vida 2019-10-26 Se detaljer
Lyon (W) - Bordeaux (W) 2019-10-26 Se detaljer
FC Maardu - FCI Tallinn 2019-10-26 Se detaljer
Cadiz B - CP Villarrobledo 2019-10-27 Se detaljer
Cordoba - San Fernando CD 2019-10-27 Se detaljer
Recreativo Huelva - FC Cartagena 2019-10-27 Se detaljer
Real Murcia - Atletico Sanluqueno CF 2019-10-27 Se detaljer
Yeclano Deportivo - Don Benito 2019-10-27 Se detaljer
La Nucia - SD Ejea 2019-10-27 Se detaljer
Espanyol B - Badalona 2019-10-27 Se detaljer
Valencia-Mestalla - Prat 2019-10-27 Se detaljer
CD Castellon - Villarreal B 2019-10-27 Se detaljer
Radnik Bijeljina - Siroki Brijeg 2019-10-26 Se detaljer
Sociedad B - CD Calahorra 2019-10-26 Se detaljer
Zrinjski - Zeljeznicar 2019-10-26 Se detaljer
CD Alaves B - Haro 2019-10-27 Se detaljer
Guijuelo - CA Osasuna II 2019-10-27 Se detaljer
Santa Eulalia - UP Langreo 2019-10-27 Se detaljer
Real Madrid Castilla - Racing de Ferrol 2019-10-26 Se detaljer
CD Las Rozas - CF Rayo Majadahonda 2019-10-27 Se detaljer
Slutsk - Slavia Mozyr 2019-10-26 Se detaljer
FC Gomel - Dinamo Brest 2019-10-26 Se detaljer
Isloch - FC Dnjapro-MCZ 2019-10-26 Se detaljer
AS Khroub - Amal Bou Saada 2019-10-26 Se detaljer
DRB Tadjenant - JSM Bejaia 2019-10-26 Se detaljer
MO Bejaia - ASM Oran 2019-10-26 Se detaljer
SKA Rostov - Alania Vladikavkaz 2019-10-26 Se detaljer
Drava (Slovenia) - NK Fuzinar 2019-10-26 Se detaljer
Real Sociedad (W) - Atletico Madrid (W) 2019-10-26 Se detaljer
Blektini Stargard - Legionovia Legionowo 2019-10-26 Se detaljer
Sporting Lisbon U23 - GD Estoril Praia U23 2019-10-26 Se detaljer
Zvezda St Petersburg - FK Veles Moscow 2019-10-26 Se detaljer
Nakhon Ratchasima - Sukhothai 2019-10-26 Se detaljer
Bangkok Utd - PTT Rayong 2019-10-26 Se detaljer
Chiang Mai - Buriram Utd 2019-10-26 Se detaljer
Chonburi - Chainat Hornbill 2019-10-26 Se detaljer
Port FC - Samut Prakan 2019-10-26 Se detaljer
Wolves - Slovan Bratislava 2019-11-07 Se detaljer
Espanyol - Ludogorets 2019-11-07 Se detaljer
Ferencvaros - CSKA Moscow 2019-11-07 Se detaljer
Oleksandria - St Etienne 2019-11-07 Se detaljer
Feyenoord - Young Boys 2019-11-07 Se detaljer
Mgladbach - Roma 2019-11-07 Se detaljer
Man Utd - Partizan Belgrade 2019-11-07 Se detaljer
Braga - Besiktas 2019-11-07 Se detaljer
Wolfsburg - Gent 2019-11-07 Se detaljer
Rangers - Porto 2019-11-07 Se detaljer
Wolfsberger AC - Basaksehir 2019-11-07 Se detaljer
CFR Cluj - Rennes 2019-11-07 Se detaljer
APOEL - Qarabag FK 2019-11-07 Se detaljer
FC Copenhagen - Dynamo Kiev 2019-11-07 Se detaljer
FC Basel - Getafe 2019-11-07 Se detaljer
Lask Linz - PSV 2019-11-07 Se detaljer
F91 Dudelange - Sevilla 2019-11-07 Se detaljer
Lazio - Celtic 2019-11-07 Se detaljer
FK Krasnodar - Trabzonspor 2019-11-07 Se detaljer
Lugano - Malmo FF 2019-11-07 Se detaljer
Rosenborg - Sporting Lisbon 2019-11-07 Se detaljer
Standard - Eintracht Frankfurt 2019-11-07 Se detaljer
FC Astana - Az Alkmaar 2019-11-07 Se detaljer
Guimaraes - Arsenal 2019-11-06 Se detaljer
Energetik - BGU Minsk - Dinamo Minsk 2019-10-26 Se detaljer
FK Suduva - VMFD Zalgiris 2019-10-26 Se detaljer
Famalicao U23 - Feirense U23 2019-10-26 Se detaljer
Espanyol (W) - Athletic Bilbao (W) 2019-10-26 Se detaljer
Tulevik Viljandi - Trans Narva 2019-10-26 Se detaljer
Tallinna Kalev - Tammeka Tartu 2019-10-26 Se detaljer
Lyn - Mjondalen 2 2019-10-26 Se detaljer
Penafiel - Academica 2019-10-26 Se detaljer
Bergen Nord - Brann II 2019-10-26 Se detaljer
Stabaek II - Sarpsborg 08 FF II 2019-10-26 Se detaljer
Lokomotiv Oslo - Valerenga II 2019-10-26 Se detaljer
Fyllingsdalen - Stromsgodset II 2019-10-26 Se detaljer
Tyumen - FK Ural (Res) 2019-10-26 Se detaljer
Krylia Sovetov Samara (Res) - Zenit St Petersburg 2019-10-26 Se detaljer
CSKA Moscow (Res) - Dynamo Moscow (Res) 2019-10-26 Se detaljer
FK Ufa II - Zvezda Perm 2019-10-26 Se detaljer
Kufstein - SV Worgl 2019-10-26 Se detaljer
Akhmat Grozny (Res) - Arsenal Tula (Res) 2019-10-26 Se detaljer
Hong Kong Rangers FC - TSW Pegasus 2019-10-26 Se detaljer
Setagaya Sfida (W) - Cerezo Osaka Sakai (W) 2019-10-26 Se detaljer
Bunnys Kyoto SC (W) - Harima (W) 2019-10-26 Se detaljer
Yamato Sylphid (W) - Spring Yokohama FC (W) 2019-10-26 Se detaljer
Tokushima - Mito 2019-10-27 Se detaljer
Albirex Niigata - Kyoto 2019-10-27 Se detaljer
Shimizu - Iwata 2019-11-02 Se detaljer
Oita - FC Tokyo 2019-11-02 Se detaljer
Kobe - Sendai 2019-11-02 Se detaljer
Tosu - Yokohama FM 2019-11-02 Se detaljer
C-Osaka - Matsumoto 2019-11-02 Se detaljer
Sapporo - Nagoya 2019-11-02 Se detaljer
General Diaz - Deportivo Capiata 2019-10-26 Se detaljer
Bryne - Egersund 2019-10-26 Se detaljer
Grorud IL - Fram Larvik 2019-10-26 Se detaljer
Stjordals-Blink - Sola 2019-10-26 Se detaljer
Vidar - Fredrikstad 2019-10-26 Se detaljer
Bronshoj - Vanlose 2019-10-26 Se detaljer
Avarta - Skovshoved 2019-10-27 Se detaljer
Glenavon - Crusaders 2019-10-26 Se detaljer
Carrick Rangers - Warrenpoint 2019-10-26 Se detaljer
Cliftonville - Dungannon 2019-10-26 Se detaljer
Albirex Niigata (W) - Vegalta Sendai (W) 2019-10-26 Se detaljer
AB - Brabrand 2019-10-27 Se detaljer
Louisville FC - Tampa Bay Rowdies 2019-10-26 Se detaljer
Club America Mexico U20 - Puebla FC U20 2019-10-26 Se detaljer
Tlaxcala F.C - CD Pioneros de Cancun 2019-10-26 Se detaljer
Deportivo Gladiadores - CD Mineros de Zacatecas II 2019-10-26 Se detaljer
Veracruz II (Orizaba) - Pumas UNAM II 2019-10-26 Se detaljer
Cafetaleros de Chiapas II - Canoneros Marina 2019-10-26 Se detaljer